Přejít na obsah

Připevnění výfukového potrubí k motoru


herrkomisar

Doporučené příspěvky

Zdravím pánové,již delší dobu jsem pozoroval drnčení(zvonění) od motoru a nevěděl čím to může být.Dnes jsem zalezl pod auto a všiml jsem si že když za vrklám katalizátorem tak mi výfuk cinká o upevnění k motoru.snažil jsem se vávadu vyfotit.označená strana je ta špatná je tam asi půl centrimetru mezera a to je příčinou cinkání.druhá strana drží pevně.neměl by být nějaký šroub nebo něco v té díře co prochází zkrz?poradte prosím:octavia 1.8 20v r.v-97 motor-agn

post-28832-1248625043_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zle to na fotke vidno. Ten pravy nie je tak isto nicim pripevneny?

ne taky tam nic není,z vrchu tam není vůbec vidět,je na tom kryt s parádně zrezlejma šroubama.fotil jsem to z pod auta(v leže).po hmatu mi příjde že z druhé strany plechu nejsou díry ale nemůžu to říct jistě.napadá mě jestli nemám mírně pootočenej katalizátor,zhruba asi před 4.měsíci jsem měnil výfuk-střed a zadní díl.tak jestli při tom jsem nějak neotočil po ose s katem.nasadit středovej díl byl docela ořech,nechtělo mi to těsnit,tak jsem improvizoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no když na to tak koukám tak v těch místech musí být spojení příruby s kusem našroubovaným na hlavně. Smotné měděné vlnoce přeci nemůžou držet výfuk

Podle mě v těch válečkách bude něco na způsob silentbloku akorát ne guma, ta by shořela.

Hádám že to bude přinýtované přes nějakou bružinu aby se moc nepřenášely rázy a vlnovce plnili svoji funkci.

Asi je to přervaný a zvoní to .... vyměnit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

co se týče mého problému s upevněním výfuku k motoru tak jsem našel v příloze JAK NA TO že jsou vedle vlnovců po obou stranách silenbloky(jak psal karlos tdi),které jsou čepana z obou stran spojeny k přírubě.mě se to na jedné straně odlomilo a v tom místě narází kov na kov.nezbývá mi nic jiného než bud celý kus vyměnit nebo otvorem protáhout šroub a na pevno stáhnout.

post-28832-1250192418_thumb.jpgpost-28832-1250192400_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...