Přejít na obsah

Škoda Octavia combi 1.9tdi


Radas

Doporučené příspěvky

Auto bylo ukradeno v noci 16.8.2009 v 01.00hod v obci Branžež na mladoboleslavsku.

Spz 3L3 4510

Vin TMBHP21UX32669932 rok výr.4/2002

Octavia Combi 1.9TDI 81kw,tmavě modrá metalíza,AL.kola ENZO 15",tmavé folie na oknech,rádio na cd Panasonic,taž.zařízení bez koule,dešťový senzor.

Na 5tých dveřích oprava pod oknem černou dekorační samolepou,na levé straně 5tých dveří malá samolepka SPARCO. Na laku jsou drobné škrábance.

Hagusy,manuální klima. Fotky bohužel nejsou,auto koupil brácha teprve před týdnem!!!

Za případné info k nalezení vozu-Fin.odměna

fhj.rallyteam@seznam.cz

tel 774501888

Editováno: , autor: Radas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto bylo ukradeno v noci 16.8.2009 v 01.00hod v obci Branžež na mladoboleslavsku.

Spz 3L3 4510

Vin TMBHP21UX32669932 rok výr.4/2002

Octavia Combi 1.9TDI 81kw,tmavě modrá metalíza,AL.kola ENZO 15",tmavé folie na oknech,rádio na cd Panasonic,taž.zařízení bez koule,dešťový senzor.

Na 5tých dveřích oprava pod oknem černou dekorační samolepou,na levé straně 5tých dveří malá samolepka SPARCO. Na laku jsou drobné škrábance.

Hagusy,manuální klima. Fotky bohužel nejsou,auto koupil brácha teprve před týdnem!!!

Za případné info k nalezení vozu-Fin.odměna

fhj.rallyteam@seznam.cz

tel 774501888

hm, to je smutny no. hele a kde bracha koupil auto? v ceskym bazaru s tim, ze auto je dovoz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, to je smutny no. hele a kde bracha koupil auto? v ceskym bazaru s tim, ze auto je dovoz?

Ne,ne,bylo to kupovaný od soukromníka na inzerát. Dovezený to bylo už před rokem a půl z Německa. Za ten týden se na tom udělala komplet údržbička,chipoval jsem to,dneska jsem na tom měl dělat slepou zásuvku na diagnostiku. Zítra to měl jít brácha pojistit. Pozdě no!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne,ne,bylo to kupovaný od soukromníka na inzerát. Dovezený to bylo už před rokem a půl z Německa. Za ten týden se na tom udělala komplet údržbička,chipoval jsem to,dneska jsem na tom měl dělat slepou zásuvku na diagnostiku. Zítra to měl jít brácha pojistit. Pozdě no!!!

pro priste: pojistit hned!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...