Přejít na obsah

Nefunkční ovládání oken


Sumlir

Doporučené příspěvky

Když se auto - Fábia na slunci opravdu rozpáli, tak se někdy stane (zatím se mě to stalo 2x), že po nastartování nejdou ovládat okna od řidiče ani od spolujezdce. Když se to stalo poprvé, tak jsem si myslel, že je to pojistkou. Ale po nějaké době jizdy cca. 30 min a následném opětovném nastartování se vše rozběhlo. Dal jsem to do servisu a tam mi vyměnili ovládání u řidiče.

Když se to stalo podruhé, tak jsem zkusil hned vypnout motor a opět otočit klíčkem, ale nic.

Setkali jste se s tím někdo? Nevíte, kde může být problém?

Editováno: , autor: Sumlir
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se mi taky už párkrát stalo, a zrovna i dnes, zastavil jsem u obchodu a jak jsem odjížděl tak jsem chtěl stáhnou okno a prd

Jednou se mi to už stalo, ale to mi svítili i světla ve dveřích a tam stačilo jen otevřít a zavřít dveře.

Dnes jsem to zkoušel s dveřmi a nic, tak jsem tlačítkem na dveřích zamknul centrál a už to fungovalo.

Editováno: , autor: Lancelot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mne sa opakovane stalo pri montazi (neviem, ci to je odpojenim baterky, alebo mechanickym porusenim kabelaze), ze okna mi stahuje, ale neberie mi ovladac okien druhu polohu (na uplne vytiahnutie/stiahnutie okien). Vcera som mal rozobratu kabelaz aj odpojenu baterku. Dnes uz prave okno funguje na 100%, cakam, kedy sa "spamata" prave.

Stretli ste sa s niecim podobnym? je to len otazka kontaktu od ovladaca okien?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dostal som dnes odpoved, ze to je po odpojeni baterky normalne, ze si musi ovladac hranicne polohy "zapamatat" a teda mam opakovane okno otvarat na doraz a zatvarat.

prvykrat sa mi to stalo tiez po odpojeni baterky, po niekolkych dnoch to bolo OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dostal som dnes odpoved, ze to je po odpojeni baterky normalne, ze si musi ovladac hranicne polohy "zapamatat" a teda mam opakovane okno otvarat na doraz a zatvarat.

napokon sa to dalo po par dnoch dokopy, neviem, ci prave otvaranie okna pomohlo, ale je to uz OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je to blbost ohladom tej baterky staci ze sa nastavia dorazia uz to bude ficat ... a co sa tyka tej druhej polohy aby sa okno uplne otvorilo mam stym problem aj ja akonahle vypinac rozoberem opat vsetko ide a kazde dva tyzdne tak ho rozoberam a zlostim sa.. uz na niektorych sroubkach mam normalne stocene zavity od toho rozoberania takze vo vypinaci neviem ci je problem ale kdesi som cital vraj su tie umele tycky alebo ako by som to nazval vraj kratke a ze ich treba troska predlzit mozno niekto vie o tom viacej :)

Editováno: , autor: Lukas1450
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...