Přejít na obsah

Okno řidičových dveří a zase ty budíky


ladi

Doporučené příspěvky

Prosím pomozte mi,už jsem z toho na palici.Přestalo mi chodit otevírání okna řidičových dveří.Je to Octavia 1,TDI,66kw,r.v.2000,SLX(všechna okna v elektrice).No a právě to řidičovo nejde otevřít.Je slišet při zmáčknutí tlačítka lehké dvojcvaknutí,ale nic se neděje.Nenapadá,nebo neměl to někdo z vás také?prosí poraďte mi.No a aby toho nebylo málo,tak mi padají ručičky,nebo nejdou vůbec.Najde se někdo ve Východních čechách,kdo by mi to opravil???

Předem moc a moc děkuji...Ladi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

rozeber komfortku otevirání oken - návod najdeš na internetu - stačí vypáčit pojistku ve dveřích v madle a komfortku vytáhneš, rozeber tlačítka a slož zpátky.. stává se mi to běžně u řidičového okna co půl roku, v tlačítku je taková gumička a jednoho krásného dne se nevrátí do původní polohy a okno tedy nejde otevřít....

tip: do googlu dej hledat "rozebrání tapecu dveří octavia" a první odkaz máš i s fotodokumentací, jak vyndat elektriku dveří lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen dodám.

Ten panel z madla vyndávej SAKRA opatrně. Mně to nešlo, a jak jsem to měl různě prstama-nehtama podebrané, tak to najednou povolilo a jak je ten káblík poměrné krátký, tak jsem ten konektor vyrval.

Naštěstí, nevím jestli s tím výrobce dopředu počítal nebo co, jinak si to neumím vysvětlit, bo on to je vlastně konektor v takové skořepince, která se stará o aretaci.

Na vrkáči jsem koupil právě ten konektor s kousky kablíků, že to přepinuju a vlastně stačilo pouze přehodit tu skořepinku (takový ten žlutý bazmek - uvidíš).

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak jo ... poprve po dlouhe dobe jsem mel cas se v tech dverich trochu povrtat.

V pohode jsem vytah komfortku (teda takovy ten bazmek s tema tlacitkama - si myslim ze to je komfortka ... viz. priloha - foto ) ... cele jsem to krasne rozebral, procistil, trochu promaz, gumova buzirka pod tlacitkama vypadala, ze ji nic nejni ... vse sem zase slozil ... a nic ... :(

Teda ... uplne to same ... zase v tech dverich nekde slabe 2x cvakne a okno u ridice se ani nehne :( .. tak nevim ... bud sem rozebral spatny kus (ty tlacitka nejsou "komfortka") ... anobrz se mi v tech dverich pokazilo neco jineho ... poradte prosiim ..

diky moc ....

Standa

post-44953-0-95371300-1303662223_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ten istý problém. Vo dverách to cvakne a nič. Mal som rozobraté dvere káble vyzerajú v pohode. S tou gumičkou pod gombíkom som neskúšal ale keď tu kolega píše že nič tak ale skúsím. Niekde tu na fóre stým tiež mal jeden problém nemohol na to prísť a nakoniec zistil že mu cez červeno hnedý kábel neprechádza prúd asi od jednotky mal a cez kábel už nie neviem tak ho vymenil a už mu to fachčí. Nevie niekto ako si to premerať či el. je v poriadku. (vo dverách to cvakne tak som mysle že to v el. nebu, aj keď oni sa niekedy nabehli sťahovanie a vyťahovanie ale kdesi to stráca kontakt a po rozobrati dvier už to nejde)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar měl jsem ten samej problém ale u zadních dveřích jen to cvaklo a to bylo vše jak při stahování z místa řidiča tak ze zadního sedadla a problém byl v tom že když otevřeš zadní dveře tak mezi pantama je gumová rourka a v ní jsou schované káblíky a já tam měl jeden zlomenej a to samé pude asi i vepředu koukněte jestli nemáte někde přerušenej drátek nebo zlomenej pohejbejte s tím a zkoušejte jak já :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar měl jsem ten samej problém ale u zadních dveřích jen to cvaklo a to bylo vše jak při stahování z místa řidiča tak ze zadního sedadla a problém byl v tom že když otevřeš zadní dveře tak mezi pantama je gumová rourka a v ní jsou schované káblíky a já tam měl jeden zlomenej a to samé pude asi i vepředu koukněte jestli nemáte někde přerušenej drátek nebo zlomenej pohejbejte s tím a zkoušejte jak já :)

Tiež si myslím že to bude v nejakom drátiku, diky za typ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...