Přejít na obsah

Problém se světly


kadett

Doporučené příspěvky

No jde o to,že mě problikuje palubovka(nastartuju a svítí,ale po minutě zhasne a nesvítí).Někdy se stává,že se mi úplně vypne palubovka a zadní obrysová světla.Což v noci dobré fakt není.Relátko nevím kdy bylo doděláváno,ale Fábka je z r. 2000. Občas se při jízdě zase palubovka rozsvítí a pak zas zhasne.Obrysová zadní světla někdy svítí,někdy ne.Měnil jsem snímač servořízení teď a to se mi někdy nechtěly rozsvítit ani přední obrysová světla nic.Teď už jo.Nevíte čím by to mohlo být?Jestli kontaktama nebo vadné relé?Kabelový svazek je zdvyženýDěkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok pojistky zkusím zkontrolovat,ikdyž si nemyslím,že by to bylo pojistkama.nastavil jsem si na tom otočným ovladači co je vedle sklonu světel na minimum.To je tuším osvětlení přístrojovky.Měl jsem tam to skoro na mas,ale to nevysvětluje zadní obrysová světla proč nesvítí,někdy jo a někdy ne zas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zjistil jsem,že se dávali do Fábií relátka a byly nějáké vadné verze a mezi ně patří i AEV 0317 VK7 (ABS),což mám i já ,ale mám 0317.01.Papíry od toho už nemám a stejně by to bylo po záruce.myslíte,že by mě to vyměnili po záruce?Ikdyž to byla akce u škodovky,že to vymeňovali zadarmo?

Kdybych si musel koupit nový,tak stačí jen vyměnit relé a nebudu muset tahat dráty a tak nový?

Editováno: , autor: kadett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě připadá,jako by tam byly najáké uvolněné kontakty k tomu osvětlení.Bud na + nebo kostra.Nevíte co bych měl zkontrolovat přesně?Protože ta palubovka fakt svítí dobře,ale najednoui prostě zhasne a pak se zas rozsvítí za pár minut.Asi podle výmolů.Nevíte co zkontrolovat?Díky moc za všechny rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě připadá,jako by tam byly najáké uvolněné kontakty k tomu osvětlení.Bud na + nebo kostra.Nevíte co bych měl zkontrolovat přesně?Protože ta palubovka fakt svítí dobře,ale najednoui prostě zhasne a pak se zas rozsvítí za pár minut.Asi podle výmolů.Nevíte co zkontrolovat?Díky moc za všechny rady

NIkdo neví?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...