Přejít na obsah

ALARMY, KOMFORTKY, OKNA - dotazy, diskuze


Dusik

Doporučené příspěvky

Zdravim borci mam alarm MetaCafe original skoda vystrelovak kluc k tomu nie je moze nejak naprogramovat vystraznu funkciu alarmu na dialku? teda nieco ako skuska alarmu proste po stlaceni napr. toho cudlika na otvorenie kufra na kratko aby to hukalo? dost by sa mi to zislo ma niekto skusenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Dobry den,vcera vecer jsem si vsiml ze mi nejak zacal haprovat central u moji fabie. Nechce mi odemykat ani zamykat zadni dvere a dvere spolujezdce to otevre az po 2 zmacknuti odemknuti na DO. Nevite kde by mohl byt problem? Jestli neni treba neco opravit pres vag?Dival jsem se uz do jinych temat,ale tam se resi jenom kdyz to nefunguje sem tam,ale me ty zadni nereagujou vubec,nevim jestli na to nemaji nahodou vliv ty spolujezdcovy dvere, ze se odemknou az na podruhe,jako by tam neco vadilo nebo tak.

Dik moc za rady

takze mam pokracovani, neni to ani jednim mechanismem prednich dveri, byly totiz vytazene a zkontrolovane,nejde tam vubec dozadu proud,bude to nejspis komfotkou,ale ted je problem v cem asi v ni muze byt problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, vedel by mi niekto pradit, ktoré svorkovnice v A stlpiku (predmon) na čo sluzia? viem ze tam moze byt biela, cierna, zltá a myslim modrá, akurát neviem, co je cez ktorú vedené. Ideálne by bolo, ak by niekto vedel presne na ktorej svorkovnici co sú jednotlivé piny. Dakujem za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Ahoj lidi.

Mám problém. Po namontování alarmu do fabie vše funguje jak má ale po delší době když chci auto odemknout tak alarm sice odjistí ale neodevře se centrál. Musím ho zase zaalarmovat a znovu odalarmovat pak teprv auto odemkne. Je to obič alarm. Centrál napojen na jeden vodič přes odpor180 Ohm u spolujezdce. Co s tím??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ahoj potreboval bych poradit...mam fabii 1.2mpi 40kw 12/02 kdyz se pokusim auto zamknout klickem vse v poradku. Ale kdyz chci odemknout opet klicem tak se otevrou jen dvere u ridice. Dalkove ovladani funguje v poradku. Nebo kdyz sedim na miste ridice zamknu auto cudlikem tak ho opet zamknu ale kdyz auto odemykam packou na otevreni dveri tak opet jen ty moje dvere. Aby se odemkly vsechny dvere prez central tak musim ten cudlik vytahnout rukou (pouze povyleze kdyz zatahnu za packu)... Vim mam v p*deli mikrospinac uz se chystam na vymenu(nerozsveci se mi svetylko, nepiska kdyz mam zapla svetla bez klicku) ale pochybuji, ze to bude prave tim mikrospinacem tak se radeji ptam predem... diky moc :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Mám nemalý problém, vybila se mi v zimě nová baterka ve Fabii, když auto týden stálo, koupil jsem další a ta se taky pomalu vybíjela, v servisu mi zjistili, že mi občas komfortka žere 51mA, takže ji vyměnit, sehnal jsem si jinou, ale s tou se nedokáží mechanici dostat ke kódování, co se týče mé původní komfortky, tak s ní se nedokáží ani spojit, v autorizovaném servise mi borec řekl, že se s tím ještě nesektal, moc se mu ale nechtělo, s tou náhradní se spojit dokážou, ale nedostají se ke kódování, takže už přes půl roku na noc odpojuju mínus z baterky, jsem z toho už hotovej, tak vás moc prosím o nějakou radu, ať se můžu posunout, díky moc !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravím, namotoval jsem do Fabie I r.v. 2006 univerzální centrální zamykání bez DO. Nevím ovšem, kde vzít napájení. Jako ideální se mi jeví nějaké tlusté červené dráty na přepážce mezi motorem a interiérem, ale tam se dá dostat snad jen po rozebrání půl palubky. Krabičku ovládání CZ mám připevněnou na desce relé. Je nutné na kostru dávat odpor 180 Ohm? Ve schematu nic takového nemám. Viděl jsem to tu v diskuzích. Forum jsem procházel, ale toto jsem nikde nenašel. Děkuju za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, namotoval jsem do Fabie I r.v. 2006 univerzální centrální zamykání bez DO. Nevím ovšem, kde vzít napájení. Jako ideální se mi jeví nějaké tlusté červené dráty na přepážce mezi motorem a interiérem, ale tam se dá dostat snad jen po rozebrání půl palubky. Krabičku ovládání CZ mám připevněnou na desce relé. Je nutné na kostru dávat odpor 180 Ohm? Ve schematu nic takového nemám. Viděl jsem to tu v diskuzích. Forum jsem procházel, ale toto jsem nikde nenašel. Děkuju za rady.

Odpor se dává na zamyk./odemyk. vodič. Ale jen na jeden. Jinak Ti to bude pořád např. zamykat a neodemykat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám nemalý problém, vybila se mi v zimě nová baterka ve Fabii, když auto týden stálo, koupil jsem další a ta se taky pomalu vybíjela, v servisu mi zjistili, že mi občas komfortka žere 51mA, takže ji vyměnit, sehnal jsem si jinou, ale s tou se nedokáží mechanici dostat ke kódování, co se týče mé původní komfortky, tak s ní se nedokáží ani spojit, v autorizovaném servise mi borec řekl, že se s tím ještě nesektal, moc se mu ale nechtělo, s tou náhradní se spojit dokážou, ale nedostají se ke kódování, takže už přes půl roku na noc odpojuju mínus z baterky, jsem z toho už hotovej, tak vás moc prosím o nějakou radu, ať se můžu posunout, díky moc !

Jestli jsi blízko Teplice, tak to přivez. Podívám se Ti na to. Jestli to máš blíž do Phy, tak zkus chiptunera (vw-club, dieselpower)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpor se dává na zamyk./odemyk. vodič. Ale jen na jeden. Jinak Ti to bude pořád např. zamykat a neodemykat.

Tyto vodiče jsou ale v kabelovém svazku od serva až po konektor do krabičky. Není možné, že by ten odpor mohl být zapojený už v krabičce? Asi naivní dotaz, ale nezdá se mi, že bych to měl odizolovávat a vpájet tam odpor. Mám odemykání pouze klíčem, tudíž z krabičky už připojím jenom + a kostru, nic víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím lidi potřeboval bych drobnou radu co jsem zase z hnojil mám fabii 1 1.4 mpi s originál konforní jednotkou a DO + alarm původ alarmu nevím a problém je ten ,že po výměně baterie v ovladači nefunguje centrál a nevypnu ani alarm co teď s tím dík za rady .

post-42197-1275719378,8171_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpor se dává na zamyk./odemyk. vodič. Ale jen na jeden. Jinak Ti to bude pořád např. zamykat a neodemykat.

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ CENTRÁLU.MÁM DÁLK.OVLÁDÁNÍ OD fa.LONGVAY(BRNO HERŠPICKÁ ul.-neochota,bez rady jak zapojit DO do FABIE)ÚSPĚCH NA STRÁNKÁCH "FORUM OCTAVIA CLUB.CZ" SEKCE FABIA.PLANKY SCHEMATA.ZAREGISTRUJ SE A KOUKNI SE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...