Přejít na obsah

ALARMY, KOMFORTKY, OKNA - dotazy, diskuze


Dusik

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Čaute klubáci. Otec má Fábiu I 1.4MPi 2002 Comfort a problém je taký, že má tam origo Meta Systém (Do+alarm) a je to už tak rozd*ané, že sme zastali autom, vystúpili, zavreli dvere a klúče v zapalovačke a auto zamklo.....ale teraz máme horší problém a to taký, že denne auto húka aj 10-30x....niekedy za sebou, niekedy raz za hodinu a pritom sú všetky okná zavreté, nikto po aute nebúcha, žiadne otrasy....

Neviete čo stým je? alebo ako to resetovať, nastaviť, do alarmov sa nevyznám alebo aspoň voláky Manuál? Ja neviem už....

takéto ovládače má k tomu:

gZVp3q1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

zdravím Vás, mám dotaz, poté co se mi porouchala přední stahovačka u řídiče cca před 2 měsíci, nechal jsem ji spravit a řeším problém, že se mi auto samovolně zamkne, třebai při jizde, při přejzdu nerovnosti nebo jen při zabouchnutí dveří, někdy se zamknou jen jedny dveře někdy všechny, a někdy se stane, že není zjištěno otevření dveří a nerozsvítí se vnitřní světlo a nezasignalizuje to otevření dveří, ale není to vždy, poradíte co by to mohlo být a vždy když k tomu dojde, tak to cvakne v místech pod volantem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mirku 835, děkuji ti za radu, když v opravně měnili stahovačku u levých dveří, tak do svorkovnice drcli a došlu k "povytažení" z mikrospinače, tak jsem to jen jako domáčknul ale nedokázal jsem to ničím prostříknout, protože bych musel zase operovat se stahovačkou a to jsem nechtěl, tak že problém vyřešen a nic to nestálo, kromě 3 hodin práce pro mě, děkuji, kéž by šli řešit takto všechny závady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Dobry den. Mam alarm meta a po vymene baterky mi stale blika cervene svetielko. JE jedno ci auto otvorim alebo zamknem klucom. Ked sadnem zacne hned hukat  a neda sa ani nastartovat. Kde moze byt chyba? Pripada mi to tak ze je alarm stale aktivny. dakujem za skoru pomoc pretoze vobec nemozem nikde ist autom :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim klubaci,koupil jsem si Fabii 1 combi 2004 a mam dotaz. Pri zamykani a odemknuti na dalku mi nefunguji ridicove dvere. Kdyz to delam klicem,tak to jde. Kde mam hledat problem? V zamku nebo v kabelazi?

Obcas se mi stane,ze odemknu dalkou,pak musim ridicove dvere klicem a v tu chvili ( nebo po zastrceni klice do zapalovani ) se auto samo zamkne [emoji53]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím,

na fábii r.v.05 jsem před nějakým časem (3,5 roku) dodělával dálku k centrálu. Vše fungovalo znamenitě, až někdy v loni začly blbnout okna a dveře u řidiče se podařilo odemknout až na několikátý pokus.

Okna blbnou tak, že když jsou zavřené a já chci některé otevřít a je jedno jestli u řidiče či splujezdce tak maji snahu se zavřít, nebo třeba když jsou pootevřené, tak při pokusu o zavření sjedou až dolů, prostě moc neposlouchají, klíčem jdou zavřít v pohodě a bez keců. A co se týče dveří, tak ty už dálkou nejdou ode. ani zamknout, než se to pokazilo úplně, tak šlo vidět, že čudlík má snahu vylézt a šel i slyšet motorek, teď je to mrtvé a když to zamknu klíčem tak ani nebliká led. Mám podězření na motorek, ale co ty okna. Dík za každou radu. Jinak auto má klimu, el okna + zrcátka, couvací senzory (od výroby, ne čína) pal. pc.

Ta dálka je maxicar. Ještě k těm oknům, načtení koncových poloh nepomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych v prvé řadě odpojil ten šrot (dálku) a zkusil, jestli se to začne chovat normálně.. až pak bych řešil cokoliv dalšího

No tak šrot, je v tom už nějaký rok a ty okna začly zlobit někdy o prázdninách 2014, tím to určitě nebude. Dálkou otevřu kufr i zbylé dveře, jen řidičovo ne.Pro mě jsou třeba zase šrot všechny ty dobastlené tempomaty couváky, super čínské rádia s výkonem 1000W a podobné kraviny kdesi z lidlu...  spíš bych viděl problém v tom ovládacím bazmeku v řidičových dveřích, protože tlačítkem u spolujezdce okno zavřu v pohodě, ale od řidiče blbne i to okno u spol... ve dveřích je asi v hajzlu ten motorek, ale seu na to, zamknu to klíčem a ty okna otvírám jen na parkovišti a stk dělám stejně tak, že auto stojí před barákem a stk dělají jen doklady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, chcel by som sa opytat ci nevie niekto aky typ zamku je, alebo pasuje vo Fabii 1 combi 1,9 Tdi r.v. 2001 na vodicovej strane. Nejak mi blbne, uz mi to pozeral elektrikar, a mam tam problem s kontaktmi. Trebalo by ho vymenit. Lenze ten zamok je tam od vyroby a uz nie je vidno typ zamku. A ked som ho chcel objednat, tak mi povedali, ze nie je jedno aky objednam. Vraj tam nemusi pasovat. Tak sa obraciam s prosbou o radu na vas. Aby som nemusel znova rozoberat dvere, vyberat zamok, odniest ho do mototechny a kym by dosiel, znova skladat naspat dvere. Vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 8 měsíců později...

ahojte, pred nedavnom som mal problem na fabii ze mi nesvietila cervena kontrolka na dverach, cize mi neaktivovalo safe lock po zamknuti dvery. Dal som do servisu a teraz mi to blika nonstop, ak som dobre pochopil princip tak by malo iba pocas safe.  Tak som urobil pokus, ze som stiahol okna a zamkol dvere a vyskusal ci ich z vnutra otvorim. Otvorim. Podla popisu by som nemal. Neviete mi poradit co mi v servise zle urobili?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...