Přejít na obsah

DX a AUX vstup


Doporučené příspěvky

Ale asi to nebude tak složité.

 

Myslím, že stačí koupit toto:

http://www.tme.eu/cz/details/mm-mfd/adaptery-pro-navigaci/#

 

a toto:

http://www.hamletovygumy.cz/80239-usb-multimedialni-prehravac/d-93191/

 

měl bych otázky k prvnímu odkazu, ty dráty co jsou vidět na obrázku slouží k čemu? Je ten převodník napájenej z navigace, nebo tam je napájecí kabel, třeba do zapalovače?

 

A taky by mě zajímala jiná věc trochu od tématu, Když mám v autě více elektrických "spotřebičů" (media player, nabíječka mobilu..., prostě všeho co se strká do zapalovače) , existuje nějaká možnost je napojit nějak elegantně na přímo ? aby mi z každého zapalovače nečuměl adaptér a neměl auto plné kabelů.... (Snad je ta otázka srozumitelná , píšu jak tatar :D )

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to třeba vyřešil takto:

Napojeno přímo na svorkovnice pod volantem na spínané napájení a rozbočovač schován nad pojistky

U mě kabely ke kameře a antiradaru schované, nic nikde netrčí a neruší.

K rozbočovači se dostanu jednoduše odklopením krytu pojistek....

post-79770-0-11414700-1426578906_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K první otázce:
volné konce kabelů na prvním obrázku slouží k napájení, tedy kostra (černý), žlutý (stálé plus), červený (spínané minus)

Zpravidla se přidělají přímo k ISO konektoru.

Ovšem ty dodané rychlospojky rychle vyhodit do koše, vzít pájku a pěkně přiletovat

V tomto adaptéru se mi líbí dodaný spínač

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj,

 

mam dotaz na tento vyrobek:

 

http://www.revilohifi.cz/handsfree/handsfree-sady/dension-gateway-lite3-bt-hf-sada-iphone-ipod-usb-vstup-skoda-240102gb3sk1.html

 

Libi se mi u nej moznost pripojit jak USB, iPod, tak i to BT handsfree. Mam k tomu dva dotazy:

 

1. Pisou tam, ze se to chvoa stejne jako changer, tj. ze mam na vyber jen 6 slozek s hudbou? Kdyz pripojim pevny disk, na kterem bude treba 20 slozek, ukaze se jich jen 6, nebo jak to funguje?

2. Existuje k tomu nejaka vychytavka, aby se mi ukazalo na maxidotu kdo vola co zrovna prehrava? Nebo alespon na DXku?

Diky za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Že se na to nevykašlete

Když už chce někdo používat zastaralé DX, tak už bez dalších investic a smířit se s tím, co v autě je a jet s tímto neupravovaným originálem.

Zvuk na dnešní poměry srovnatelný s radiem od Vietnamců, grafika jako z roku 1980. Nemám nic proti originálu, naopak, uznávám origo radio v origo autě. Ale nechat to tak, jak to je z výroby

Na tom videu hraje Minercraft, to mě pobavilo

Investice do DX je zcela zbytečná a pokud chcete přehrávat video, poslechnout si kvalitní zvuk a mít hodně funkcí navíc, doporučuji vyměnit celé rádio

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

odmontuj přihrádku před spolujezdcem a rukou to z druhé strany pošolichej.

A pokud Ti to nepůjde, klidně odřízni ten plast vzadu za radiem, vůbec nic se nestane a radio bude i tak držet

Leckdo bude namítat, že je to příliš drastický zásah, ale je to vyzkoušeno a hlavně se tam nebudou kabely někde křížit a mačkat, což by v tomto případě mohlo udělat paseku a ušetříš si i spoustu nervů při montáži i příp.demontáži

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

odmontuj přihrádku před spolujezdcem a rukou to z druhé strany pošolichej.

A pokud Ti to nepůjde, klidně odřízni ten plast vzadu za radiem, vůbec nic se nestane a radio bude i tak držet

Leckdo bude namítat, že je to příliš drastický zásah, ale je to vyzkoušeno a hlavně se tam nebudou kabely někde křížit a mačkat, což by v tomto případě mohlo udělat paseku a ušetříš si i spoustu nervů při montáži i příp.demontáži

NO ty kábly jsem tam moc neporovnal přes tu přihrádku....asi ted uříznu ten plast. Ale teď čím? Chtělo by to nějakej mini mafl, nebo ty jsi to dělal nějak humpolácky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

(Admini nemají rádi citace, stačí jen odpovědět)

Já to dělal malou pilkou na železo. Uříznout, vyštípat, vybastlit. Žádné párání, však to není vidět.

A když jsem vracel origo rádio, drželo dobře. Je to prostě jen takový sichr vzadu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...