Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

je to docela maso. priplatek za combi 20k, za diesel 30. pred rokem by tomuhle nikdo neveril. mam pocit, ze skoda chce zkratit cekaci lhuty na FII...

P.S. bohuzel se nepise nic o nalepce za zadnima dverma jako u Felicie :)

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, trochu sem se na to dival podrobneji. je potreba pocitat s tim, ze pod 300 se covek asi moc nedostane, ja sem s par vecma skoncil kolem 350k a to bez radia (4x airbag, esp, climatronic, zadni asistent, dalkovy central, paket plus apod.). ale to asi nebude typicky model zakaznika :) kdo bude chtit skodu kolem 300k, ma ted v podstate dve cenove totozne varianty po doplneni vybavy - R a OI

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kto si kupuje Tour, tak ma urcite ine priority ako mat tam climatronic - obzvlast sa tuto cenu :feve:

jasně každý má jiné priority, ale překvapila mě cena klimatroniku mylsel jsem, že je to o něco levnější, nevěděl jsem, že je to taková pálka na konfigurátor jsem se díval podruhé v životě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pozor, climatronic stoji 12 0000Kc. stejne tak dalkove ovladani centralu je za 4000Kc, zadni okna elektricka 5100Kc. v konfiguratoru maji boty.

kdyz sem se dival na skladova auta, tak vetsinou jako priplatky byly pritomne zadni el. okna a mlhovky. tak nejak slysim z dali "mam vsechno v eletrice" :) jinak myslim, ze prave oproti manualni klimatizaci v touru je ten priplatek hodne opodstatneny, zrovna ted sem stridal nekolikrat climatronic, climatic a manual a ten manual byl za trest :)

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jasne. mimochodem do zavedeni tady toho balickou za 10k byla manualni klimatizace za 0Kc a centralni zamykani (pri kombinaci s el. oknama a zrcatkama, ty se uctovaly normalne) za -1500Kc.

ted je jeden balicek (el. okna vpredu, el. zrcatka, central, klima, lakovana zrcatka a zadni lista) za 10k a samostatna manualni klimatizace byla (pro zvyseni zvyhodneni?) ocenena na 35k

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sportovní paket:

post-24140-1250538569_thumb.jpg

Obsah sportovního paketu:

- kola Spider z lehké slitiny 6,5J x 16", pneumatiky 205/55 R16;

- vkládané tkané koberce;

- bez označení Tour;

- tříramenný sportovní volant v kůži, madlo ruční brzdy v kůži, kožená hlavice řadící páky, kožená manžeta řadící páky;

- lakovaná zrcátka a kliky v barvě vozu;

- výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce;

- sportovní sedadla vpředu;

- tónovaná skla;

- postranní směrová světla s tmavým zabarvením;

- spoiler na 5. dveřích;

- tónovaná skla vnějších zpětných zrcátek;

- přední nárazník s integr. spoilerem se sport. designem;

- dekorativní koncovka výfuku (pouze 110 kW);

- SunSet (pouze Combi).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mimochodem ten paket stoji cca 20-23k podle motorizace a KUPODIVU to vykazuje i znamky toho, ze pri nakupu clovek dostane tech polozek vic, nez kdyby je kupoval po jedne :)

P.S. k 1.8T stoji paket -18500/-17000Kc, tzn. cena 1.8T byla v ceniku uvadena vyssi nez ve skutecnosti a jeste clovek dostal ten sportpaket navic. jestli je aktualni i ted nevim, bylo jeste v breznu

P.P.S. "nema cenu cpat penize do oprav stary, kdyz si ju muzu za takovej penize koupit novou. a na to moje jezdeni mne staci a su s nou porad spokojenej." - tolik lonsky vazny zajemce o SII, ktery se nemohl dockat doby, kdy bude v prodeji :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...