Přejít na obsah

skla na fabce


pešír

Doporučené příspěvky

zjistil jsem jednu závažnou věc. Mám úplně nonou fabii combi, takže bych měl mít na sklech 9 tzn. že r.v. je 09 a od b sloupků mám 8 (r.v. 08) známej to měl na autě, který prodaval, a nikde mu to nechtěly vzít, že prej bylo bouraný!!!! mrkněte si na to taky, třeba jenou dávaj skla, který zbyli. nebo to někde ve fabrice spadlo z pásu a dali mě tam jiný okna, ale to je asi blbost :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale tohle bylo takto: v úterý dodělali auto, ve ve čtvrtek mi ho přivezli do salonu a v pátek sem si ho odvez domů a to vše jen že sem byl VIP klient, to víš známý jsou známý, jinak bych musel čekat až do konce srpna. a a ten r.v. by měl být úplně poslední číslo v úplně posledním řádku (dole) takže když máš r.v. 2006 tak tam bude 6 nebo 06.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co je jako za problem, kdyz budou skla na aute starsi? Napadlo te treba, ze ty skla lezej na sklade a na auto se montujou, proste az na ne prijde rada??

Prece si nemyslis, ze vsechny komponenty ti vyrobej ve stejnej den, tyden, mesic? Verim, ze kdejakej sroubek, muze bej i nekolik let starej. :kuk::kuk:

Problemy s prodejem auta jsou kravina. Sklo preci mohlo prasknou a davat novy ap. to by musel bejt nekdo hodne odvaznej, aby mi rikal do oci, pri prodeji auta, ze mu chci prodat bourany auto. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí mě menili přední a tam pro jistotu žádný takový číslo ani není "help" leda, že by bylo z roku výroby 2001 nebo předvýroba 2011 :smich: a co se týče neměnených skel, tak tam nemám tak jak to popisuje pešír, ale v druhým řádku co by asi jediný šlo, tak mám 006 :) tkaže je to asi od medelu jiné..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KOukal jsem a mám to tam :)

Díky za foto ;) Po výměně mám to přední teda s jiným rokem.. By mě zajímalo, kde ty díly berou :feve:

Nevíte ještě jak je to s plasty dekly atd.. kde tam se najde ten rok výroby resp. MR?

Na plastech je to vyražené v takovém kolečku na rubu dílů ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak v pár škodovkách jsem už byla,sháněla jsem to už na fávo a bud mi řekli že je to tam od výroby nebo dělali že neví o čem mluvím :( ale dostala jsem typ na Jarov a tam zítra frčím přehlásit fávo tak se tam zastavím a snad budu mít štěstí :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to eště mám, ale výroba byl přelom června a července 2008. Zkusím se podívat na nový kusy až pudu na Yetiho.

Osobně si myslím, že je to dobrá věc. Je ale otázka, jestli se dneska VIN ještě nějak přeráží.

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...