Přejít na obsah

Boucháni přední nápravy


honzik

Doporučené příspěvky

Vuli primo v rizeni nemam zadnou, kam to poslu tam to jede. I pri nepatrnem cukani volantem na miste se kola nataci. Tenhle problem nemam, ale kdyz je vyplej motor a cukam volantem, neco klepe, kdyz je nastartovano tak to neni slyset. Ozyva se to pri jizde na malych nerovnostech (nejvic na namalovanych bilych carach pres silnici)

Myslim, ze si zrejme nasiel pricinu. Ak je niekde vola, treba ju odstranit, asi nema zmysel skusat nieco ine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, něco mi drhne v pravém předním kole. Poprvé jsem to zpozoroval před 500km. Drhlo to vždycky jenom chvíli. Je to zvuk kov na kov. Drhne to asi tak jako když se soustruží něco šišatého a frekvence drhnutí se zvyšuje s rychlostí jízdy. Něco jako kdyby byl kamínem mezi kotoučem a destičkou jenže se to objevuje čím dál častěji. Dnes to drhlo 10 km v kuse, pak to najednou přestalo. Po jízdě byly oba kotouče přibližně stejně teplé. Drhnutí není závislé na brždění, tj. jedu, zabrzdim, rozjedu se a drhne to pořád. V zatáčkách se zvuk drhnutí mírně mění. Měl jsem sundané kolo ale žádné viditelné poškození není vidět.

Fabia rv. 2000, najeto 187000km, kotouč má tloušťku 20,5 mm (minimum je 19mm), destičky jsou taky dobré. Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, odstranit. Ale otázka zní JAK? Nikde nikdo nepíše, jestli se dá hřeben nějak přepouzdřit aby neklepal. A jestli se nedá opravit, pak nechápu že se jich prodává tolik repasovaných, v čem teda spočívá repas? Je tu někdo, kdo by moje řízení opravil?

Tak to presne neviem, ak mas moznost to rozobrat tak skus, podla mna v nejakom servise Ti poradia kde by sa to dalo repasovat(radsej si to daj spravit, aby si sa nedorazil), pripadne skus nejake srotovisko. Ale pozor, su 2 druhy KOYO a TRW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, něco mi drhne v pravém předním kole. Poprvé jsem to zpozoroval před 500km. Drhlo to vždycky jenom chvíli. Je to zvuk kov na kov. Drhne to asi tak jako když se soustruží něco šišatého a frekvence drhnutí se zvyšuje s rychlostí jízdy. Něco jako kdyby byl kamínem mezi kotoučem a destičkou jenže se to objevuje čím dál častěji. Dnes to drhlo 10 km v kuse, pak to najednou přestalo. Po jízdě byly oba kotouče přibližně stejně teplé. Drhnutí není závislé na brždění, tj. jedu, zabrzdim, rozjedu se a drhne to pořád. V zatáčkách se zvuk drhnutí mírně mění. Měl jsem sundané kolo ale žádné viditelné poškození není vidět.

Fabia rv. 2000, najeto 187000km, kotouč má tloušťku 20,5 mm (minimum je 19mm), destičky jsou taky dobré. Díky za rady.

Asi lozisko, ked to prestane, tak skus ci tehlica nieje teplejsia ako na druhom kolese, ak ano je to pravdepodobne lozisko. Skus to este pri jazde aj na neutrali, alebo aj vypnutom motore aby si vylucil motor, prevodovku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny zdejší odborníky. Rád bych popsal svůj problém s F1 r.v.2002, 1.4 16V, najeto cca 170 tis. km. Od přední nápravy, zřejmě z pravé strany se ozývá pravidelné klepání, které se místy mění v opravdu hlasité (!!!) bouchání, jehož frekvence se mění podle rychlosti jízdy. Čím rychleji jedu, tím rychleji to bouchá. V 99 % když za jízdy vyřadím rychlost bouchání utichne a po zařazení rychlosti opět začne. Bouchání není vždy stejné hlasitosti, někdy je ale slyšet opravdu daleko. Měl jsem podezření na poloosu, ale v servise jí prohlédli se závěrem, že je v pořádku, tak jsem nechal vyměnit zadní uložení předních ramen (nebo něco podobného, nevyznám se) a komplet brzdy.Na třasákách jsem byl, tam bylo vše o.k. Ještě doplním, že to nebouchá vždy. Někdy ujedu 30 km a nic. Jindy po 3 kilometrech začne bouchat, po chvíli zase přestane. Taky když uberu plyn bouchání zeslábne. Jsem z toho jelen. A vy ? Poradí mi někdo ? Děkuji

Editováno: , autor: 507922
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to presne neviem, ak mas moznost to rozobrat tak skus, podla mna v nejakom servise Ti poradia kde by sa to dalo repasovat(radsej si to daj spravit, aby si sa nedorazil), pripadne skus nejake srotovisko. Ale pozor, su 2 druhy KOYO a TRW.

