Jump to content

Jaké 2 DIN rádio?


dukar
 Share

Recommended Posts

Ono záleží na tom co všechno od toho chceš a kolik jsi ochotný utratit. Před pár dny jsme montovali systém postavený na Pioneeru AVIC-HD1BT a je to vynikající přístroj, který toho hodně umí

http://www.basys.cz/prod.php?id=492

Cena ovšem odpovídá značce a výbavě.

Z těch levnějších by to mohl být třeba...

jo to je šupa ale přehttp://www.aukro.cz/item178149211_2_dinove_dvd_radio_televize_6_5_tft_lcd.html

Link to comment
Share on other sites

Jen tak na okraj, co si do auta postavit malyPC na platforme ITX, hodit to treba do kufru nebo pod predni sedacku dovybavit to dotykovym LCD. Pak uz to jen ladit podle toho jak je potreba. tzn. DVB-T, navigace, popripade treba i palubni pc, alarm atd.

Jednou jsem cetl clanek, jak si to nekdo dal do tatrovkyT613, nebylo miniaturni ITX ale MAC, nicmene majitel to mel opravdu promaknuty. http://www.mujmac.cz/art/hw/tatramac.html

Link to comment
Share on other sites

Já bych s tím Aukrem byl opatrný. Jednak proto, že prodej věcí formou inzertní aukce nemusí být zcela v pořádku ať už jde o stav přístroje, dostupnosti záruky i přítomnosti CZ manuálu, který je, aspoň myslím, u takto složitých přístrojů důležitý. Druhak proto, že ta cena mi přijde velmi podezřele nízká. Když si projedeš stránky renomovaných výrobců a e-shopy zjistíš kde se cena těchto přístrojů pohybuje. Nejsou to žádné novinky nebo výkřiky poslední módy. Cena už se stabilizovala a tohleto by u mně vyvolalo nedůvěru. Je ale samozřejmě každého věc za co svoje penízky utratí.

Link to comment
Share on other sites

U těchhletěch levných přístrojů bývá dost často problém s mechanikou. Během půl roku přestane načítat a pak se z toho člověk osype než sežene opravu v případě, že mu nezafunguje záruka. Netvrdím, že je to případ zrovna tohoto stroje ale ty zkušenosti s nápadně levnými výrobky mám. Já bych to nekoupil. Snad jedině v případě, že by se mi podařilo spolehlivě ověřit totožnost, adresu a podnikání prodávajícího. Pokud to koupíš od překupníka jako použité (dělá se to i když se jedná o nový přístroj) vztahuje se na to podle občanského zákoníku záruka 6 měsíců. Otázka je jak bude dostupná a soudit se kvůli tomu ... kdo z nás by to chtěl. Betr to ale i tak, že tyto výrobky na českém trhu zavedených firem prostě pod dvacet litrů koupíš těžko. JVC, Clarion, Pnanasonic i další to dělají. Všechno se to hýbe oklo 30.000,- Kč. Ta cena je prostě alarmující.

Pokud máš rozpočet někde okolo 10 až 15 tisíc máš asi jen dvě možnosti. Buď připlatit nebo riskovat problémy, které jsem popsal.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...

Nazdar,

potřeboval bych od vás poradit.. Mám nyní v autě 1 slotové rádio pioneer (neumí USB a to je pro mě klíčové). Vzhled je taky otřesný (kazí to image celého interiéru)

post-33866-1248784108_thumb.jpg

Chtěl bych tedy rádio na celé 2 sloty. Rozmýšlel jsem i DVD typu Columbus/Nexus .. nejde o cenu,ale nechci po přečtených zkušenostech zbytečně provokovat zloděje, navíc bych to nevyužil.

Stačí mi dobře vypadající USB,mp3 4x50W (pokud má OII elegance normální zapojení pro 4 repro, nebo to bude problém a chce to 6x?) 2 DIN rádio ideálně do 10 - 12 tis. Procházel jsem kvantum eshopů ale nemám zkušenosti osobní ani z druhé ruky, nic. Taky je otázkou zda to nebude problém a jak to udělat s rámečkem, když tento má 2 sloty zvlášť?

Děkuji všem

Link to comment
Share on other sites

Myslím, že Audience je 2DIN rádio a k tomu sa dá dorobiť USB do 2tis. a ešte do JumboBoxu AUX audio vstup.

Nj, ale Audience má jen 4x20W :/ To je právě jeden z důvodů vč. absence USB proč mi nevadí že toto orig. rádio v něm nemám.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...