Přejít na obsah

Ovládácí páčka el. zrcátek


Vlasatec

Doporučené příspěvky

Odjakživa?

Mně se zrcátka ohřívají při ovládači ve střední poloze (symbol ohřevu) bez ohledu na (ne)sepnutí vyhřívání zadního okna.

 

Upřesním: Mám komfortní ovládání zrcátek L+R / R.

 

 

 

@Johnyy:

V prostřední poloze NIKDY nelze ovládat zrcátka. Slouží k zapnutí ohřevu. Ať už přímo nebo až se zapnutím ohřevu zadního okna.

Nastartuj, přepni ovládač do prostřední polohy a po chvíli zkus rukou jestli se ohřívá zrcátko. Popřípadě to samo, ale se zapnutím vyhřívání zadního okna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem zapomněl napsat, že když přepnu páčku do pozice L tomu taky nerozumím, tak se mi seřizují obě zrcátka.Jelikož mám zadní sklo s rámem, tak jsem vypojil drátky od vyhřívání zadního skla, ať mi nepraskne :D a uvidím zda když zapnu vyhřívání se zrcátka vyhřejí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem zapomněl napsat, že když přepnu páčku do pozice L tomu taky nerozumím, tak se mi seřizují obě zrcátka.

Normální stav. Však píšu, že mám ovládání L+R / R :)

Je to tak schválně, pohodlně si ovládáš obě zrcátka nejednou, jen když potřebuješ, jemně doladíš pravé, jinak vždy obě.

Nabeton to je popsané v některém vlákně co podal Libero, ale nechce se mi je rozklikávat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozkliknul :D 

Asi je vyhřívané nemám, zkoušel jsem zapnout vyhřívání okna a nic.Jen by mě ještě zajímalo, proč má zadní okno vpravo dva drátky na vyhřívání a vlevo jen jeden.Zadní okno mám totiž s rámem, tedy staré co praskalo a tak jsem ty drátky odpojil, aby náhodou neprasklo.Nebo to musí být zapojené, kvuli těm zrcátkám?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...