Přejít na obsah

Jaké 2 DIN rádio?


dukar

Doporučené příspěvky

Ty čínské jsou za zajímavou cenu,ale jde o to jaká bude spolehlivost a tak...ale ten Auknet také nevypadá špatně a má rádia přímo pro Škodu Octavii II.Kdysi měli i Rockdale,ale už je asi nenabízejí,protože v nabídce je nemají.

Půjdeš do toho Auknet..také by se mi celkem líbilo,když tam napiš zkušenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-33866-1248850724_thumb.jpg

Tak jsem našel nějaký Auknet Odkaz na produkt Auknet

cena: 10 490Kč

Co si o tom myslíte? (Foto je fotomontáž mého auta pro ukázku jak by to vypadalo)

Pokud je v tom jako navigace Route66 (celkem zbytecna :feve:, a vicemene nepouzivana a neaktualizovana), tak to asi nebude to prave, pokud to teda nechces koupit kvuli cemukoliv jinemu, nez je prave navigace.

Take tam neni nikde info o tom, zda je to ovladatelne pres originalni MF volant, asi by me vadilo pro vsechny funkce sahat nekam na konzoli.

A do tretice, TV jen s analogovym tunerem uz asi je/bude take k nicemu (brzy).

Co je pozitivni je ta couvaci kamera, pokud tam je, a neni to jen jakasi hypoteticka moznost...

Samozrejme, je to jasna Cina, diky tomu, ze se tam O2 delaji a prodavaji toho bude asi cim dale vice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je v tom jako navigace Route66 (celkem zbytecna :feve:, a vicemene nepouzivana a neaktualizovana), tak to asi nebude to prave, pokud to teda nechces koupit kvuli cemukoliv jinemu, nez je prave navigace.

Take tam neni nikde info o tom, zda je to ovladatelne pres originalni MF volant, asi by me vadilo pro vsechny funkce sahat nekam na konzoli.

A do tretice, TV jen s analogovym tunerem uz asi je/bude take k nicemu (brzy).

Co je pozitivni je ta couvaci kamera, pokud tam je, a neni to jen jakasi hypoteticka moznost...

Samozrejme, je to jasna Cina, diky tomu, ze se tam O2 delaji a prodavaji toho bude asi cim dale vice.

Osobně jsem jedno takové rádio měl v O I a zkušennosti vesměs špatné. Tuner hrůza, bluetooth šuměl tak, že se nedalo vůbec volat a o sledování TV nemůže být ani řeč. Jediné co fungovalo byl DVD přehrávač-ten opravdu přelouskal vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkuste si najít téma o podobném přístroji značky Rockdale.

Tam byl zase hlavně špatný displej.

Já bych do takového přístroje nešel i když připouštím, že funkce má určitě hodně zajímavé.

Cepicky a logem Skoda v Tvem podpisu - nejaka svina me je me z me nove LK ukradla asi po 2 dnech po nasroubovani. Jsem tedy rad, ze zustalo u cepicek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem jedno takové rádio měl v O I a zkušennosti vesměs špatné. Tuner hrůza, bluetooth šuměl tak, že se nedalo vůbec volat a o sledování TV nemůže být ani řeč. Jediné co fungovalo byl DVD přehrávač-ten opravdu přelouskal vše.

I ja mam takove ohlasy od lidi co to vyzkouseli, nemyslim tento konkretni model "Auknet", ale zcela jiste jde dle jeho techn. vlastnosti jen o dalsi cinsky klon nejakeho designu ala "Rockdale", o tom mj. svedci ta zastarala Route 66, cele to jiste bezi na nejakych Embedded Windows...

Pokud to sezenes za polovic, napr. nekde pres HK eBay, tak by to mozna stalo za vyzkouseni, ale za desitku ? Radeji jeste posetri, a kup si Columbus, nebo neco, co bude po nem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I ja mam takove ohlasy od lidi co to vyzkouseli, nemyslim tento konkretni model "Auknet", ale zcela jiste jde dle jeho techn. vlastnosti jen o dalsi cinsky klon nejakeho designu ala "Rockdale", o tom mj. svedci ta zastarala Route 66, cele to jiste bezi na nejakych Embedded Windows...

Pokud to sezenes za polovic, napr. nekde pres HK eBay, tak by to mozna stalo za vyzkouseni, ale za desitku ? Radeji jeste posetri, a kup si Columbus, nebo neco, co bude po nem.

