Přejít na obsah

montaz origo xenony na octaviu


kajmansky

Doporučené příspěvky

Tak jednoduché to nebude, nechej si to od někoho udělat. Jinak musíš koupit jiný konektor a přepinovat, pak ještě vyřešit naklápění, zhasínání tlumených při dálkových, atd... návod budiž na stránkách skodaoctavia.cz nebo zde na foru je taky několik stran příspěvků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jednoduché to nebude, nechej si to od někoho udělat. Jinak musíš koupit jiný konektor a přepinovat, pak ještě vyřešit naklápění, zhasínání tlumených při dálkových, atd... návod budiž na stránkách skodaoctavia.cz nebo zde na foru je taky několik stran příspěvků.

co sa tyka tych konektorov tie mam, lebo to prehadzujem z rozbitej octavie... neberem z nej snimace na naklapanie svetiel, da sa to tam dat aj bez toho? mne staci ked si ich len nastavim a hotovo.. bude stacit len prehodenie tzch konektorov a prepinovanie?? diky moc,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, jestli máš ty čidla, dal bych je tam, je to ideální řešení. Když ne, lze to upravit na kolečko, ale není to ono, a na STK tě můžoou vyhmátnout, ale nastavit je natvrdo? Copak budeš jezdit stále stejně vytížený :rtfm: ?

Editováno: , autor: Viktor X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Já ti radím také originální úpravu se vším jak má být,už jenom z důvodu kontrol policie,která se na toto asi začíná zaměřovat.Tento měsíc jsem při policejní kontrole prošel i kontrolou nivelace.Po otázce zda mám xenony origo,zkontroloval ovladač světel a po té jsem musel zhasnout a znovu rozsvítit,jestli se hejbou.Pro mě sranda,pro někoho to může být problém.Jinak lukash-u xenonů zůstavají při zapnutí dálkových světel,potkávací stále zapnuté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ti radím také originální úpravu se vším jak má být,už jenom z důvodu kontrol policie,která se na toto asi začíná zaměřovat.Tento měsíc jsem při policejní kontrole prošel i kontrolou nivelace.Po otázce zda mám xenony origo,zkontroloval ovladač světel a po té jsem musel zhasnout a znovu rozsvítit,jestli se hejbou.Pro mě sranda,pro někoho to může být problém.Jinak lukash-u xenonů zůstavají při zapnutí dálkových světel,potkávací stále zapnuté.

jj, já vím že zůstávají svítit, i ta věta je tímto způsobem myšlena, ale lze jí pochopit různě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pecka, ostřikovače nechali napokoji, tj bez testu?

Vidíš,to je nenapadlo nebo jim stačilo že tam jsou ;) Já taky koukal jak z jara když to na mě vybalil,ale držel jsem hubu,páč jsem jel bez rezervy,tak se mi nechtělo provokovat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co sa tyka tych konektorov tie mam, lebo to prehadzujem z rozbitej octavie... neberem z nej snimace na naklapanie svetiel, da sa to tam dat aj bez toho? mne staci ked si ich len nastavim a hotovo.. bude stacit len prehodenie tzch konektorov a prepinovanie?? diky moc,,,

Ak tie cidla nechces tak ich vyber a ja ich od teba zoberiem :) Daju sa cidla zohnat aj niekde inde,a kolko cca stoja???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...