Přejít na obsah

Prosim radu (Sup)


stenly

Doporučené příspěvky

Ako už viacery viete mal som škaredu nehodu pred skoro mesiacom. Potrebujem dať opraviť auto atd.

Vedel by mi niekto poradiť odkial kupit nejaky intercooler na 1,8T alebo k čomu mi to bude lepsie ked kupim iny intercooler som v tejto oblasti tak trosku amater. Zlepsi sa nejak chod motora alebo ako? nerad by som tu čital nejake uvahy ale rady od skusenych čo to maju vymenene.

Ďalšou vecou bude blow-off ventil. Aka značka bude dobra? a zas k čomu je ten ventil dobry? zvyši sa mi nejako vykon? neniči sa tym nejako turbo? alebo neničim tym niečo ine v motore??

dakujem za odpovede... fakt som v tejto veci amater a nerozumiem tomu možno mi o5 dobre poradite.

a ešte otazka na koniec poznate nejaku fakt dobru firmu ktorej by som to mohol zveriť a nebať sa že mi niečo spravia z motorom??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funkční blow-off ventil ti turbo nezničí spíš naopak. V podstatě zlepšuje reakci motoru - na výkon nemá vliv.

Má za úkol odpustit "přetlak" co vytváří turbo, když není potřeba - přeřazuješ a tak. Takže turbo furt dává plnej tlak, nesnižujou se mu otáčky a po přeřazení se točí furt "na plno".

Čím větší intercooler tím víc vzduchu ti ochladí nasávanej vzduch - stejně jako chladič na motor. Ale zas to nemá cenu s velikostí přehánět.

Na todle se spíš potej nějakejch úpravcůk Když dáš jen "velkej" intercooler bez úpravsání tak výslednej efekt může bejt ještě horší - menší výkon.

Editováno: , autor: Luďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...