Není problém dát do rádia 20tis. Jenomže já jsem v tomto tak trošku paranoik. Přes noc mám auto v gáraži ale každý den stávám v Brně na veřejném parkovišti když jsem v práci a nechci přitahovat zloděje. Pravděpodobnost vykradení je pak mnohonásobně vyšší oproti tomu co tam mám teď (to co ty). Potřebuju auto na každodenní jízdu do práce s minimem starostí a představa že jednou příjdu a bude vymlácené okno a vypáčeným DVD mě nedá spát. Proto hledám raději méně kvalitní zařízení o které by nikdo moc nestál a stačilo by jak vzhledově tak funkčně. Peníze tedy problém nejsou, ale zloději ano :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cepicky a logem Skoda v Tvem podpisu - nejaka svina me je me z me nove LK ukradla asi po 2 dnech po nasroubovani. Jsem tedy rad, ze zustalo u cepicek :)

Myslím, že jsi je neměl ode mě, ne? Ty se totiž dají dotáhnout klíčem, že nejdou povolit rukou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahojte,

Momentalne mam ponuku na OII 2.0 TDI DPF DSG, Elegance, MR 2006, dovoz zo Svedska.

Podla nalepky v kufri to malo z vyroby:

8RM = 8 reproduktorů (pasivní)

7A2 = Vestavba CD-měniče

7Q7 = Navigační systém s barevným displejem

8AY = Rádio pro navigační systém

V skutocnosti vsak auto ma len len 1DIN radio Pioneer. Chcel by som sa preto opytat:

1. Nevie niekto ake audio tam bolo povodne? Audience?

2. Chcel by som tam dat nieco 2DIN. Bude tam fungovat aj Bolero alebo Swing?

3. Ako je to s vystupom udajov z Climatronic a parkovacich senzorov?

Editováno: , autor: triktrak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 roky později...
  • o 2 týdny později...

Zdravim,

Chci si koupit nove 2 din autoradio do me Octavie (2007).

Momentalne tam mam 1 din radio Kenwood a chci ho kvůli vzhledu vymenit za něco hezčího a tentokrát 2 din.

Od skody se mi libi jen Bolero ale podle diskuzi je tam problem s jasem.

Nevi tedy někdo o nejake jiné alternative v cene okolo 6 tis ktere bude do octavie bez problemu pasovat? Moc jsem toho nenasel.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

Zdar, koukám na nový rádia, moje Alpina ida-x301 začíná zlobit, tak jsem si vyhlídl nějaký nové kousky. poraďte prosím.

 

 

mám tady nějaký favority -  nejvíc se mi líbí SONY, ale nechtěl bych se ukvapit.

Kenwood - http://autoradia.heureka.cz/kenwood-dpx-504u/

JVC - http://autoradia.heureka.cz/jvc-kw-r710/

JVC - http://autoradia.heureka.cz/jvc-kw-r510/

Sony - http://autoradia.heureka.cz/sony-wx-gt90bt/

Alpine - http://autoradia.heureka.cz/alpine-cde-w235bt/

Pioneer - http://autoradia.heureka.cz/pioneer-fh-x700bt/

Editováno: , autor: malyhonza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahojte, ja rozmýšľam nad niečim podobným ako je na obrázku. Je to 1 DIN autorádio s vysúvacim 7 " dotykovým displejom. Má to v sebe navigáciu, Wifi, 3G, DVB-T, rádio, DVD .... A ako bonus má to android, takže ak máte účet Google,môžete si stiahnúť vlastnú navigáciu.

 

 

Mimochodom Octavia 1 má šachtu pre rádio dosť nízko umiestnenú a preto sa zle pozerá na displej počas jazdy. Vysúvací displej je o dosť vyššie a lepšie na neho vidno. Navyše po zasunutí pôsobi dosť lacno a preto je odolnejšie voči krádeži.

Škoda, že neviem výrobcu a nemám to otestované. Ale niečo take by som chcel.

post-88670-0-74291000-1405408082_thumb.j

Editováno: , autor: mcx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Dobrý den, 

potřeboval bych pomoc s 2 DIN 7 palcový auto DVD přehrávačem.

chtěl bych Vás poprosit o radu, mam už nějaký čas autonavigaci viz. první obrazek, teď jsem si koupil couvací kameru ve světle SPZ a po zapojení se mi nechce přepnout na radio a zůstalo mi tam "žádný video vstup" a i když je kamera odpojena, reset nepomáhá a ani nejde manuálně vypnout. Jedině když zapnu klíček, tak se na okamžik ukáže rádio a hned se přepne na viz. obrázek. Mám škodu octávia 2 r.v 2005

 

 

Předem děkuji za radu 

HTB1Nl5ULpXXXXawXpXXq6xXFXXXf.jpg

20180301_160544.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš nějakou náhodou připojený drát č.2 “reverse camera back up” na trvalých +12V? Ten drát se používá v případě, že po CANu rádio nezjistí, že je zařazena zpátečka(stará gateway) a připojuje se pak na couvací světlo..

 

HTB1lCnANpXXXXbVXXXXq6xXFXXXW.jpg

 

V menu rádia “car info” se ti něco zobrazuje?

 

Další možností zkusit vyměnit gateway za novější.

 

 

Toto rádio(a příslušenství) se dost řeší tady:

tak zkus prohledat :)

Editováno: , autor: kuzmicz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...