Přejít na obsah

El.stahovanie + Eshop


Ikszray

Doporučené příspěvky

Chcem vas poprosit o radu, kde sa na SR (eshop) oplati kupit el. stahovanie do fabie I. , univerzalny - FABIA KIT ?

Zatial mam ponuku z Madarska za 96eur, neviem ci sa oplati, ci je niekde aj lacnejsie?

Editováno: , autor: Ikszray
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ovladanie nevadi, original je drahy mam max 100eur, JA neviem zohnat origo za tolko :-(

Ktomu este mam aj clasica.

p.s.: nevie niekto ci je tazke namontovat uni fabia stahovacky, myslim tym na zapojenie

Editováno: , autor: Ikszray
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera som pisal email par servisom a dnes mi prisla odpoved z Kosic (skoda servis ) ze vraj to urobia za 120eur, original elektrické aj s pracou.

Je to realne? lebo mne sa to zda byt malo.

já ted koupila origo stahovačku za 1280,-kč coč je cca 51Euro nevím přesně aktualní kurz,a třeba ti tam nedají nové ale z nějaké totálky na zadek a elektrika okna může být zdravá .. myslím že ta cena 120eur je akorát..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takze som tam volal dnes, ale nieco tam spocitali zle takze to vyjde na 255eur - 7700Sk .

Hm ... uz som sa tesil, ostavam zatial pri prvej variante, len neviem ci sa my to podari zapojit. (dakujem za postup aj s fotkami aspon si to uz viem predstavit)

Ked poznate nejaky lacnejsi servis, alebo lacnejsiu variantu dajte vediet. Dakujem kazdemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já koupil použité z bourané fábie celé elektrické stahovačky přední se vším všudy i se zámky centrálu na všecky 4 dveře (vyjma kurfu) za 2000,- na aukru, ještě se odhodlat to tam dát. :) Poraďte, jak sundat tapec ze dveří, abych se mohl podívat dovnitř? Jsem "autista" amatér, tak to ještě nemám tak zmáklé. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...