Přejít na obsah

ALARMY, KOMFORTKY, OKNA - dotazy, diskuze


Dusik

Doporučené příspěvky

zdravim všechny v době dnešních vánočních a poprosím o radu, před měsícem jsem si koupil Fabku I rv.2001. Dneska ráno jsem přišel k autu a po zjištění že se někdo pokusil v noci vloupat do auta a díky houkajícímu alarmu se mi vybila baterka u auta. Jelikož byla origo z roku 2001 zakoupil jsem novou vložil do auta vše OK. Zamknu auto dálk. ovládáním a při odchodu se alarm rozhučí. Vypnu alarm zamknu a znovu toto se opakovalo cca 20x :feve: poté jsem s autem zajel do garáže že najdu sirénu alarmu a tuto v předtuše problému demontuji aby už neřvala. Bohužel i přes vydávající tón se mi ji nepodařilo najít tuším ji někde v předním nárazníku. Nesetkal se někdo s takovým problémem jedná se o origo alarm z výroby žádná dodatečná montáž. Případně poradťe kde najdu sirénu abych se jí na dobro zbavil auto je pojištěné siréna není zapotřebí u baráku křičela celou noc a nikoho to nezajímalo. Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,potreboval by som pomôcť s problémom.Potrebujem vybrať baterku čo by nebol problém,ale neviem zamknúť-odpojiť alarm Meta 750,viem že sa zamkýna núdzovým elektrickým kľúčom zasunutím do čítacej jednotky,len netuším kde sa nachádza.Ďakujem.

Editováno: , autor: John Doe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj Všichni,

mám otázku....vlastní Fabii 1.4TDi 59kw clasic rv. 2006 s klimatizací,centrálem bez dálky,el.okny v předu a palubním PC.

Chtěl bych si tam nechat dodělat přední mlhovky,centrál na dálku ve sklopném klíči,zrcátka do elektriky a MAXI-DOT.

Chtěl bych vědět co je pro to potřeba změnit v autě a co to asi tak bude stát a jak moc je to náročné.

Moc děkuju

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Takže MAXIDOT čítaj Dodělávka MAXIKU, Info k montáži, pinouts, etc...

Hmlovky čítaj přední mlhovky

Přední mlhovky, porovnání

Nová mlhovka

Přední mlhovky-dodělaní

Predné hmlovky

ďalšie si už pohľadáš......

Centrál si hádam pozrieš v tejto téme alebo pohľadáš pekne...

K elektrickým spetným neviem čo chceš či vyhrievanie iba alebo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Můžu mít dotaz ať nezakládám nové téma?? :D .. Jak nasadím klíč do třítlačitkovyho ovladače tak aby vystřeloval tak jak má? :) bylo mi řečeno, že stačí abych přehodil čip do novyho ovladače a nechal vybrousit drážku (zdroj: Autocentrum Přerov) ..DO není originální... :help:

zdravim ted jsem doresil tento problem ...koupil jsem CZ KEY na do na central ...s vystelovacimi manzetami..nechal jsem si jednu za 250 kc vybrousit ..a ted jak nastartovat ???z originalu se vytahne tycinka imobilizeru ktera musi byt co nejblize k zamku zapalovani ..takze v klici uplne vepredu..a druha vec opalenym nozikem jsem opatrne vyskrabal orig.klic kolem fabky aby byla volna a lehce se jakoby odlomi a na klici zustane ta cerna tycinka na konci kulata ktera je vlisovana na kraji klice...tu jsem na konci odlomil...a je kod na start ten jsem vlozil k tycince imobilizeru zase uplne do predu at je co nejblize k zapalovani ..a auto startuje..takze je vystrelovak ktery se nemusi nechat delat orig. ve skode auto...prace je to piplava ale mam spojeny vystrelovak i s dalkou nemusim mit dva klice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim ted jsem doresil tento problem ...koupil jsem CZ KEY na do na central ...s vystelovacimi manzetami..nechal jsem si jednu za 250 kc vybrousit ..a ted jak nastartovat ???z originalu se vytahne tycinka imobilizeru ktera musi byt co nejblize k zamku zapalovani ..takze v klici uplne vepredu..a druha vec opalenym nozikem jsem opatrne vyskrabal orig.klic kolem fabky aby byla volna a lehce se jakoby odlomi a na klici zustane ta cerna tycinka na konci kulata ktera je vlisovana na kraji klice...tu jsem na konci odlomil...a je kod na start ten jsem vlozil k tycince imobilizeru zase uplne do predu at je co nejblize k zapalovani ..a auto startuje..takze je vystrelovak ktery se nemusi nechat delat orig. ve skode auto...prace je to piplava ale mam spojeny vystrelovak i s dalkou nemusim mit dva klice...

