Přejít na obsah

Octavii 2 FL nebo Tourku?


Václav Š.

Doporučené příspěvky

ad hluk: jel jsem hodně OI i OII a nemohu souhlasit

ad jízdní vlastnosti: přijde mi ž OII se víc naklání, a rozhodně odskakování zadku na hrbolech v zatáčce je specialita OII.

na pěkně cestě bude podvozkově rozhodně lepší OII, takže v něměcku atd to bude OK

V tomto bodě nesouhlasím. Ta víceprvková náprava to odskakování umí taky, ale až při razantnější jízdě. U O1 se to pozná už dříve. Ale při normální jízdě je to v pohodě, žigul byl horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cjoctavian: Díky za fotečku, rozdíl je to fakt zásadní, ale mě se ty Okty líbí obě.

Má někdo zkušenosti s xenama na O1? Je to výrazný rozdíl oproti halogenům?

Nemam skusenost s xenonmi na O1, ale podla mna su urcite lepsie ako halogeny - lebo tie boli strasne slabe aj s Osram Nightbreaker...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak známej si v pondělí koupil OII face 1.4MPI clasic v té zelené arktic. Měl jsem možnost se s tim svézt a musim říct, že ten motor zas neni tak špatnej. Myslim, že do města a na kratší vzdálenosti je ok. Známej s tim jel i po dálnici a i to se dá zvládnout. Překvapilo mě, jak je to živý na rozjezdy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mal som ten motor v O1 - ma kratke prevody, cize je v meste ziva, da sa to zvladnut aj mimo mesta a na dialnici - pri ustalenej rychlosti :palec2: Ale ked si nalozeny a ides do kopca, alebo chces predbehnut kamion/ autobus...brrrrrrr, vtedy ti pripada kazdy sekunda ako vecnost, len bezmocne tlacis plyn do podlahy a nic sa nedeje :help::feve:

Dokonca aj spotreba je len o trochu vyssia ako mam teraz s 1,4 TSI... ;)

Editováno: , autor: Cjoctavian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...