Přejít na obsah

Xenon octavia 1 nesvítí


stepo

Doporučené příspěvky

Hola vsem.

Rozhodl jsem se pro upgrade z 1.6/55 Classic na 2.0/85 ambiente a "zdarma" jsem tak dostal xenonova predni svetla.

Pri jedne jizde mi jeden z nich prestal svitit. Bohuzel je to jev nahodily, pri dalsim startu uz sviti, jak ma.

Netusite nekdo nahodou, jak se dopatrat priciny ?

Neda se to nasimulovat, takze merit napeti na svorkach muzu az pri dalsim vypadku.

Ptam se ciste proto, ze se s tim uz treba nekdo setkal:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám podobný problém, ale mě se chvěje světlo, někdy levá, někdy pravá lampa a nebo se třeba jedna z nich nenastartuje. Mám xenony dodělané a někde tady na fóru jsem četl, že se musí jednotky přizpůsobit, jinak to dělá tyto věci. Ale už tady nemůžu tuto informaci najít. Moc se mě to nezdá. A taky mě chybí náklony, tak nevím. Můj známý si taky dodělal xenony, blikalo mu to a vyměnil násobič, to je ta černá jednotka uvnitř lampy a bylo po problému. Ví někdo, jak to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problem, predevcirem me zhasl pravy xenon, zkousel jsem dnes prehodit vybojku z leveho do praveho, ale taky nesvitila, jeste jsem zkousel prehodit jednotky L za P a taky nic, porad pravy nesviti ...uz to vidim asi na pojistku... svetlo nesviti porad, neni to tedy pripad, jako to dalo znamemu ze mu blikal, nebo svitil jen nekdy..me nesviti vubec... Nebo napada nekoho co by se mohlo jeste podelat ?

PS: Jaka je u praveho xenonu pojistka ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj:-)))zřejmě ti ti dělá pravé světlo???a montáž je origo?????

Hola....presne tak, prave.

Jak na svinu kdyz s tim chci neco delat, neprojevi se to. Diagnostika OK, akcni cleny v pohode....svetlo sviti a sklapi se.

Tipuju to na startovaci jednotku, zel bohu nemam zjisteno, jestli zhasne za jizdy, nebo se nerozsviti pri startu.

Montaz je z vyroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj:-)))zřejmě ti ti dělá pravé světlo???a montáž je origo?????

Hola....presne tak, prave.

Jak na svinu kdyz s tim chci neco delat, neprojevi se to. Diagnostika OK, akcni cleny v pohode....svetlo sviti a sklapi se.

Tipuju to na startovaci jednotku, zel bohu nemam zjisteno, jestli zhasne za jizdy, nebo se nerozsviti pri startu.

Montaz je z vyroby.

jj stává se to u všech ale hlavně u benzínů.....na pravé straně jde víc tepla od motoru a uvaří se první stupen měniče......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlas s Cosbym

mě pomohlo očistit kostry, ale i tak to občas udělalo. Po výměně baterie OK

s tím teplem nevím,

mě když to začlo dělat tak jsem vyměnil výbojky, měniče, jednotky pravou za levou a žádná změna.

podle mě je to poravá proto že kostra na pravou lampu je u ř.j. motoru tj 1,5m

a levá v poho že je kostra pod baterií tj 0,5m

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj stává se to u všech ale hlavně u benzínů.....na pravé straně jde víc tepla od motoru a uvaří se první stupen měniče......

Uvarena neni, to by nebezela vubec. Staci svetla vypnout a pri dalsim zapnuti normalne naskoci. Vypada to na kabelaz, baterie me pri startech take moc nepresvedcuje, takze pujde take nova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
bud je již po smrti výbojka, nebo také může být KO trafo (stříbrná krabička co je venku na světle)

takže otázka jak jsou staré vybojky, zda jsou již měněny, nebo původní, optimální životnost výbojek je cca 100tkm

Otazka je 100tkm pri provozu v ČR pri dennim sviceni nebo pri sviceni jenom vecer.. ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 99% máš trafo v háji ... předevčírem mi ho měnili taky... závada se projevovala stejně, někdy se druhý xenon rozsvítil až na desátý pokus!!!

Někdo tu prodává nová trafa za 700,-, tak hledej ... jinak si za to v servisu nauctujou klidne 3500,- ani nemrknes!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 99% máš trafo v háji ... předevčírem mi ho měnili taky... závada se projevovala stejně, někdy se druhý xenon rozsvítil až na desátý pokus!!!

Někdo tu prodává nová trafa za 700,-, tak hledej ... jinak si za to v servisu nauctujou klidne 3500,- ani nemrknes!!!

nj trafa jsou k mání u mě ;) jinak new trafo si naučtují v servisu i 9000,- kč ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...