Ahoj, tak se vrátím zase ke svému problému. Někdy se mi stává, že při jízdě levotočivou zatáčkou se mi něco jakoby drhnutím napruží a při narovnání volantu zase drhnutím vrátí, ale nedělá to nijak pravidelně, spíš ani často, tak to nedokážu ani nikomu nasimulovat. Díky tomu jsem se rozhodl pro výměnu všech čepů. Dnes ale se mi při rozjezdu do leva zas ozvalo ono napružení a pak při vyšlápnutí spojky rána a vrátilo se to. A pak na parkovišti chci si to zkusit znova, i za cenu že by mělo upadnout kolo a NIC. Už mi z toho hrabe. Co myslíte, že by silentblok????

A dále, zopakuji moji předchozí otázku: v čem spočívá repas řízení? a kolik stojí nové? Repasy se prodávaj v dost velkém rozmezí cca 3000-9000kč - proč takový rozdíl cen? A za kolik je teda to nové? Nikde není odkaz na funglovku.

 

edit:mám TRW

Editováno: , autor: tomik.cesko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Namazat to můžeš, vždyť je to v pouzdře. Jesli můžu poradit, pokud budeš kupovat nové horní uložení, vyhni se zn. Meyle . Ač v jiných věcech výborná výroba, v tomhle se jim nedaří. Místo klasického ložiska tam mají nějaký samokluzný kroužek. Já je dával minulý rok v létě a teď jsem musel dát nové jelikož vazelína se z toho kroužku odporoučela a začalo to drhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď tam mám tyhle SNR http://www.automedik.cz/autodily.html?path[]=1743566&path[]=1743581&path[]=1743671&path[]=1744589&path[]=1750322&path[]=1764092&path[]=1778262&product=1835759

 kupoval jsem je i v tomhle obchodě

zatím zkusím ty staré namontovat zpět a když to nebude vrzat, do budoucna koupím nové

Editováno: , autor: tomik.cesko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Už asi rok řeším záhadu bouchání v rejdu na nerovnostech, patrně z pravé strany.

Postupně se měnilo skoro vše co šlo - uložení tlumičů, nové gumy stabíky, čepy řízení, čepy kol, kosti, zadní silentbloky ramena přední nápravy a pořád na to ne a ne přijít.

Na rovném asfaltu je ticho, v přímém směru taky, dělá to je u i mírně vytočených kol, stejný zvuk se ozve někdy při rozjezdu při nízkých otáčkách.

Na zvedáku zkoušeno všechno možné ale žádné viditelné vůle se neprojevily, ani na STK nic.

Tlumiče mají 60 tkm, pružiny původní.

Co mě napadá přední silentbloky ramene, vadný tlumič či pružina, uložení motoru, záhadným způsobem poškozený stabilizátor, homokineťáky a nakonec prasklá kastle. Ještě je v plánu test tlumičů.

Pokud někoho něco napadá, budu rád za podněty.

Editováno: , autor: Lancelot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Manželce začalo bouchat na fabce od levého kola a byl to zadní silentblok na rameni byť se zdál dobrej po vyndání byl utrženej. Origo 270,- plus dvě hodiny práce v garáži a je po bouchání. Jen jsem koukal do DP, že se tam měli použít středící čepy po vyndání šroubů??? Ví nekdo vo co go???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sa pozrite či to je na starých miestach tá konzola..najlepšie je,si poznačiť starú polohu...teraz budeš možno musieť absolvovať geometriu ....

...ono dosť urobí aj,keď sa to posunie na spodnom čape (tie tri šróby)

Ty spodní čepy jsem měl taky odpojené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Už jsem na to přišel, a jak to tak bývá řešení bylo velmi prosté a přišlo se na to náhodou. Byl to čep ramene, konkrétně PP, ale levý je už  taky načatý ale ozve se jen při opravdu velké nerovnosti.

Takže nechal vyměnit ještě i ten levý pak geo a podvozek je zase ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...