Přejít na obsah

ALARMY, KOMFORTKY, OKNA - dotazy, diskuze


Dusik

Doporučené příspěvky

Mam kompletne zapojeny alarm Jablotron CA-02 Fox ve fabii kombi elegance(vyroba rijen 2005). Jedine co chybi je zapojeni vstupu LCK/ULK na dalkove ovladani. Navod na alarm CA-320 / CA-321 s bilou 6-ti polovou svorkovni(5.pin zeleny vodic) nefunguje. :( Mam neco spatne nebo se v aute neco zmenilo a musim to zapojit jinak?

Prikladam fotku svorkovnic ve dverich spolujezdce.

Diky za rady

post-10-1144091400.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Pokud potrebujes signaly zamknout/odemknout z originalniho centralu s DO, tak ja to mam zapojene na piny 3 a 4 svorkovnice T6k podle prilozeneho schematu (na Tve fotce by to mela byt ta vodorovna).

Ktery je ktery (zamknout/odemknout) uz si nepamatuju. Musis vyzkouset.

Diky funguje to! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Dobrý den,tak to tu louskám postupně a snažím se dopátrat informace o zabezpečení,prostudovala jsem schemata v manuálech a rady kolegů,ale některé věci mi nejsou jasné. Mohl by mi prosím někdo ze zkušených kolegů poradit s následujícím problémem :

Chtěla bych si dát do své 1,2 HTP vypínač a relátky odpojit podstatné obvody ( nejsem příznivcem standartních alarmů, zapojení jsou veřejně známá a do auta se "zájemce" dostane vždy). čerpadlo - jak je zde uvedeno,je snadno připojitelné kusem drátu třeba ze zásuvky zapalovače, startér - auto lze roztlačit,řídící jednotka motoru - chyby . Napadl mě vývod pojistky 35 - vstřikovací ventily ,pokud by se navíc kontakt relé přemostil vhodným odporem,možná by to nemuselo ani hlásit chybu. Ve spojení s odpojením startéru by to snad na kluky z ulice stačilo. Nevím však,jestli načítání eventuelních chyb v řídící jednotce nezpůsobí nějaké její zablokování,nedojde-li odpojením vstřikovacích ventilů k nějaké poruše na motoru

či zde není jiná komplikace ( ve schematech není nikde propojen vývod pojistky 35 s vstř.ventily,alespoň to nemohu najít.

Pro jistotu bych tam dala ještě nějaký vypínač na K-line,aby se "zájemce" pobavil.

Děkuji moc,můžete-li pomoci radou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jana toto je dosť ošemetná téma, nikto ti nepovie ako čo má urobené nakoľko si ešte nová ale môžem ti povedať že to čo chceš urobiť nemusíš ničím premosťovať, proste to odpoj tými relátkami a máš to bez chýb, na druhej strane je to ešte lepšie ako by si napr odpájala čerpadlo paliva...takže nápad je OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jana toto je dosť ošemetná téma, nikto ti nepovie ako čo má urobené nakoľko si ešte nová ale môžem ti povedať že to čo chceš urobiť nemusíš ničím premosťovať, proste to odpoj tými relátkami a máš to bez chýb, na druhej strane je to ešte lepšie ako by si napr odpájala čerpadlo paliva...takže nápad je OK

Děkuji moc. Jana

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

nedavno jsem si nechal namontovat do sedana dálkové ovládání centrálu, které by mělo umět dotahování okének a otevírání 3 tlačítkem kufr. Zatím mám zapojené jen odemknutí a zamknutí se signálem na směrovky (které jsem si nechal dělat v servisu) s okénkama a kufrem si neví rady. Můžete mě prosím nějak nasměrovat případně poslat nějaké schéma a návod montáže??

Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to určite montážny návod k tomu alarmu? Nejako tam nevidím výstup na ovládanie kufra ... Tu http://www.levnealarmy.cz/get_file.php?did...&download=0 je trochu iný manuál. Kufor by sa mal pripojiť cez nejaký doplnkový výstup - a hlavne relé. Doťahovanie okien - treba pravdepodobne preprogramovať RJ alarmu na dlhší impulz,. ak to pomôže. Aký máš ročník?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tedy budu chtít ten kufr musím dokoupit nějaké rele??? A na okénka upravit řídící jednotku??? Ročník mám 2007. Jinak ten návod to je přesně ono :-) ale tohle jsem k tomu nedostal, jen to schéma bylo v krabici....

Editováno: , autor: gigis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře,

no kufr jsem myslel, že když zmáčku tlačítko na odemknutí kufru, tak se otevře jen kufr a dveře zůstanou zamčené. Jinak jsem mluvil s prodejcem a říkal, že na ty okna stačí propojit jeden drátek, ten prej dá nějaký 20s impuls a okna dojedou. Na klíček mi to funguje, když otočím klíčkem a podržím ho, tak mi okna dojedou.

Editováno: , autor: gigis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No anoo to je pravda že 20s stačí, ale:

1. nevieme či to ten alarm vie

2. keď máš ročník 2007, musíš potiahnuť ďalši káblik do dverí ku motoru okna a teda odnitovať plech, dať dole, potiahnuť kábel a napojiť na správny pin. pripojenie na komfortku nestačí. žial

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Můžu mít dotaz ať nezakládám nové téma?? :D .. Jak nasadím klíč do třítlačitkovyho ovladače tak aby vystřeloval tak jak má? :) bylo mi řečeno, že stačí abych přehodil čip do novyho ovladače a nechal vybrousit drážku (zdroj: Autocentrum Přerov) ..DO není originální... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

No pokud byste chtěli nějaký alarm nebo pager atd, nebo něco jiného ohledně dílů napište mi .

např. Pager Magicar 8000B za cenu 2883,-kč vč. DPH

nebo Pager Magicar m100as za cenu 3999,- vč. DPH !!!

oba tyto mají kontrolu teploty v interiéru vozu = ideální na ovládání přihřívače motoru (bufíku) :mrgreen:

a spoustu jiného (čidla, samotné alarmy, GPS atd. napište o co by byl zájem)

je to levnější nabídka než na www-levnealarmy tak pokud budete něco chtít na vánoce rychle napište budu v brzké době objednávat.

Montáž po dohodě klidně zajistím !!!

info přes SZ

Samozřejmě vše nové se zárukou 24 měsíců ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžu mít dotaz ať nezakládám nové téma?? :D .. Jak nasadím klíč do třítlačitkovyho ovladače tak aby vystřeloval tak jak má? :) bylo mi řečeno, že stačí abych přehodil čip do novyho ovladače a nechal vybrousit drážku (zdroj: Autocentrum Přerov) ..DO není originální... :help:

musíš rozebrat původní klíč a vyndat z toho tyčinku imobilizéru a dát to do 3tlačítkovýho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...