takze orig klic tam jedine muzes nejak nalepit ale to je hnus...a musis ten vrchni kryt nasazovat proti smeru hod.rucicek aby se pruzinas utahovala a klic vystreloval jak ma.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim ted jsem doresil tento problem ...koupil jsem CZ KEY na do na central ...s vystelovacimi manzetami..nechal jsem si jednu za 250 kc vybrousit ..a ted jak nastartovat ???z originalu se vytahne tycinka imobilizeru ktera musi byt co nejblize k zamku zapalovani ..takze v klici uplne vepredu..a druha vec opalenym nozikem jsem opatrne vyskrabal orig.klic kolem fabky aby byla volna a lehce se jakoby odlomi a na klici zustane ta cerna tycinka na konci kulata ktera je vlisovana na kraji klice...tu jsem na konci odlomil...a je kod na start ten jsem vlozil k tycince imobilizeru zase uplne do predu at je co nejblize k zapalovani ..a auto startuje..takze je vystrelovak ktery se nemusi nechat delat orig. ve skode auto...prace je to piplava ale mam spojeny vystrelovak i s dalkou nemusim mit dva klice...

takze ten cip imobilizeru nestaci ..nastartujes ale po asi 2 vterinach to chcipne..musi se pouzit i to cerne vlisovane v klici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Mam Fabia 1,4MPI, 50KW ... potrebuji radu/zkusenosti

-

dotaz ohledne central. zamykani s alarmem...nekdy se mi stane, ze kdyz zaviram auto, tak to sice zapipa zablika, ale auto se nezavre. Pak uz na podruhe je to OK. Vetsinou se mi to stava, kdyz jdu jen do auta neco tam dam, dam klicky do zapalovani, aby nehoukal alarm a pak zas klicky vyndam a zavru (=nikam nejede, nakladam treba vice veci). Cim to je ??? Taky se mi asi 2x stalo, ze jsem prisla k auto otevrela a pipalo to malinko jinak pri otvirani, na dalsi uz normalne..... znamena to, ze treba auto houkalo v noci, nebo neco jineho ?? Baterka v aute je nova od prosince.Dekuju

Musite davat klicky do zapalovani , pokud auto stoji ? Ja, kdyz je tam nedam, tak do cca par minut auto zacne houkat, pokud je vevnitr nejaky pohyb, ??

Editováno: , autor: Sarka11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veľmi ťažko takto niečo poradiť, skús pri zapnutom alarme otvoriť dvere, či sa spustí poplach. To, že musíš po vypnutí alarmu zapnúť zapaľovanie, aby sa po čase nespustil by mohlo nasvedčovať tomu, že nie sú zapojené dverové vstupy. Väčšina alarmov má tzv. znovuaktiváciu po určitom čase. Takto sa pri náhodnom vypnutí a neotvorení dverí znovu aktivuje.

Funguje Ti táto znovuaktivácia?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec, hledal jsem a nenašel, tak se ptám:

Koupil jsem si Centrál s DO PORTMAN. Na prodejně mi dali ještě odpor 180 ohmů, se slovy že se musí dát na kostrící kabel CZ. V návodu od CZ ale o odporu nic není napsáno.

Zapojil jsem tedy CZ podle návodu (bez odporu) z krabici a CZ funguje skvěle.

Tak se chci zeptat jestli se může něco pokazit, když tam ten odpor není a kdyby tam musel být, tak kde PŘESNĚ ho mám zapojit, bo mi říkali že patří zapojit na 6ti pinový konektor co je ve dveřich u řidiče na žlutomodrý vodič (pin 5), ale já tam takový konektor vůbec nemám (jen 4pin a 2pin na repro).

Fabia 1.4 MPi modelový rok 2001

Snad to někdo pochpí a pomůže. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se taky přidám s dotazem, Chtěl bych do fabie sklopnej 3 tlačítkovej klíč, ale mám pár problémů, výbava je to comfort (rv02) ta měla klasickej centrál z výroby takže předpokládám že centrál je origo. prblém je v tom že to mám po italovi a ten tam nechal dodělat dálku s nějakým alarmem, kterej funguje sice dobře ale to je vše co o něm vím, pak už jen to že má na krabce v motorový části vyraženo , že je od VW. Tak a dotaz zní jaký jsou šance že půjde skopletovat origi dálka ve sklop klíči s tímto alarmem, popřípadě, jestli to bude fungovat po demontáži tohoto alarmu a jestli se dá sehnat alarm co s origo centrálem komunikuje. Na fotce dálka k tomu alarmu a centrálu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Dobry den,vcera vecer jsem si vsiml ze mi nejak zacal haprovat central u moji fabie. Nechce mi odemykat ani zamykat zadni dvere a dvere spolujezdce to otevre az po 2 zmacknuti odemknuti na DO. Nevite kde by mohl byt problem? Jestli neni treba neco opravit pres vag?Dival jsem se uz do jinych temat,ale tam se resi jenom kdyz to nefunguje sem tam,ale me ty zadni nereagujou vubec,nevim jestli na to nemaji nahodou vliv ty spolujezdcovy dvere, ze se odemknou az na podruhe,jako by tam neco vadilo nebo tak.

Dik moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...