Přejít na obsah

Zatékání do interiéru


Lukas_cz

Doporučené příspěvky

Ted když prší tak mi teče do auta. Nevim jak to opravit teče mi to u spolujezdce jak je přihrádka tak zespodu té přihradky me kape voda. Jakoby z těch umělohnotných věcí tam a když pustim větrák tak se celé auto ihned zapaří kompletně. Kudy to může tect? A kde co rozebrat diky moc :huh:

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted když prší tak mi teče do auta. Nevim jak to opravit teče mi to u spolujezdce jak je přihrádka tak zespodu té přihradky me kape voda. Jakoby z těch umělohnotných věcí tam a když pustim větrák tak se celé auto ihned zapaří kompletně. Kudy to může tect? A kde co rozebrat diky moc :huh:

Jj, taky mi do auta teče. Když k němu ráno přijdu tak je zevnitř total zapařené a okamžitě musí stáhnout okna a jet. Ono obecně najít kudy to teče je těžké, protože většinou to je zmáchané všude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to že teče zkrz všechy dveře to se tu už probíralo, ale vepředu u schránky spolujezdce, no napadá mě jen jestli třeba nebylo měněno přední okno, a není někde třeba špatně nalepené, kolem těch stěračů to nebude, voda tam zatéká normálně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele pozor golfa sem mel taky .... a jedine v dobrym - pokud mu chcete nadavat treba do cur.ku budis ale na golfa vzpominam v dobrym  <_< ty "ukazuje svojeho novýho žigulíka " ....

:smich::smich::smich: bezva, běž ho pochválit na VW club, myslím že se tady řeší nějaký zatýkání a ne golf kterej tady asi nikoho nezajímá, a ani nebudu řešit jaký a je a jak ne něj kdo vzpomíná.. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím špatně nalepeným sklem je to taky varianta, z těch ličt na střeše jsou pod něj nějak vyvedené odvodňovací hadičky, ale nejprve bych šel po odvodňovacím otvoru toho prostoru motorků stěrače. Špatné utěsnění krycího plastu je nesmysl, přes něj to má do toho prostoru stékat, plast je nacvaknutý do těsnění skla a zajištěný plastovými špunty.

Chce to hadici s vodou a stříkat (i na střechu) a zkoumat. Nebo rovnou shodit stěrače, utrhnout nebo ucvaknout ty špunty (jsou jednorázové, musí se koupit předem náhradní), oddělat ten krycí plast (takzvanou kosu), omrknout ten prostor, případně zkusit to znovu s tou hadicí.

Na ty pokusy bych si taky shodil přihrádku spolujezdce, což je naprosto banální úkon - povolit 5 šroubků. Pod ní je skříň ventilátoru, pokud to poteče z ní, tak bych to viděl na ucpaný odtok, jak jsem popsal. Ale je to jen můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host V/// RS
hele pozor golfa sem mel taky .... a jedine v dobrym - pokud mu chcete nadavat treba do cur.ku budis ale na golfa vzpominam v dobrym  <_< ty "ukazuje svojeho novýho žigulíka " ....

Tu je nejaky debil ktory sem pletie znacku vw ktoru ja nemam rad a robi mne napriek a je to asi moj ˇˇkamosˇˇ ktoremu asi rozbijem face :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele pozor golfa sem mel taky .... a jedine v dobrym - pokud mu chcete nadavat treba do cur.ku budis ale na golfa vzpominam v dobrym  <_< ty "ukazuje svojeho novýho žigulíka " ....

Tu je nejaky debil ktory sem pletie znacku vw ktoru ja nemam rad a robi mne napriek a je to asi moj ˇˇkamosˇˇ ktoremu asi rozbijem face :angry:

ty pictury sem nehazim - jen sem okomentoval new zigula a vyrazy typu "rozbijem face" si pouzivej na nekoho jinyho... :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne menili predne sklo onedlho nato po fajna dazdi som mal na spolujazdcovej stranemensie kupalisko,az po zadne sedadlo.V praci som odstroji celu spodnu cast+plast na A stlpiku.Polievanim sa prislo na to,ze mam fontanku na dvoch miestach medzi sklom a kasnou (skrz lepidlo)

Naniesol som po celej strane silikon a odvtedy spokojno.

