Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Nedavno me volal clovek co po me chtel sklopne klice na nove obecnanou Tour, pry mu podali na salonu obednavku a dostal jen obyc, a na salonu mu tvrdi ze to neumi dodelat-amateri, ze pry by to stalo 20 000,- a to ze nezaplati a ja nevim co jeste... docela dobre jsme si pokecali a tehle clovek mel normalne sportpaket s vyhrevem sedacek, takze to musi jit ..osobne nechapu proc by nemelo..

Jinak k ESP co ma stejda roomstera tak taky bohuzel jen s ASR a v zime nebo na moku uz me nekolikrat slo auto ven predkem v zatackach, a to nemusim jet jako prase, neni to o podvozku, ale proste ridic si kazdy kolo nema sanci pribrzdit..

čau, totéž mi řekli v jednom salonu, když jsem se ptal na OII FL...prý jde dodělat dálkový, ale nebudou to sklopné klíčky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak celý náš problém v tom, že do sportpaketu nejde dát výhřev sedadel byl v tom, že se musí přiobjednat i bederní opěry, pak není problém ;)

Taky jsem se dozvěděl, že kdyby jsme dnes objednali, tak dodací termín bude až 12 týden příští rok. Ale prý by to nemuselo být tak hrozný a mohli to stihnout na přelomu leden/únor <_<

Editováno: , autor: Garrett
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím ,jak dlouhou dodací dobu Vám řekli, ale obj. do výroby dne 14.9.09 OCTAVIA TOUR TRUMF 1.9 TDI, paket plus, relé den. svícení, DO, alarm, lapače ..atd. zdarma metalíza + zimní pneu = skoro 320tis. Dnes již v autosalonu OKIM. Slíbili do 4-6týdne a nekecali. :smich: :smich: :smich:

Já objednával 25.8. a výroba nejdříve 48.týden :feve::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím ,jak dlouhou dodací dobu Vám řekli, ale obj. do výroby dne 14.9.09 OCTAVIA TOUR TRUMF 1.9 TDI, paket plus, relé den. svícení, DO, alarm, lapače ..atd. zdarma metalíza + zimní pneu = skoro 320tis. Dnes již v autosalonu OKIM. Slíbili do 4-6týdne a nekecali. :smich: :smich: :smich:

Bereš to za hotové nebo na leasing? Mě taky slibovali zimáky, no nakonec z to ho couvli. Docela mě naštvali.Když jsem smlouvu podepisoval, tak zimáky slibovali ve vlastní režii. Ted týden před dodáním je všechno jinak. Prý je dávají jen když by to bylo na leasing. U mě od začátku věděli , že budu platit hotově. A sami od sebe slibovali. Prostě když ptáčka lapají, blbce z něj dělají. Pozor na ně!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak celý náš problém v tom, že do sportpaketu nejde dát výhřev sedadel byl v tom, že se musí přiobjednat i bederní opěry, pak není problém ;)

Taky jsem se dozvěděl, že kdyby jsme dnes objednali, tak dodací termín bude až 12 týden příští rok. Ale prý by to nemuselo být tak hrozný a mohli to stihnout na přelomu leden/únor <_<

No to si s tou dodací lhutou dělají snad prdel ne?!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, uhodila zima a pohár mé trpělivosti vzhledem k dennímu dojíždění do práce (a 25 min ostré chůze na vlak a zpět) přetekl.

Zrušil jsem objednávku na Tourku, (kterou jsem učinil 5.9. s termínem dodání původně 46.týden, následně posunuto na 49.týden a to kdoví jeslti).

Zajel jsem si do Hodonína,šáhl o 5O tis hlouběji do kapsy a "ukořistil" tohoto krasavce - půjdu si pro něj příští týden. Výbava mimo drobností (zadní stěrač, lapače nečistot,paket pro špatné cesty) shodná

X7X7.jpg

Bohužel tam není ani PP, ale to doděláme později..DO a mlhovky s denním svícením zdarma...

post-23488-1255535408_thumb.jpg

Editováno: , autor: Olda Homola
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, uhodila zima a pohár mé trpělivosti vzhledem k dennímu dojíždění do práce (a 25 min ostré chůze na vlak a zpět) přetekl.

Zrušil jsem objednávku na Tourku, (kterou jsem učinil 5.9. s termínem dodání původně 46.týden, následně posunuto na 49.týden a to kdoví jeslti).

Zajel jsem si do Hodonína,šáhl o 5O tis hlouběji do kapsy a "ukořistil" tohoto krasavce - půjdu si pro něj příští týden. Výbava mimo drobností (zadní stěrač, lapače nečistot,paket pro špatné cesty)

X7X7.jpg

Bohužel tam není ani PP, ale to doděláme později..DO a mlhovky s denním svícením zdarma...

Tak at ti to jezdí!!! Co záloha na tourku, ta je asi v hajzlu, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co dovezou z Rumunska?

