Přejít na obsah

Xenon octavia 1 nesvítí


stepo

Doporučené příspěvky

  • o 6 měsíců později...

Je to levy xenon (u ridice). Vybojka to neni, mam nove a delala to i stara. Nestava se ze by zhasnul, ale pouze se nekdy nerozsvici, treba az na podruhe nebo na potreti. Naposledy se mi to podarilo rozsvitit az po hodine jizdy a pak zase nebyl problem(nekolikrat jsem zhasnul a rozsvitil a vzdy naskocil).VAG nepise zadnou zavadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdravim, přestal mi svítit levý xenon u octavie I, vyzkoušel jsem 3 různé výbojky a ani jedna ve světle nesvítí. Nějaký čas xenon blikal nebo svítil jen chvilku a zase zhasl teď už ani to. Všecko ostatní ve světle funguje. Nevíte někdo čím by to mohlo být ??? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 1 rok později...
  • o 6 měsíců později...

Přiživím se na tomhle tématu. Mám origo xenony a nesvítí mi levá lampa, ale kompletně (xenon, dálka, parkovačka, mlhovka). Kouk sem zatím jen na pojistky, ale sou OK. Zítra se chci podívat na kabely. Máte někdo nějaký nápady čím by to mohlo být, na co se podívat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...