Přejít na obsah

Podvod, nebo neskutečná shoda náhod?


holy

Doporučené příspěvky

Střih, klapka a ve výsledku budeš špatnej ty, že si dovoluješ auto nabourat a prodat ho dál lol

Nevím co je za aktuální dění.. v tomto ohledu vládaneplánuje žádné změny.. leda že by třebas čekaly vyjádžření ministerstva dopravy.. aby jim řeklo to co už 2x předtím do reportáží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Střih, klapka a ve výsledku budeš špatnej ty, že si dovoluješ auto nabourat a prodat ho dál lol

Nevím co je za aktuální dění.. v tomto ohledu vládaneplánuje žádné změny.. leda že by třebas čekaly vyjádžření ministerstva dopravy.. aby jim řeklo to co už 2x předtím do reportáží

Já špatnej nebudu...za prvý jsem nenaboural, ale byl nabourán, a za druhý...auto bylo v lesaingu, takže majitel byla leasingovka, já jen nájemce, tzn že havarované auto prodala leasingovka, nikoli já.

Myslel jsem to tak, že skladbu příspěvků a reportáží do večerních novin , nova přizpůsobuje aktuálnímu dění ve společnosti (nemyslím tím společnost nova). Takže i když to naplánujou a deset minut před zprávama někde vykolejí letadlo, tak obsah zpráv aktuálně přizpůsobí...dají přímej vstup a vyřadí něco jinýho.

Jinak Ministerstvo dopravy dává od takových věcí ruce pryč...

Ale nebojte...něco se děje, zatím neřeknu co, ale celá věc rozhodně nespí.

Editováno: , autor: holy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen aby programový ředitel NOVA TV nebyl náhodou majitelem daného autobazaru .... :smich:

Tak to by byla neskutečná shoda náhod!

Nícméně jsem se na novácký zprávy dlouho nedíval a toto je mi důvodem to zatím změnit. Jsem zvědav, jak to podají.

Jo a jinak jsou pro nás opravdu přínosnější zprávy o věčném handrkování Rátha s Bendlem, o Topolánkových podivných dovolených a že nějaká praštěná ženská nepoznala za 9 měsíců že je těhotná.....

Kdyby spíš ukázali co se v těch bazarech nabízí......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...