Tak ted jsem trohu prohlizel internet a zjistil jsem ze ty octy co jsou na akci jsou z rumunska a ta vcera co jsem videl v salonu byla z ruska. To znamena ze z ruska dovazeji ty 1,9 TDI 66kw (to je jedinej diesel v nabidce pro jejih trh), a z rumunska jsou jenom 1,9 TDI 74kw, take jsem se dozvedel ze skoda tam posila dily a tam ty Octy davaji do hromady a pak je prodavaji tz ze se tam nevyrabeji ale jen montuji coz vysvetluje tak spatne udelane ty svary a spoje na karoserii. Takze ta na akci co mame v planu koupit je rumunska.

Co myslite, jake budou ty rumunske octy? Mam na nih zaruku 2 roky anebo 100.000km ale jeste o tom uvazuju jestli ano nebo ne. Musim jim zavolat do dvou hodin protoze do te doby se musi porucit auta a pak potom uz slus, uz ta akce neplati a cena bude kolem 14.000 Euro (ceska verze s climatronicem). Jit do rumunske octy nebo ne? Prosim Vas Vase nazory. Budou udelane tak dobre jak ty Ceske? Jestly se koupi nove auto tak se urcite nebude menit ci prodavat dalsih nejmene 6-7 roku takze potrebuji aby byla aspon jako ty Ceske verze.

viz:http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=1314&st=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bereš to za hotové nebo na leasing? Mě taky slibovali zimáky, no nakonec z to ho couvli. Docela mě naštvali.Když jsem smlouvu podepisoval, tak zimáky slibovali ve vlastní režii. Ted týden před dodáním je všechno jinak. Prý je dávají jen když by to bylo na leasing. U mě od začátku věděli , že budu platit hotově. A sami od sebe slibovali. Prostě když ptáčka lapají, blbce z něj dělají. Pozor na ně!!!

Koupeno na úvěr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bereš to za hotové nebo na leasing? Mě taky slibovali zimáky, no nakonec z to ho couvli. Docela mě naštvali.Když jsem smlouvu podepisoval, tak zimáky slibovali ve vlastní režii. Ted týden před dodáním je všechno jinak. Prý je dávají jen když by to bylo na leasing. U mě od začátku věděli , že budu platit hotově. A sami od sebe slibovali. Prostě když ptáčka lapají, blbce z něj dělají. Pozor na ně!!!

K O1 trumf zimáky nedaj ani když ji vezmeš na leasig. Ptal jsem se na to v salonu, tak snad prodejce nekecal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupeno na úvěr.

Nic si z toho nedělej, já jsem taky podlehl akci zimní kola a volal do škofinu, jestli by to ještě šlo, oni že určitě ano, ať mě předělaj úvěr,když mi ho předělával, tak zjistil, že ty kola zdarma si pěkně zaplatím výší RPSN, tak jsem od toho rychle couvl a koupil UG7+ a mám pokoj, zatím bez auta.- čekatel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted jsem trohu prohlizel internet a zjistil jsem ze ty octy co jsou na akci jsou z rumunska a ta vcera co jsem videl v salonu byla z ruska. To znamena ze z ruska dovazeji ty 1,9 TDI 66kw (to je jedinej diesel v nabidce pro jejih trh), a z rumunska jsou jenom 1,9 TDI 74kw, take jsem se dozvedel ze skoda tam posila dily a tam ty Octy davaji do hromady a pak je prodavaji tz ze se tam nevyrabeji ale jen montuji coz vysvetluje tak spatne udelane ty svary a spoje na karoserii. Takze ta na akci co mame v planu koupit je rumunska.

Co myslite, jake budou ty rumunske octy? Mam na nih zaruku 2 roky anebo 100.000km ale jeste o tom uvazuju jestli ano nebo ne. Musim jim zavolat do dvou hodin protoze do te doby se musi porucit auta a pak potom uz slus, uz ta akce neplati a cena bude kolem 14.000 Euro (ceska verze s climatronicem). Jit do rumunske octy nebo ne? Prosim Vas Vase nazory. Budou udelane tak dobre jak ty Ceske? Jestly se koupi nove auto tak se urcite nebude menit ci prodavat dalsih nejmene 6-7 roku takze potrebuji aby byla aspon jako ty Ceske verze.

viz:http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=1314&st=0

Napiš odkaz, kde jsi čerpal informace o tom, že ty octavky se vyrábějí v Rumunsku. Myslím, že si z nás děláš prdel, Rumune.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry,asi fakt blbe vidim. Ale na ty stránky jsem se bohužel nedostal.

Já to mám otevřený, je to octavia club, je nutná registrace jinak ještě jednou

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?show...c=1314&st=0

jinak by to chtělo se zeptat někoho ze škodovky, co by to upřesnil, třeba jesetR, nebo tak nějak

Editováno: , autor: j430
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...