Přejít na obsah

(OII) Polepy světlometů proti oslnění


MarekMaty

Doporučené příspěvky

Ahoj,

chystám se na dovolenou do Velké Británie s (OII před FL), objednal jsem si polepy světel, abych neoslňoval protijedoucí, ale bohužel u nich není návod jak a hlavně kam je na světla správně umístit, aby plnily účel. Zahlédl jsem nějaký obrázek v ETCE, ale bohužel ji nemám k dispozici. Jestli s tím máte někdo zkušenost, tak budu moc rád za radu jak je správně nalepit. Ideální by byl obrázek. Díky moc Marek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a s natáčením nemá jízda vlevo nic společného.. světla se natáčí tam kde auto jede, ne po které straně silnice auto jezdí..

Myslim, ze moje nova O2 FL (MR2010) ma v nastaveni svetel pres Maxik moznost nastaveni levostranneho provozu (svetla se natoci), v tom pripade je mj. vypnuta funkce nataceni xenonu do zatacek za jizdy... Tyka se to samozrejme xenonu s natacenim do stran.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

zdravím,mám možnost koupit čočková světla z OII r.v. 2006 ,ale anglická verze.Opravdu jde u těchto světel přepínat na levo i pravostranný provoz?Díky za rady

Editováno: , autor: Cjoctavian
citacia predchadzajuceho prispevku - PORUSENIE PRAVIDIEL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...