Přejít na obsah

ALARMY, KOMFORTKY, OKNA - dotazy, diskuze


Dusik

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Zdravím,jdu si pro radu než pojedu do servisu,ale je možné že už se to řešilo. Jedná se o auto škoda fabia rs a nedávno mi nastal takový problém. Auto odemykám klasicky dálkou a poslední dobou se mi stává ( nepravidelně ), kdy odemknu auto,otevřu dveře řidiče ( stropní světlo svítí,kontrolka na budíkách je ) a u v určité poloze dveří se auto zamkne,tedy všechny dveře krom řidičových,ty zůstanou odemklé ( stačí znovu otevřít dálkou a nebo ovladačem zamykání přímo součástí ovladače okna ) a dveře se všechny odemknou. Občas se mi stalo že jsem dveře řidiče otevřel,všechno se zamklo ( řidičovy opět ne ) a jak sem nasedl a dveře za sebou zavřel,tak se automaticky zase všechny dveře odemkly. Zámek by měl být rok starý,ovšem nevím jaký,ale strop a budíky svítí že jsou dveře jak řidiče tak jakékoliv třebas otevřené. Kde může být chyba ? Může být chyba v zámku nebo jenom někde špatná kostra ? Děkuji za odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mirek 835 a Jochanan....Moc děkuji za odpověd. Dneska jsem na to koukal,sice né na průchodku,tu zkouknu hned jak budu mít trochu času,ale v místě kdy byly dveřeotevřené na druhý pant ( aretace aby se dveře nezavíraly při pootevření ) tak jsem lomcoval s dveřma tak jakoby sem v rozmezí pár centimetrů otvíral a zavíral a auto se zamykalo a odemykalo jak blbé,co pohyb tak to cvaknutí zámku včetně zalezení kolíku ( né řidič ). Ostatní dveře bez problému,mrknu na to,děkuji za reakce.
P.S. Chyba asi bude opravdu tam jak říkáte,pomačkal jsem gumu ve dveřích a auto zamykalo a odemykalo jak blbé.
Tomas.Kov....A co to prosímtě dělá ? máš dané v určité poloze páčku na lampě,otevřeš dveře,sedneš,zavřeš a světlo svítí ? To je v pořádku,zhasne po urité době ( asi 2 minuty,nevím ) a nebo zhasne jakmile otočíš klíčkem. Další možnost je ta že to máš trvale zaplé,tedy můžeš auto zamknout a světlo bude svítit. Řekl bych že je jen špatně posunutá páčka,ale třebas může být někde chyba,vyzkoušet
Dočasně opraveno: Zdělal jsem gumu a všechny dráty neporučené,akorát jedna hlavní černá svorkovnice se hýbala,tak jsem ji tam natlačil ( sice se mírně ještě hýbe )ale problém prozatím vyřešen,už nezamyká. Děkuji

Editováno: , autor: Jakub Miklas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska sem to vyzkoušel v praxi.

Kontrola zapnutých světel funguje jen na předních dveřích a zapnutí osvětlení interiéru i na zadních.

Takže jsem zjistil že mám asi dva mikrospínače v háji.

Myslíte že by to mohlo souviset i s tím že mi nejde dálkou ovládat odskok kufru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...