Přejít na obsah

Nefunguje klimatizace Climatic


azaziel

Doporučené příspěvky

Ahojte mám taký problémik, climatic na mojej OII sa nezapne vždy. Otáčky sa zvýšia, ventilátor fúka , ale nechladí. Bol som v servise - doplnili náplň a minule počas jazdy ako krásne klíma chladila zrazu prestala. Vypol som zapol a zase chladila a bez problémov. Včera som pustil klímu v meste a nič 20 minut ani trochu chladu. NEVIE NIEKTO PORADIŤ V ČOM MOŽE BYŤ PROBLÉM ?Chyby po pripojení nevypisuje a som už krapet v koncoch. Díky za postrehy a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

Problémy ktoré sa nevyskytujú pravidelne sa identifikujú dosť ťažko. Možno by si to mohol skúsiť diagnostikovať keď to nefunguje. Na základe toho čo píšeš sa dá odporučiť pár tipov. Ja by som to konkrétne podľa toho čo píšeš videl na čerpadlo klimatizácie, resp. na tú magnetickú spojku čerpadla. Ak chladí tak je zopnuté ak nie tak zopnuté nieje. Po vypnutí a zapnutí to zase zopne. Ďalej to môže byť niečo na ceste, spínacie relátko, vedenie a konieckoncov aj riadiaca jednotka climaticu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 9 měsíců později...

Tak sem poprvé po zimě zapnul manuální klimu na OII 1,6MPi a zjistil jsem,že NIC.. Ani kompresor nenaskočil,prostě nic,jen svítí na panelu ovládání topení kontorolka,že je AC "zaplá". Nějaké rady co si můžu sám zkontrolovat, než bych to musel odvézt do servisu?? Díky moc!! Jinak větrání normálně funguje.. a tady na fóru sem nic nenašel :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak sem poprvé po zimě zapnul manuální klimu na OII 1,6MPi a zjistil jsem,že NIC.. Ani kompresor nenaskočil,prostě nic,jen svítí na panelu ovládání topení kontorolka,že je AC "zaplá". Nějaké rady co si můžu sám zkontrolovat, než bych to musel odvézt do servisu?? Díky moc!! Jinak větrání normálně funguje.. a tady na fóru sem nic nenašel :(

Ahoj,

zapnul jsi větrák? Bez větráku AC nefunguje lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ahojte chcel by som Vas skusenejsich poprosit o akukolvek radu/skusenost auto som kupoval v zime a ked som vtedy klimu skusal tak sa mi zdalo ze je vsetko OK.  No teraz mam problem ked klimu zapnem tak necitim rozdiel  vo fukani chladneho vzduchu.  Dnes som dal klimu naplnit odcerpali mi o,3 l chladiacej zmasi a doplnili ale rozdiel som nepocitil. jedna sa o obycajnu klimatizaciu v Octavi 2 FL 2010

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...