Přejít na obsah

Monomotronic 1,3 50 kW, nadstavenie adaptacnych korekcii na zakladne hodnoty


Marian1

Doporučené příspěvky

Zdravim vsetkych,

po vymene Lambda sondy (stara bola vadna) na Felicii 1,3 50kW monomotronic som chcel nasdtavit adaptacne korekcie v riadiacej jednotke. Koli problemu s pripojenim a nestalosti spojenia s pocitacom sa mi to nepodarilo (vid predchadzajuci prispevok).

Chcem sa opytat je mozne nadstavit adaptacne korekcie na zakladne hodnoty nejakym inym sposobom, napriklad odpojenim baterky, atd.

Inac skusal som aj odpojenie baterky na cca 15 minut a nasledne aplikovat metodu "stareho startu" (3x za sebou nechat motor bezat na volnobehu po 5-tich minutach), ale bez vysledku.

Dakujem za radu.

S pozdravom,

Marian Bocan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Mám jednobodové vstřikování a jednotka je bosch a když jsem se o to zajímal tak odpojením baterky moje jednotka ty udaje zapomíná takže není třeba připojovat PC.

Ovšem záleží jakou tam máš ty možná už do tvé daly eeprom paměti na údaje a tak si je pamatuje.

Jinak nech baterku odpojenou déle co to udělá.

PS. Proč to chceš dělat ? Vyměnils sondu a ono to blbne ? Prostě nech na nějakou dobu odpojenou baterku, zapoj a jeď prostě ta jednotka si to pošteluje sama ne ? (chyba byla pouze v jednotce kdy po vyčištění klapky to potom blblo, ale to tu už řešily tam je vadný program a musí se to smazat přes kabel z PC)

Editováno: , autor: Šobáň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...