Jump to content

netěsnost pod vstřikem


Tezmen
 Share

Recommended Posts

Zdravím pánové. Dneska jsem porvé vyzkoušel odsátí oleje z motoru, ale když jsem měl dole krásno, tak jsem zjistil, že mi fouká pod 1, vstřikem. Byl celý od karbonu,ale auto jezdilo bezproblému. Tak jsem hoočistil a rozdělal, ve vnitřku byl v pořádku alespoň vzhledově(projistotu jsem ho propláchnul benzínem). Namontoval jsem ho zpátky a očistil jsem i tu měděnou podložku pod ním. Nastartoval a motor jde na tři válce, nekdy snad i na dva a vydává zvuky jako kdyby chtěla prasknout vačka a vyskočit klika. Šíleně to hulí bílej dým. Na vagu píše hodnotu -1,88, ale už nefouká. Co stím poraďte prosím. Budu potřebovat novej vstřik nebo se to dá zachránit. Ještě jsem zapoměl, že po cca 5 min. na volnoběh se hodnota sníží na -0,6 ale potom motor škubne , vydá ten šílenej zvuk a je zpátky na -1,88.

tdi 66 kw 85tis.km

Edited by Tezmen
Link to comment
Share on other sites

Ty jsi mechos? ze se poustis do takove opreace, znam osobne pripad kdy si frajer vytahl vstriky a znicil si celou hlavu a jeste mu spadlo neco do valce a von to nastartoval. Takze i pist v haji. :palec2:

dělám v kolbeně na motorový brzdě, výměna foukajícího vstřiku je u nás normální . Vyhodíme vtřik dáme podložku a frčí dál. Ale tady se něco posralo. nedokážu si vysvětlit proč ten motor tak šíleně řve. Je to jako by vážně byl bez oleje v motoru a byl skoro zadřenej. Kdyby byl špatnej vstři tak pochopím že pojede na tři ale takhle fakt nevím, nikdy jsem se stím nesetkal.

Link to comment
Share on other sites

tak jsme zjistili že je špatný vstřik ani po druhém rozebrání to nepomohlo jenom dává 1,88 ale v plusu. ten řev byl od čerpadla. Neví te někdo kde se dá v okolí MB nechat odborně opravit nebo nějak seřídit ten vstřik? Ne bo ještě nějakou metodu jak ho opravit třeba naložit na celý den do benzínu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...