Přejít na obsah

Podvod, nebo neskutečná shoda náhod?


holy

Doporučené příspěvky

Tak opravit se dá lecos,když se to dělá pořádně tak to nijak nepoznáš ani v případě další havárie.Jenom je to finančně dost náročný takže vlastně zbytečny.

Holy-opravit šla asi bez problému,ale že ji vydávaj za nebouranou je sviňárna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no právě to co se mi na vw foru nechce hledat, tak to je ta absolutní totálka passat B5.5, a týpek to dal tak dohromady že by to snad nikdo nepoznal a vrazil do toho cca 30-40 tis. Tak si vem že od něhoho koupíš totálku za 30 a těch 40 do toho dáš a prodáš to za 200. jen vědět co kde. to co spravoval byla tuším 2002 a tenkrát by to za to bezproblémů prodal, ale tvrdil že to dělá pro sebe což nevím ale budiž.

Editováno: , autor: OTDi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a vite ako to chodi na slovensku?? urcite aaaano.

ked som kupoval auto tak som myslel,cim viac ich je tym viac bude nahradnych dielov.veru aj je ale v rukach kseftatov.

cim viac je rozmlatenych stejnych aut,tym viac sa da z nich poskladat :smich:

bol som na 3 miestnych vrakoviskach pytal som sa,ci tu uz mali fabiu a oni mi -aj som predpokladal- povedali,ze nieeeeee, to neeee.

poznam aj miestnych garazovnikov.jeden ma uz zriadenu aj pozicovnu.no a samozrejme robi v skoda servise. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně!!!! Do televize s nima!!!! Opravdu,jestli mate nekdo moznost,tak bych je tam ROZMAAAAAZL. At vidi ze ojebavat se nema.... Ted mu to projde... a priste koupi neco horsiho spravi..... a nekdo se v tom zabije.....????

Přiklánim se ke stejnému názaru, ať je to spravený sebevíc, je to poškozování zákazníka uvedením nepravdivé informace.

Popravdě jsem ted i dostal strach se na jakýkoliv auto jenom podívat :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, nehavarovaných totálek je plno, každý bazar.

Mám zákazníka, co má OII combi a kdo viděl OII sedan a combi ví, jak se uchycuje střešní nosič Combi - lyžiny Sedan - šroub ve sloupku. Tak tento kombík má v předních dveřích úchyty ze sedana = přední půlka po výměně a podobných jezdí hafo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fábie byla celou dobu u mě v práci...pak si pro ní přijel vítěz aukce s plaťákem, prokázal se dokumenty o koupi a odvezl jí

http://fabia-joy.wz.cz/

tvoji nehodu si pamatuju, nevím kdy to už bylo, ale někdy v zimě jsem narazil na tvou fábku v inzerci, havarovaná, každopádně prodávající ji krásně zušlechtil, tak že vypadala po lehké kolizy - natažený kufr, vyrovnany, vyklepaný, to vše na oko aby bylo vidět že šlo o malou ránu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...