Přejít na obsah

Ovládácí páčka el. zrcátek


Vlasatec

Doporučené příspěvky

Ahoj kluci, poslední dobou se mi všechno nejen na autě se.e (vejfuk, tlučení u předních kol, někdo mě opět odřel názazník a bok atd. atd.). Mám asi blbý rok:-(

Teď když jsem nastupoval do auta, nastupoval jsem blbě tak, že jsem si ulomil tu páčku na ovládání zrcátek:-( Nemáte prosím někdo to "ovládátko"? Kdyžtak nabídněte..budu moc rád.

Díky..

post-7202-1249063154_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau ja to sehnal z vrakace za 200 vubec nevim kolik stoji normalne ale ted na co koukam je to ovladani vono se

steluje levy+pravy a nebo pouze pravy?Ja mam este predface a uz to oznaceni mam odrbany a kdyz to prepnu

na levy tak se nedeje nic ale pravy se nataci a kdyz to prepnu na pravy tak chodi pouze pravy a levy nic.Tak kde je chyba?

Spatny kontak?Spalenej motorek?Nevite nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau ja to sehnal z vrakace za 200 vubec nevim kolik stoji normalne ale ted na co koukam je to ovladani vono se

steluje levy+pravy a nebo pouze pravy?Ja mam este predface a uz to oznaceni mam odrbany a kdyz to prepnu

na levy tak se nedeje nic ale pravy se nataci a kdyz to prepnu na pravy tak chodi pouze pravy a levy nic.Tak kde je chyba?

Spatny kontak?Spalenej motorek?Nevite nekdo?

No steluje to budto levy+pravy, vyhrev, nebo pravy ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já auto s ulomeným kolečkem už koupil.Naštěstí jsem ho našel v loketce.Vzal jsem aku vrtačku s 1mm vrtáčkem a do obou dílů udělal díru.Dovnitř narazil a zalepil hřebík.Drží to parádně a není nic poznat. :palec2:

no super, vyzkousim to:-) snad se nic jinyho neulomilo, jen ta plastova osicka.. diky za tip, kolecko mam taky v loketce :palec2:

Editováno: , autor: Vlasatec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ahoj kluci, poslední dobou se mi všechno nejen na autě se.e (vejfuk, tlučení u předních kol, někdo mě opět odřel názazník a bok atd. atd.). Mám asi blbý rok:-(

Teď když jsem nastupoval do auta, nastupoval jsem blbě tak, že jsem si ulomil tu páčku na ovládání zrcátek:-( Nemáte prosím někdo to "ovládátko"? Kdyžtak nabídněte..budu moc rád.

Díky..

já mám jeden navíc za 100kč je tvůj

post-4816-1250613703_thumb.jpg

Editováno: , autor: kosa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 roky později...
  • o 8 měsíců později...

Tak to v případě ovládače se symbolem vyhřívání taky, ale je to podmíněné jeho polohou na této pozici. Pokud je na některé pozici ovládání zrcátek, vyhřívaná nejsou.

 

U Tebe bude asi záležet jak je to zapojené. Ale pokud to teď tuto funkcionalitu nevyužívá, tak pochybuji, že použitím jiného ovládače bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Jde nějak poznat laicky jestli mám vyhřívané zrcátka? Mám totiž vyměněný ovladač na zrcátka, ale asi z anglické verze, protože písmenka jsou vzhůru nohama a není tam znak vyhřívání, tak nevím jestli je mám vyhřívané nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna věc jestli je osazené zrcátko zrcátko s vyhříváním, byť připojené, druhá, jestli daný ovládač to vyhřívání umí zapnout.

Já mám za to, že el. ovládána zrcátka jsou vyhřívaná vždy.

 

@Johnyy:

Na páčce není jen symbol, nebo nemá ani tu prostřední polohu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má prostřední polohu.Ale jakoby nulovou že ovládání nefunguje.Jde o to že jsou ty písmenka vzhůru nohama tak určitě původní není.Třeba podle VINU  to poznat nejde?Vydělávat sklo se mi nechce ať nepraskne.

Editováno: , autor: Johnyy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...