Přejít na obsah

zohrievania kabla nad bateriou


milankoo

Doporučené příspěvky

Zdravim,

Mám Octaviu 1.9TDI 81kW a včera sa mi prihodila neočakavana vec - celý deň som jazdil a podvečer som išiel s manželkou do hypermarketu na nákup, normálne som naštartoval a asi po 200m mi začala svietiť kontrolka ABS a ASR, Hneď som odstavil a skúsil znova naštartovať, ale nešlo to - batéria išla akoby do skratu, vôbec nevládalo pretočiť. Dotiahol som to späť domov a mostík nad batériou bol upečený. Vymenil som ho, lenže prvý kábel zľava sa naďalej zahrieva.... V čom môže byť problém???

Vopred ďakujem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Raceman: No pane jo! To Tě fakt lituju..... Když to vidím brečel bych.....

To milankoo: Je s podivem, že se často u příspěvků SR přispívatelů objevuje stále něco o mafii....

Je fakt, že plno Slováků si na mafiány hraje..... Znal jsem jednoho pingla a ten byl fakt ostrej. Že přijede a že je mafián a že si mne najde..... No sranda! :smich:lol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeeeeeeeeej a to sa ti stalo pocas jazdy alebo to bola mafia ? B) B) B)

Asi si idem zohnat haciaci pristroj v ramci predchadzania vaznym nehodam...

stalo se to za jízdy a věř tomu že ten malej byť dvoukilovej hasičák by ti byl k ničemu protože na uhašení jsem spotřeboval 6 těch velkejch cca 10 kilovejch co jsou pověšený na benzínkách u stojanů ... stalo se mi to těsně u benzínky a dojel jsem ještě na parkoviště u ní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...