Přejít na obsah

Při poklesu otáček vybrující zvuk


Markonius

Doporučené příspěvky

Ahoj lidi.

Můj problém spočívá v tom že pokud sešlápnu plyn a posléze uvolním tak při poklesu otáček se mi od motoru ozívá takový divný jakoby vibrující zvuk.

Něco jako že se rozvibrovalo a dojíždí to.

Zvuk vychází z levé tedy řidičovy strany. Měl jsem obavu že to může být načaté ložiska turba ale dělá mi to i pokud vytočím motor jen na 1200 otáček a míň.

Někde jsem četl že to může být setrvačník alternátoru.

Poraďte prosím. :help: :help: :help:

Dík

Octavia Combi 1.9 TDI 81 kw

Editováno: , autor: Markonius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sa mi zdá, že mám ten istý problém......ja to počujem ako také zaštebotanie, hlavne keď pridám, a potom zaradím iný prevodový stupeň, vtedy to zavibruje....taktiež som počul, že je to od turba, ale neviem, čo konkrétne to môže byť......možno niekto múdrejší poradí.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak kamaradi ja se pridam!Mam tento problem uz asi tak rok!Jde mi pri otackach v rozmezi 1900-2100 takovy zvuk jako by neco vibrovalo!mel jsem pred rokem a pul nehodu a levou stranu jsem si zdemoloval!Mohl by to byt silenblok motoru?Jde mi to taky od strany ridice!Opravdu me to sere!Za ten rok se ty vibrace mirne zhorsily!Jen me zajima mohly by ty vibrace nejak zavazne skodit motoru nebo jinym castem?dikes za odpo! :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi.

Můj problém spočívá v tom že pokud sešlápnu plyn a posléze uvolním tak při poklesu otáček se mi od motoru ozívá takový divný jakoby vibrující zvuk.

Něco jako že se rozvibrovalo a dojíždí to.

Zvuk vychází z levé tedy řidičovy strany. Měl jsem obavu že to může být načaté ložiska turba ale dělá mi to i pokud vytočím motor jen na 1200 otáček a míň.

Někde jsem četl že to může být setrvačník alternátoru.

Poraďte prosím. :help: :help: :help:

Dík

Octavia Combi 1.9 TDI 81 kw

Pokud se to projevuje opravdu při poklesu otáček, viděl bych to na volnoběžku alternátoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak kamaradi ja se pridam!Mam tento problem uz asi tak rok!Jde mi pri otackach v rozmezi 1900-2100 takovy zvuk jako by neco vibrovalo!mel jsem pred rokem a pul nehodu a levou stranu jsem si zdemoloval!Mohl by to byt silenblok motoru?Jde mi to taky od strany ridice!Opravdu me to sere!Za ten rok se ty vibrace mirne zhorsily!Jen me zajima mohly by ty vibrace nejak zavazne skodit motoru nebo jinym castem?dikes za odpo! :feve:

vítej v klubu :)

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=70477

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...