Přejít na obsah

Bezpečnostní šroub


dklasa

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

já kupoval v origo servise jeden bezpečnostní šroub a byl u něj i novej nástavec takže mám dva a cena byla kolem 250,- a jestli to je jakoby kyticka tak to vypada na origo skoda. Nam ji ty hovada v pneuservise u bejvaly o1 strhli nejdřív jí žvejkali pneumatickym utahovakem a pak vzali trhak nasadili metrovou lesenovou tyc a hop na to mno a mila kyticka byla v p..., a dostavat to ven fakt radost!

Editováno: , autor: headerTDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak, šikovnej svářeč si s tim určitě poradí ať to jsou no name nebo třeba o. z. a když bude pečlivej a oparnej tak na hliníkáči nic nepoznáš, pokud to bude dělat nějakej lempl s autogenem tak ti to může sundat i s ramenama ;)

Editováno: , autor: headerTDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Zdravim všechny mam takovy problem nekde jsem potratil :aggressive: ořech k bezpe. šroubum nevite nekdo nejakou vychytavku jak je vyšroubovat predem dekuji za navrhy

Ahoj, to je sice problém, ale všechno je řešitelné.Buď dobrým vrtákem odvrtat jen hlavu šroubu a nebo vysoustružit trubku do díry v elektronu a vnitřkem navařit na šroub. Asi to bude chtít nějaké lepší elektrody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

tak je to hotovo naladoval jem tam 19 vořech a vytočil deky za rady

to olisoft:

Přesně tak. Musí mít lepší vercajk (normálním vrtákem to nejde-je zhruba tak stejné tvrdosti :)

Pokud nesežene ten oříšek tak to nabodování je nejednoduší (nebál bych se zničení liťáků-jedná se jen o místní ohřátí)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...