Přejít na obsah

Kontrolky je to jak pojizdna diskoteka.


LADIS AMBROS

Doporučené příspěvky

Ahoj vsem dnes se mi rozvitily tyto kontrolky ABS, ASR/TEN TROHJUHLENIK S OBLOUCKEM/ EPC , A KONTORLKA MOTORU. Abs funguje zkousel jsem na mokrem povrchu prudce brzdit. Asr take nemuzu zahrabat.. nepusti me to .. pokud to extra nevytocim.. Ani po vypnuti zapnuti klicku kotnrolky nezhasli. ASR jsem mohl vypnout tlacitkem na pristrojovce to je mi ted k nicemu pac se tim nic nemeni kdyz to vypinam zapinam. Cim to je? PS F1 1,4 16V 74KW COMFORT HATBACK r.v 2001 naj 105000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak panove vypada to na snimac otacek. Protoze dnes jsem dojezdil zas opet :) Nemohl jsem z niceho nic nastartovat a kdyz uz jsem nastartoval tak to chciplo neudrzelo to otacky ..Proste to porad chcipa a zajimave je ze kdyz jsme to nakopnul stylem porad trochu plynu tak mi vsechny ty kontrolky jako je epc,abs, asr Zhasly.. Tak cim to je?Ze by snimac otacek motoru?Nebo mi take nekdo rikal ze to muze byt cidlo na teplotu. Proste to auto jen toci toci a nestartuje pak se chytne mezi tim se mi rozsviti snad vsechny kontrolky co mam a pak to naskoci ale z vyfuku jde bilej kour pri tom nastartovania je citit benzin. Kdo mi s tim poradi?Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím ja jsem měl podobny případ na OI studeny motor chytal dobře ale teply až za nějakou dobu a taky to tak problikovalo a divněj zvuk motoru a byl to snímač otaček motoru z klikové hřídele po vyměně bylo vše OK oprava trvala asi 1O min. cena 16OOkč tak držím palce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem v servisu kde se specialuzuji na skoda.. ale nemeli cas me napichnout na diagnostiku mamprijit ve stredu ze toho maj hodne.. Solidni servis.. Ale kdyz jsem mu popsal to co mi to dela takperj to je erg ventil ci co na ovladaniodvodu spalin z mototru a ze novej stoji 350 eur atd.. coz se mi nezda .. a kdyby to byl on da se zaslepit na benzinu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...