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jedu zítra do OC na reklamačku, páč mi teče dovnitř hlavně zadníma dveřma, chyba je v tom, že voda která se dostane dovnitř do dveří začne stékat po vodičích od centrálu na tu plechovou stěnu a to těsnění co tam je to neudrží a vjede to dovnitř, neteče to asi u dveří co nemají centrál, (potřeboval bych to potvrdit) a až se více oteplí tak se tam mrkneme Olympusem co se s tím dá dělat kromě toho vytmelení silikonem, určitě by to chtělo dát tam nějakou folii až úplně dolů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host V/// RS
hele pozor golfa sem mel taky .... a jedine v dobrym - pokud mu chcete nadavat treba do cur.ku budis ale na golfa vzpominam v dobrym  <_< ty "ukazuje svojeho novýho žigulíka " ....

Tu je nejaky debil ktory sem pletie znacku vw ktoru ja nemam rad a robi mne napriek a je to asi moj ˇˇkamosˇˇ ktoremu asi rozbijem face :angry:

ty pictury sem nehazim - jen sem okomentoval new zigula a vyrazy typu "rozbijem face" si pouzivej na nekoho jinyho... :clap:

takze ty tu pleties vw znacku?? tak to si si pouzil moj nick a napisal si SKODA fuuuuuuuuuuj a dal si tam fotku nejakeho wolgsvagenu????????? Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :angry: tak potom to rozbijem face budem pouzivat kolko sa mi zachce a na koho chcem ! :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele pozor golfa sem mel taky .... a jedine v dobrym - pokud mu chcete nadavat treba do cur.ku budis ale na golfa vzpominam v dobrym  <_< ty "ukazuje svojeho novýho žigulíka " ....

Tu je nejaky debil ktory sem pletie znacku vw ktoru ja nemam rad a robi mne napriek a je to asi moj ˇˇkamosˇˇ ktoremu asi rozbijem face :angry:

ty pictury sem nehazim - jen sem okomentoval new zigula a vyrazy typu "rozbijem face" si pouzivej na nekoho jinyho... :clap:

takze ty tu pleties vw znacku?? tak to si si pouzil moj nick a napisal si SKODA fuuuuuuuuuuj a dal si tam fotku nejakeho wolgsvagenu????????? Wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :angry: tak potom to rozbijem face budem pouzivat kolko sa mi zachce a na koho chcem ! :angry:

nauc se cist..... sem jasne psal "ty pictury sem nehazim" tod vse nebudu se k tomu vracet a bavit s clovekem kterej neumi precist 3 slova :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou zase veci...Jinak se podivej jestli nahodou nemas menene sklo a jestli Ti nahodou v servise nasetrili na lepidle..nebylo by to poprve...

BTW: ja mel Golf dva..GIV a GIII VR6..a jsem moderator na Vw-clubu a poradam jeho srazy..mel sem VW ted mam skodovku a neodsuzuju ani jedno...kazde ma sve plus a minus..ale umine nazory typu mam skodovku tak ostatni musi bejt hned hnus neberu..to je jen egoisticka prasarna..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou zase veci...Jinak se podivej jestli nahodou nemas menene sklo a jestli Ti nahodou v servise nasetrili na lepidle..nebylo by to poprve...

BTW: ja mel Golf dva..GIV a GIII VR6..a jsem moderator na Vw-clubu a poradam jeho srazy..mel sem VW ted mam skodovku a neodsuzuju ani jedno...kazde ma sve plus a minus..ale umine nazory typu mam skodovku tak ostatni musi bejt hned hnus neberu..to je jen egoisticka prasarna..

presne - souhlasim ve vsech ohledech -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ucpanej odtok.. to s emi taky stalo... ale ještě lepší historka! ;-)

Jel jsem na myčku.. pohoda...říkal jsme si dopřeji autu trošku čisté kůry... v polovině myčky najednou začala tééct voda u spolujezdce... paráda. Než skončil program , stálo mi tam tak 10 cm vody! :p Hustý. Samozřejmě to bylo skoro v zimě, takže jsme to auto neměl ani jak vysušit, takže mi pěkně zplesnivěl koberec, nádhera.... a proč se to stalo? měl jsem listí v odtokovém žlebu. Od té doby už na myčku nejezdím.. radši :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Zatékání do interiéru
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...