Přejít na obsah

XCARLINK


Doporučené příspěvky

Ahoj všem včera jsem nainstaloval do svojí octavie II na radio STREAM Xcarlink se vstupem pro usb,vytvořil složky podle popisu CD001 atd. do složek nakopíroval do každé jedno cd.Krabička vše krásně načetla,zobrazí se mi 6 cd jako bych měl cd měnič ale....přehraje to první písničku a pak už jen běží čas jako by měla skladba třeba půl hodiny dokud to nepřepnu manualně na další skladbu,to samé se děje v každé složce-nikdo mi neumí poradit,nevíte někdo prosím co dělám špatně?Složky z CD001 až CD006 mám na usb flash disku.forum jsem projel ale o tomhle tam zmínka není,děkuji moc všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, podle toho jak se ti to chová, je problém ve špatném pojmenování adresářů, musí to být pojmenované CD01 - CD06. CD001 je špatně a proto ti to nechodí.

ahoj děkuji zkusil jsem ted to načítá všech 6 cd v poho ale stejně si to dělá co chce-občas to další skladbu načte občas ne,asi je problém v komunikaci mezi tou krabičkou a radiem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
ahoj děkuji zkusil jsem ted to načítá všech 6 cd v poho ale stejně si to dělá co chce-občas to další skladbu načte občas ne,asi je problém v komunikaci mezi tou krabičkou a radiem.

Ahoj mám úplně stejný problém a pojmenováním adresářů to nebude,protože to je správné.Občas to na další skladbu přepne samo,ale většinou ne a musím to udělat sám,jinak bych se další písničky nedočkal i když čas běží dál.Zatím jsemm nepřišel na to co s tím ani jsem nenašel nikoho kdo by poradil.Ještě zkusím napsat přímo do firmy co jsem to tam kupoval,jestli nebudou vědět víc.Co ty už jsi to nějak vyřešil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám úplně stejný problém a pojmenováním adresářů to nebude,protože to je správné.Občas to na další skladbu přepne samo,ale většinou ne a musím to udělat sám,jinak bych se další písničky nedočkal i když čas běží dál.Zatím jsemm nepřišel na to co s tím ani jsem nenašel nikoho kdo by poradil.Ještě zkusím napsat přímo do firmy co jsem to tam kupoval,jestli nebudou vědět víc.Co ty už jsi to nějak vyřešil?

Tak presně jsi to vystihl...uplně stejny problém.Mluvil jsem přímo s majitelem firmy xcarlink,bohužel je to pry problém radia stream,setkává se s tím občas,neumí to vysvětlit proč to někomu hraje a jinému na stejném radiu ne.Zkoušel jsem i sd kartu jestli není problém s mojí flash ale stejný :-(

Tak nějak jsem rezignoval,zkusím to v jiném radiu hned jak se nějaké naskytne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak presně jsi to vystihl...uplně stejny problém.Mluvil jsem přímo s majitelem firmy xcarlink,bohužel je to pry problém radia stream,setkává se s tím občas,neumí to vysvětlit proč to někomu hraje a jinému na stejném radiu ne.Zkoušel jsem i sd kartu jestli není problém s mojí flash ale stejný :-(

Tak nějak jsem rezignoval,zkusím to v jiném radiu hned jak se nějaké naskytne

No já to zkusím vyreklamovat,protože jsem mluvil s technikem a tem mi řekl,že to na reklamaci je a uvidím,jestli další kousek bude v pohodě nebo ne...Jestli s tím budou problémy pořád,tak to vrátím a budu chtít zpátky peníze,protože abych musel pořád mačkat další skladby když jedu třeba do Prahy dvě hodinky...to ne. A budu přemýšlet nad jiným řešením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...