Přejít na obsah

DX a AUX vstup


Doporučené příspěvky

Ahoj, mam supa 2003 2,5tdi elegance a moc toho o puvodnim majiteli nevim. V servise mi rekli ze ta dx co tam mam je naka domontovana trochu novejsi a nerozumi si s palubnim pocitacem protoze tam jsou jine druhy kabelu. Auto mam chvilku takze se vubec v tomhle nevyznam. Netusite jestli se to da nak propojit nejakym adapterem aby to spolupracovalo s palubnim pocitacem?

A za druhe, dx by melo mit vzadu AUX, cili kdyz vyndam navigaci ( zatim nevim jak :) ) , koupim nejaky kabel aux-3,5mm jack ten tam jen pripojim dozadu, nejak vyvedu jack ven tak by to melo fungovat nebo je to slozitejsi? +co jsem se dival na net tak jsem nasel jen kabely aux-cinch cily bych pak musel koupit dalsi cinch-jack nebo vite primo o aux-jack? Dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam supa 2003 2,5tdi elegance a moc toho o puvodnim majiteli nevim. V servise mi rekli ze ta dx co tam mam je naka domontovana trochu novejsi a nerozumi si s palubnim pocitacem protoze tam jsou jine druhy kabelu. Auto mam chvilku takze se vubec v tomhle nevyznam. Netusite jestli se to da nak propojit nejakym adapterem aby to spolupracovalo s palubnim pocitacem?

A za druhe, dx by melo mit vzadu AUX, cili kdyz vyndam navigaci ( zatim nevim jak :) ) , koupim nejaky kabel aux-3,5mm jack ten tam jen pripojim dozadu, nejak vyvedu jack ven tak by to melo fungovat nebo je to slozitejsi? +co jsem se dival na net tak jsem nasel jen kabely aux-cinch cily bych pak musel koupit dalsi cinch-jack nebo vite primo o aux-jack? Dikes

A co tam chceš k té navigaci připojit?Changer by to mělo mít ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych tam napojit Iphone pres jack. Changer vzadu mam ale bez zasobniku..ten uz majitel nedodal. Na vrakac se mi pro zasobnik moc nechce protoze stejne DX neumi mp3. A ten adapter na usb mp3 misto zasobniku se mi zatim moc nechce, cili si rikam ze hudba z iphonu mi zatim bohate vystaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych tam napojit Iphone pres jack. Changer vzadu mam ale bez zasobniku..ten uz majitel nedodal. Na vrakac se mi pro zasobnik moc nechce protoze stejne DX neumi mp3. A ten adapter na usb mp3 misto zasobniku se mi zatim moc nechce, cili si rikam ze hudba z iphonu mi zatim bohate vystaci.

Pak se koukni na toto:

http://www.vpcentrum.prodejce.cz/p-2639/k-...d10pin2xrca-1m/

dával to tu na fórum Peny.Jede mu na to MP4 a je spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

nazdárek,ten problém mám stejnej,taky mám auto chvíli a navi co tam je je koupená za ukradenou a nejde maxi ani mult. volant,byl jsem v servisu škoda a koukalo jich tam na to pět mechaniků a nakonec zamnou přišli jak dlouho to tam můžu nechat,říkám:tak 10 minut?cha,oni prej aspoň celej den!!!! jak to tak vidím,stálo by to ranec,jen než by na to přišli,takže bude lepší ji prodat a pořídit rádio s lcd i s navi.Někde jsem tady o tom četl že to stačí napojit na pc a spárovat ale očividně to není tak jednoduchý,navíc ani v té škodovce mi přišlo že to tam nikdo ještě nedělal,když na to tak koukali ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chce to najít schopnýho člověka a pojede to super.Já už mám od středy mapy a líbí se mi to o 100% víc prostě dx je moc fajn a na dobu kdy začínala to byla věc neskutečná ale pořád si myslim, že má hodně co nabídnout.A minimálně k těmto autům patří :) Rychlost a spolehlivost navázání gps signálu je bravurní.Ještě bych chtěl dvd a usb k tomu a bylo by to zas o kus lepší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojda.

Já mám supa 05,mám tam rádio Raphsody hraje to super,doma mám nachystané DX typB kompletní s TMC boxem AV vstup a DVD,vše je nachystané k montáži do supa a le stále přemejšlím zda jo nebo néé,zkoušel jsem to tak provizorně přehodit a fungovalo to tak z poloviny,tak stále přemejšlím zda to přehodit nebo néé.Kdyby se našel v Praze někdo kdo by mě stím pomohl přehodit tak možná jo ale sám ani náhodou. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ten Aux in je pouze na zvuk ;) Dneska jsem si ho objednal tak jsem zvědavej jak to bude fachčit :)

Je to celkem levný a funkční řešení mám v plánu si pouštět přes to písničky z mobilu pokud mi ho někdy ta blbá nokie opraví a vrátí :( Nepředstavitelně se teď pohoršili úroveň levných neznačkových mobilu z aukra ve všech směrech telefon N86 8MP celkem drahej (dostal jsem ho sice gratis od O2) ale šmejd.Přístup nokie katastrofa je to :ble:ble:ble:ble:aggressive::aggressive::aggressive: Zitra mají poslední den vyjádřit se ke stížnosti kterou jsem podal na průběh reklamačního řízení a chování na pobočce na tu maj 5dní a pak jim udělám reklamu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Aux in je pouze na zvuk ;) Dneska jsem si ho objednal tak jsem zvědavej jak to bude fachčit :)

Je to celkem levný a funkční řešení mám v plánu si pouštět přes to písničky z mobilu pokud mi ho někdy ta blbá nokie opraví a vrátí :( Nepředstavitelně se teď pohoršili úroveň levných neznačkových mobilu z aukra ve všech směrech telefon N86 8MP celkem drahej (dostal jsem ho sice gratis od O2) ale šmejd.Přístup nokie katastrofa je to :ble:ble:ble:ble:aggressive::aggressive::aggressive: Zitra mají poslední den vyjádřit se ke stížnosti kterou jsem podal na průběh reklamačního řízení a chování na pobočce na tu maj 5dní a pak jim udělám reklamu :D

:feve: jasan, máš pravdu. Nevím proč jsem si myslel, že připojím DVD přehrávač na AUX.

Editováno: , autor: maxharlem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.tme.eu/cz/katalog/navigace-adaptery-multimedia_100603/#id_category%3D100603%26

Tady na té stránce je a/v aji AUX vstup nejlevnější.A já vůl si ho objednal ve VP centru o 120Kč dráž a ve VP maj i dražší poštovný :(

Užitečná informace. Celkově je TME levnější než ostatní.

Např. Interface MP3/USB/SD VW,Seat,Skoda (8 pin Mini ISO) za 1400,-

DX má mini iso s 8 nebo 12 pin?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...