Přejít na obsah

Jakou barvu


petr.oct

Doporučené příspěvky

Máme ve firmě jednoho teprve chvilku koupeného SII v šedé platin metalíze tuším. Je to barva moc hezká. Na začátku roku 2010 si budu vybírat SII (pokud to nebude CC) pro sebe a přemýšlím jakou barvu. V tuto chvíli mám vybránu bílou se sportovním paketem a 18" themisto koly, ale líbí se mi i černá, tak nevím co zvolit :(.

Máte s bílou zkušenosti zvláště na těch 18" kolech?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme ve firmě jednoho teprve chvilku koupeného SII v šedé platin metalíze tuším. Je to barva moc hezká. Na začátku roku 2010 si budu vybírat SII (pokud to nebude CC) pro sebe a přemýšlím jakou barvu. V tuto chvíli mám vybránu bílou se sportovním paketem a 18" themisto koly, ale líbí se mi i černá, tak nevím co zvolit :(.

Máte s bílou zkušenosti zvláště na těch 18" kolech?

Díky

Obě barvy jsou na SII hezké. Ale počítej s tím, že je na obou dost vidět špína. Mám černou a když chceš mít auto čisté, tak to je na mytí každé 3 dny. A navíc je problém s myčkami, které do laku brousí svými kartáči. Takže poslední dobou raději myji ručně. Bílou má kolega - ta když vysloveně neprojede louží nebo blátem, tak mu postupně šedne. Na té černé je ta špína vidět víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obě barvy jsou na SII hezké. Ale počítej s tím, že je na obou dost vidět špína. Mám černou a když chceš mít auto čisté, tak to je na mytí každé 3 dny. A navíc je problém s myčkami, které do laku brousí svými kartáči. Takže poslední dobou raději myji ručně. Bílou má kolega - ta když vysloveně neprojede louží nebo blátem, tak mu postupně šedne. Na té černé je ta špína vidět víc.

mam modrou storm a svetly interier, na superbech je to asi ne moc oblibena barva (obe) pac zatim sem potkal modrych kolegu co by na prstech ne moc sikovneho truhlare spocital. Spina je na ni videt, ale to bude asi tim ze sem prase a auto nemeju, maximalne se nekdy slituji a necham ho venku oprset..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekde jsem cetl, ze spina nejde moc vicet na odstinech capuchino bezova. Ja si vybral nakonec hnědou mocca, v patek by melo byt auto pripravene k predani, tak pak napisu jak se spinou, ale predpokladam ze to bude stejne jako u cerne.

Kazdopadne zakladni otazka je svetla nebo tmava barva. Ve svetlych je vetsi vyber. Ve tmavych jen cerna a hneda mocca, cerna na me pusobi moc snobsky, takze proto jsem sel do hnede, ta je mi prijemnejsi. Bila je taky hezka, ale bal jsem se jit do bile, otazkou je take je jestli se brzo "neokouka" (je to ted modni barva)

Jine barvy me u SUP B moc nezaujaly, snad jeste rosso cervena...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...
Dnes jsem objednal S II a vyhrala seda platin . Ale vahanicko jeste porad je , jestli ne cernou . Pry mam jeste tyden na rozmyslenou ...................

ŠPM je krásná barva, není na ní vidět špína, jednu mám ve firmě. Na černé to bude všechno vidět, ale zase s pěknýma 19" chromovanýma kolama to musí být nádhera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
hlasuju pro hnusně nepraktickou, pořád špinavou a blbě prodejnou BÍLOU, protože na téměř jakýchkoliv kolech je to paráda a možná dokonce žrádlo

Ja som si teraz objednal noveho bieleho na 18 Themis tak uvidime potom poslem fotky ako to vyzera ked to amater odfoti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som si teraz objednal noveho bieleho na 18 Themis tak uvidime potom poslem fotky ako to vyzera ked to amater odfoti :)

Nuz do 2 tyzdnov uz bude aj moje vozidlo, samozrejme biela a Luna disky, v automatickej umyvarke sa lepsie ocistia nez Themisto.... len dufam, ze mi to hned neprezuju na zimne 16" a aspon nieco vyskusam na 18", hadam dovtedy nenasnezi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tou automatickou umývarkou disků jsi mi něco připomněl. Kamarád koupil manželce na jaře mírně ojetý BMW 320d a posadil to někdy v létě na fungl nový kola za nějakých 24 t. peněz (myšleno jen ty disky). Neviděl jsem je, ale ty paprsky z toho nějak vystupujou ven víc, než je obvyklý. A to byl právě ten problém. Při přezouvání na zimní komplety nějakej aktivista v pneuservisu strčil ty letňáče do myčky na kola a všechny mu na těch paprscích příšerně orval. Prej to byly rány, jak od sekery. Tak se teď handrkujou, co jako s tím.

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bílá je jasná. Nevím proč pořád říkáte, že je nepraktické. Na mytí dobrý třeba černá ja daleko horši. Tátu jsem ukecal už před lety do bílé barvy a teď nechce jiný auto. Momentálně má SII 4x4 125 TDi v bile s leštěnejma 18 a je to fešák :)

post-2760-1257505335_thumb.jpg

Editováno: , autor: Mates_XIV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Já mám SII bílou barvu s kolama trifid. Musím říct, že jinou barvu už bych nechtěl. Taky všichni říkali, jako to bude špinavý atd, není to pravda, občas to jen ručně ostříknu v myčce a pohoda (to jezdim 1000km/týden). Navíc bílá tomu autu dává úplně jinej šmrnc než černá.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Nekde jsem cetl, ze spina nejde moc vicet na odstinech capuchino bezova. Ja si vybral nakonec hnědou mocca, v patek by melo byt auto pripravene k predani, tak pak napisu jak se spinou, ale predpokladam ze to bude stejne jako u cerne.

mám taky hnědou mocca a jsem moc spokojen, podle mě je na tom se špínou o trochu lépe než úplně černá, dřív jsem měl OII s kapučíno béžová a opravdu na tom nebylo skoro nic vidět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...