Přejít na obsah

Drolenie volantu


moldow

Doporučené příspěvky

Mate niekto skusenosti s tym, ze sa vam zacal drolit veniec volantu? Ja som si to vsimol dnes. Zauijimave je ze to je zo spodnej strany volantu na ktoru nesvieti skoro ziadne slnko. Ak s tym niekto mate skusenosti napiste po kolkych rokoch/kilometroch sa vam zacal volant rosypat. Taktiez ak mate skusenosti ako osetrit volant aby co najdlhsie vydrzal, budem vdacny za kazdu radu. Uvazujem o kupe kozeneho potahu.

post-23349-1250182398_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Felde mi to delalo taky. Mel jsem 4 rameny volat s bagem. VWgroup. Nejdriv jsem chtel menit volant, ale pak jsem vymenil auto :). Ted vazne, dela to ten stary volant, nebo volat po faceliftu? Ten facovej co mam ja mi prijde z uplne jinyho materialu nez je na fotce a nezda se ze by se mel snahu drolit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se drolil, už když jsem auto kupoval, kdy mělo najeto 200 000km, byl to klasický volant před faceliftem. Po jízdě jsem měl pěkně černý ruce. Vyřešil jsem to výměnou za kožený. Sice nebyl nový a už byl pěkně lesklý, ale něco jako drolení vůbec nezná.

Pro zasmání: Když jsem si nechal vyčistit interiér, tak mi něčím ten volant otírali... málem jsem jel rovně místo do zatáčky, jak to klouzalo :-) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Felde mi to delalo taky. Mel jsem 4 rameny volat s bagem. VWgroup. Nejdriv jsem chtel menit volant, ale pak jsem vymenil auto :). Ted vazne, dela to ten stary volant, nebo volat po faceliftu? Ten facovej co mam ja mi prijde z uplne jinyho materialu nez je na fotce a nezda se ze by se mel snahu drolit.

Jsem psal najeto 26000 km, je to po faceliftu :feve:

post-15711-1250230418_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono tomu volantu neprospívají ani prsteny.... Zejména "moderní snubáky" s všelijakými hranami. Trochu jsem "prolezl" vozový park ve firmě a zjistil, že nejoodrbanější volanty jsou u vozů oprstenovaných řidiček, na druhém místě skončili nervozní ženáči. Interesantní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je zajímavé Woody, o co by se to mohlo odřít? I když jsem viděl i takové, kteří v těch místech volant drží (častěji ovšem vídám borce - levá ruka z okna pravá na dvanácti...). Pak mne napadá jen přeska od opasku, ale to snad ani ne... :o, O něco to zkrátka dřít musí. Někdo se třeba při vystupování vzepře o volant...?

Editováno: , autor: norton
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holt máš pravdu, jsem lenoch... :-) Nemám sice 185, jenom 182. Koleny se však volantu u A04 nedotýkám, asi mám atypicky nastavené sedadlo - úplně vzadu a takřka nahoře, volant co nejvíce k sobě a přiměřeně vysoko... zkrátka nohy poměrně nataženy (nevadí mi ani střeďák) na A04 jsem nalítal takřka 100000 a volant byl v pohodě. Na roomstru zatím cca 25000 a také tak. Je fakt že jsme na Cirylově fabce volant měnili (viz jeho příspěvek), ale to se jednalo o bývalou služební s nalítanými dvěstě litry a právě v ní byl volat odrbán vlevo na desítce - prsteny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moldow kup ten koženný poťah je to super vec. :palec2: Mám ho ,ak chceš tak si prid šahnuť. ;) Zo začiatku sa ti bude zdať hrubý ale ked si zvykneš tak je to fakt bomba!Pod Kalvariou u Smatanu ho mujú za 21euračou.Ale kúp len Maria Cavallo! http://www.tuning.sk/dokument-luxusne-koze...y-mario-cavallo

Editováno: , autor: vikino1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak Woody, pravdivá slova, to by se mělo do kamene tesat! :-) Ono takový tvrdý volant ve stopětce model 78, ten se neodřel, jen hezky vyblejskal... :-)) Holt chceme měkké pohodlí... a "stokrát nic umožilo vola", když se něco pořád otírá o třeba fest kvalitní džíny, tak to poznat bude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moldow kup ten koženný poťah je to super vec. :palec2: Mám ho ,ak chceš tak si prid šahnuť. ;) Zo začiatku sa ti bude zdať hrubý ale ked si zvykneš tak je to fakt bomba!Pod Kalvariou u Smatanu ho mujú za 21euračou.Ale kúp len Maria Cavallo! http://www.tuning.sk/dokument-luxusne-koze...y-mario-cavallo

Pod klavariou mali len tie jednoduche penove do 10€ a na namesti mali maria cavallo black, ale bez par centov tusim stal 25€. Asi objednam z netu za 19,50 + 2€ za dovoz a pride mi to az domov.

to odratie je asi sposobene suchnutim pravej nohy o spodok volantu pri nastupovani a vystuopovani, aj ked doteraz som si to vobec nevsimol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...