Přejít na obsah

9.sraz SKODAHOME.cz


Olin

Doporučené příspěvky

Byl jsem jen chvíli v sobotu odpoledne, asi jsem přijel poslední, nebo mezi posledníma. Na autě jsem měl číslo 76 a kartičku 81. Měl jsem štěstí, že i plaketka se na mě dostala. Přijel jsem akorát ve chvíli, kdy někdo hodil tu dýmovnici, tak jsem byl z toho trochu zmatenej, wo co jako go...

Pak se mlha rozpustila a já konečně mohl naživo poznat pár nových lidiček, se kterýma se znám zatím jen virtuálně.

Jinak pohoda, pokec a příště se rád zúčastním a snad na delší dobu.

Pořadatelům dík, bylo to fajn.

PS: škoda, že nebyla kategorie o nejšpinavější auto. Určitě bych vyhrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro ujasneni...

Dymovnice nemela byt provokaci, ani nemela vyjadrovat rivalitu mezi forem SKODAHOME.CZ a OCTAVIACLUB.CZ. Je to jen blaznivy napad severocechu, kteri chteli trosku toho koure ze severozapadu privezt i do Prahy. :) Ti kteri byly na predeslem 8. srazu SKODAHOME.CZ, tak urcite vi jak to dopada, kdyz je Chomutovsko pohromade... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro ujasneni...

Dymovnice nemela byt provokaci, ani nemela vyjadrovat rivalitu mezi forem SKODAHOME.CZ a OCTAVIACLUB.CZ. Je to jen blaznivy napad severocechu, kteri chteli trosku toho koure ze severozapadu privezt i do Prahy. :) Ti kteri byly na predeslem 8. srazu SKODAHOME.CZ, tak urcite vi jak to dopada, kdyz je Chomutovsko pohromade... ;)

vážně vtipné,škoda,že jsem se nezasmál ;):doh jako malý ..................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...