Přejít na obsah

O2 huceni prave predni strany v zatacce pod plynem


KRYSIMLADE

Doporučené příspěvky

Nove info.

Pri vytocenom volante doprava a rozbiehani na jednotke nieco riadne silno zahuci.

Pri vyssej rychlosti to nerobi, ani ked idem dolava....

Co to moze byt?

Homokineticky klb skor praska, moze to byt lozisko?

Alebo nejaky silentblok?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
On 11/27/2017 at 11:46 PM, tomxass said:

 

tomxass:

Pokud to praská, křupe nebo hučí při vytočených kolech, řekl bych že je to homokineťák, podívej se, v jakém stavu máš manžety, případně zkus doplnit mazivo. Pokud to nepomůže, nebo bude manžeta prasklá, je potřeba kloub vyměnit. Zkusil bych to ale nejdříve ohlédnout, než malovat čerta na zeď. Může to být i něco jiného na náboji, některý z čepů apod. Zkušený mechoš to odhalí :):) 

Já mel problém, že mi to hučelo při vyšší rychlosti při přejezdu kopce. Po sundání manžety vytekla vodo-vazelinová rezavá emulze. I když kloub nekřupal, tohle bych už nezachránil ;)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám najeto 286 tis, olej v převodovce jsem několikrát kontroloval, a je i s tímto nájezdem v pohodě. Mám 4x4 tak v zadním diferenciálu měním co 100 tis a to samé i v Haldexu. Tak by to prej mělo být, možná i častěji. Uvidíš, napiš jak jsi dopadl...ale řekl bych že pokud to bude převodovka, dělalo by to při změně rycholsti, při řazení stupňů, ne jen při rozjezdu <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mám podobný problém na O2 Scout (204tis). Při akceleraci se začne ozývat divný zvuk (jako by něco drhlo, závislé na nerovnosti silnice a průjezdu zatáčkou). Mě se to ozývá spíše z pravé strany. Technik ze škodovky říkal, že by to na převodovce nemělo být (doufám). Vyměnil vnitřní kloub pravé poloosy, ale to nepomohlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TomPr mě takto drhlo i v zatáčce pod plynem v závislosti na nerovnosti silnice na f2 combi přední ložisko. Bylo po výměně špatně nalisované. Vyměnil jsem půl nápravy a nakonec pomohlo znovu vyměnit ložisko. Pokud jsi jej měnil, může to být ono. A taky mě to dělalo na pravé straně :) 

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

27 minutes ago, Petrkiller said:

TomPr mě takto drhlo i v zatáčce pod plynem v závislosti na nerovnosti silnice na f2 combi přední ložisko. Bylo po výměně špatně nalisované. Vyměnil jsem půl nápravy a nakonec pomohlo znovu vyměnit ložisko. Pokud jsi jej měnil, může to být ono. A taky mě to dělalo na pravé straně :) 

Ja nejdrive vymenil vnitrni kloub ale nakonec pomohla vymena cele prave poloosy. Od te doby mam klid. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

34 minutes ago, TomPr said:

Mám podobný problém na O2 Scout (204tis). Při akceleraci se začne ozývat divný zvuk (jako by něco drhlo, závislé na nerovnosti silnice a průjezdu zatáčkou). Mě se to ozývá spíše z pravé strany. Technik ze škodovky říkal, že by to na převodovce nemělo být (doufám). Vyměnil vnitřní kloub pravé poloosy, ale to nepomohlo. 

Vymen poloosu celou, ja taky menil nejdrive vnitrni kloub, ale pomohla az cela poloosa. Taky mam O2 scout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...