Přejít na obsah

Zatékání do interiéru


Lukas_cz

Doporučené příspěvky

Hlavně než to začneš verglovat, tak se podívej, jak to sedí kolem dokola. Podle těch fotek se totiž zdá, že to nepasuje akorát v tom horním rohu (pod oknem i u zrcádka to sedí), takže takhle to vypadá spíš na zkřížený dveře, případně rám

Takže pokud mi ty dveře všude jinde sedí až na ten horní roh, tak už s tím nic neudělám? Nechci pořád jezdit jako "vodní cisterna". kol119

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přikládám zde fotky mezer u LP a PP dveří. Půjdou ty levé přední dveře dopasovat k hornímu těsnění nebo jsou zkřížené (nebo rám auta)? :help:

LP dverepost-32604-1243287804_thumb.jpg vrch LP dveripost-32604-1243287921_thumb.jpg spodek LP dveripost-32604-1243287991_thumb.jpg spodek LP dveri1post-32604-1243288241_thumb.jpg LP dvere-blatnikpost-32604-1243288300_thumb.jpg zadek LP dveripost-32604-1243288382_thumb.jpg spodek PP dveripost-32604-1243288443_thumb.jpg PP dverepost-32604-1243288484_thumb.jpg vrch PP dveripost-32604-1243288525_thumb.jpg vrch PP dveri1

post-32604-1243288576_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravé přední dveře - střecha: přibližně 4 mm, levé přední dveře - střecha: okolo 6 mm ! Ta mezera je moc, to je mi jasné. Ale podle mých fotek (nejsou sice nic moc) - dopasuju ty LEVÉ PŘEDNÍ dveře nebo mám zkřížený (zkřivený) rám auta (velká mezera mezi předním levým blatníkem a levými dveřmi)? Chci to pořešit, pořád prší a v autě mám taky vodu. A ještě mi teče vlevo od spojk. pedálu - u kabelů (po podběhu) - v tomhle tématu už je fotka (č.8). Díky

mezerypost-32604-1243627162_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take mam pribeh,

byl jsem na skole smyku, kde meli vodotryskove steny, na podkluzné ploše jsem vjel do vodní stěny a zůstal jsem stát ve vodní stěně. voda stříkala zespodu a najednou se mi hrnula voda u spolujezdce pod kastlíkem do auta. Než jsem stihnul popojet tak jsem měl 5cm vody v aute. Celé auto se mi zapotilo a ja zbytek vyuky neviděl na cestu.

Od té doby se to nestalo. Do myčky jezdím. Pak jsem na auto stříkal wapkou ze všech stran ale nasimulovat se mi to nepodařilo, tak nevím kudy to teklo.

Editováno: , autor: McEver4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mirku,

pokud je to tvář, tak já jsem také ošklivý. Přeji Ti, aby se Tvůj problém se zatékáním brzy vyřešil. Radek.

Odpovím ti rád a bez právníka. Uvnitř auta mám přibližně to samé jako každý jiný majitel Fabie. Fotky jsou focené narychlo mobilem a až po zkopírování do PC jsem viděl své odrazy " v pozici focení" ve sklech auta. Přišlo mi blbé to takhle dát sem. Nejsem zatím profi fotograf :feve: Na druhou stranu jsem byl zvědav, jestli se na to někdo zeptá a "kůň přišel" :palec2: Nic víc v tom není.

post-32604-1243941851_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak to sedí vlevo dole (u předního kola) je blatník a dveře v rovině nebo jsou dveře jakoby "zamáčklé"?

Takže, LEVÉ PŘEDNÍ dveře - u toho kola (spodek dveří - blatník) jsou dveře mírně dovnitř "zamáčklé". Při pohledu shora na spodek dveří a práh jdou dveře (ve směru k předku auta) postupně trochu dovnitř. Při pohledu od zadku auta (od zadních levých světel) jdou přední dveře už od kliky dveří trochu ven. Už nad tou klikou prostě vystupují ven (ve směru nahoru). Při tom samém pohledu na pravou stranu jsou oboje dveře v pořádku - nic navybočuje. To samé - při pohledu shora na spodek PRAVÝCH PŘEDNÍCH dveří a práh - je to rovnoběžné, v pořádku ! Jinak mezery: LP dveře - střecha = 6 - 6,5 mm, LZ dveře - střecha = 5 mm, PP dveře - střecha = asi 3,5 mm (tyhle dveře jsou spíš zavřené až moc - v úrovni kliky jsou dovnitř od zadních dveří), PZ dveře - střecha = 4 mm. Půjdou teda ty LP vyštelovat nebo ne? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ANO. Tie vodicove dvere treba dopasovat-nastavit. Da sa to. ;)

Na Fabii jsem to ještě nedělal, takže co vše musím povolit a čím (je tam málo místa), abych dopasoval ten vrch ke střeše? Podle návodu z "Jak na to Fabia" jsem z toho jelen. Zvládnu to nastavit sám nebo přizvat 1 pomocníka? Děkuji

post-32604-1243971619_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Fabii jsem to ještě nedělal, takže co vše musím povolit a čím (je tam málo místa), abych dopasoval ten vrch ke střeše? Podle návodu z "Jak na to Fabia" jsem z toho jelen. Zvládnu to nastavit sám nebo přizvat 1 pomocníka? A odkud mi asi teče voda po LP podběhu (vlevo od pedálů, u kabelů) - čelní sklo? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otvor dvere a stiahni okno. Chyt ram dveri a zalom ich smerom dnu. Zatekanie moze sposobovat: 1. zly stresny zvar pri A stlpiku. 2.Zle nasadena prechodka v karoseriii na lanko otvarania prednej kapoty.

OK, už rozumím. Ale které šrouby mám před tím zalomením dveří povolit? Nebo nepovolovat nic a přihnout jen ten vrch dveří? To okno stáhnout úplně dolů?

Kdyžtak prosím červeně označ v obrázku co vše mám povolit, díky. Ať už v tom mám konečně jasno. U Škody 120 to byla pohoda :)

post-32604-1244217572_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Zatékání do interiéru
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...