Přejít na obsah

Samolepka na zadní boční dveře O1 RS styl


Doporučené příspěvky

Zdar kluci, kdysi jsem zahlídl žlutou O1 RS a ta měla na zadních dveřích samolepku (větší) se šachovnicí a logem RS nebo Octavia nebo nějak tak.....

Kdyby někdo něco takovýho zahlídl na netu, nebo věděl kde a jak koupit ať prosím pomůže. Za návrhy a fotky aut jsem vděčen, nikde jsem ji nemohl najít na netu-snad budete lepší. Vypadalo to totiž moc pěkně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás ve Vyškově jezdí žlutá RSka a ta má na zadním blatníku logo RS (viz foto) a myslím si, že je to taky docela pěkný :palec2: . Jinak kde takové samolepky sehnat to nevím, to snad poradí někdo jiný ;)

post-8731-1249834330_thumb.jpg

PS: sorry za kvalitu, je to foceno mobilem z auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš to hned nahoře na každé stránce - http://www.autolepky.cz/ udělají ti co budeš chtít.

To jo, ale nejhorsi je ze ja ani poradne sam nevim jak to na tom aute bude vypadat a nepamatuju si uz ani presne jak to melo to auto. Jinak ta fotka neni spatna. ale ta moje to měla ve spodní části zadních dveří, téměř přes celý....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...