Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Zdarek Pejsku.

zkus projet zdejší bazar,nabídky tam určitě jsou.Já si ho nechal montovat od Honzy72,všechno dodal,práce hotová za 30min.,absolutně profesionální instalace,perfektní přístup a za cenu diametrálně jinačí než tady píšeš.

Třeba právě tohle je věc,na který se dá oproti konfigurátoru hodně ušetřit.

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už je domapost-39473-1255787318_thumb.jpgpost-39473-1255787286_thumb.jpgpost-39473-1255787372_thumb.jpgpost-39473-1255787384_thumb.jpgpost-39473-1255787357_thumb.jpg

Moc pěkná :)

Jen ty sportovní sedačky, třeba je to jen můj pocit, ale připadaj mi moc tvrdý a nepohodlný oproti klasickým sedačkám.. Nekamenujte mě, jde jen o pocit, nemám zkušenosti se sportovní sedačkou v O1, jen když sednu do sportPaketu, připadaj mi moc tvrdý, a ty bederní části pak tlačí do boku, a při v ystupování z vozu to cítím terpve dost na "zadku"...

Třeba si na to člověk zvykne po X km :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen ty sportovní sedačky, třeba je to jen můj pocit, ale připadaj mi moc tvrdý a nepohodlný oproti klasickým sedačkám.. Nekamenujte mě, jde jen o pocit, nemám zkušenosti se sportovní sedačkou v O1, jen když sednu do sportPaketu, připadaj mi moc tvrdý, a ty bederní části pak tlačí do boku, a při v ystupování z vozu to cítím terpve dost na "zadku"...

Třeba si na to člověk zvykne po X km :)

Ale dej pokoj :) ...já se na ně tolik těším a teď tohle, to mi nedělej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen ty sportovní sedačky, třeba je to jen můj pocit, ale připadaj mi moc tvrdý a nepohodlný oproti klasickým sedačkám.. Nekamenujte mě, jde jen o pocit, nemám zkušenosti se sportovní sedačkou v O1, jen když sednu do sportPaketu, připadaj mi moc tvrdý, a ty bederní části pak tlačí do boku, a při v ystupování z vozu to cítím terpve dost na "zadku"...

Třeba si na to člověk zvykne po X km :)

Ale dej pokoj :) ...já se na ně tolik těším a teď tohle, to mi nedělej :)

Dyť to jen říkám můj názor, každýmu sedí něco jiného :) jestli už máš objednáno, tak se určitě dočkáš :);)

Mimochodem takovej malej poznatek, jak který díly jsou žádaný. např. paket špatné cesty moc extra nejede, zrovna jsem koukal na motorizaci 1.9 TDI + paket špatné cesty a podvozek - tlumiče byly vyrobeny pro tento paket 26.11.2008 :) což by logicky mohlo znamenat, dostatečná zásoba tlumičů pro tento paket, no a vedle toho stála obyč. Tourka taky 1.9 TDI, a tlumiče vyrobené cca 25.10.2009 nebo tak nějak, prostě týden nebo dva týdny starý tlumiče :palec2:

Další poznatky ohledně paketu špatné cesty mám v hlavě, koho něco zajímá, tak se ptejte, proměřoval jsem obě auta metrem, jaké jsou rozdíly po obvodu celého auta, o kolik mm je vyšší tam a tam, a ve finále jsem došel k názoru, že paket špatné cesty by pro mně byl zbytečný a místo toho raději navíc výbavu do interiéru..... :palec2:

velká škoda že výška není rovnoměrná, ale je hodně do klínu od zadku po čumák, a v podstatě ztrácí smysl, protože pod motorem máte nakonec menčí světlou výšku s tou ocelovou vanou než s plastovým krytem a bez paketu špatné cesty :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny - objednal jsem včera octu toura se sport paket - rozhodl jsem se pro vyhřívaný sedačky,který mi nabídl prodejce jako dobrou věc za 5.900 kč ,ale prý musím k tomu přidat i bederní opěrky za 3000 kč,bez toho vyhřejvání nejde. nevíte někdo,objednával jste sportpaket s výhřevem? díky za odpověd ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny - objednal jsem včera octu toura se sport paket - rozhodl jsem se pro vyhřívaný sedačky,který mi nabídl prodejce jako dobrou věc za 5.900 kč ,ale prý musím k tomu přidat i bederní opěrky za 3000 kč,bez toho vyhřejvání nejde. nevíte někdo,objednával jste sportpaket s výhřevem? díky za odpověd ;)

mam to sice bez sportpaketu ale je pravda ze k vyhrivani musis doobjednat bederni operky ktere jsou mimochodem moc dobra vec....a jakou barvu, cervenou? A co dodaci lhuta?Tipuju unor...

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednána další Corrida, 1,9TDI combi - výbava bude paket Tour Plus + Sport, Climatronic, sklopné klíče, výhřev sedadel + trysek ostřik., dvojitá podlaha, 8 repro, boční bagy, kombifiltr, mlhovky

poraďte jaké rádio? (USB, Jack) jaké zkušenosti máte s 2DIN?

Díky

Ahoj,můžu se zeptak,když jsi objednával sportpaket s výhřevem sedaček,musel jsi dokupovat bederní opěrky? včera jsem byl objednat autíčko a chtěl jsem výhřev za 5.900 kč a prý to jde jen s bederníma opěrkama za 3000 kč,tak nevím jestli to nemám uplně vynechat. díky za odpověd. Tomáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam to sice bez sportpaketu ale je pravda ze k vyhrivani musis doobjednat bederni operky ktere jsou mimochodem moc dobra vec....a jakou barvu, cervenou? A co dodaci lhuta?Tipuju unor...

asi máš pravdu,ikdyž je pravda,že toho tolik nenajezdím....,každopádně ten výhřev sedačky je po celý sedačce? a za jak dlouho to hřeje?

...jo jinak sem si mohl vybrat ze 3 barev,červená,stříbrá metla,černá metla - červená mi připadá dost agresivní,stříbrných jezdí dost a tak jsem riskl tu černou...doufám,že ji trochu vytukám.dodací -konec ledna.

post-40364-1257248123_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi máš pravdu,ikdyž je pravda,že toho tolik nenajezdím....,každopádně ten výhřev sedačky je po celý sedačce? a za jak dlouho to hřeje?

...jo jinak sem si mohl vybrat ze 3 barev,červená,stříbrá metla,černá metla - červená mi připadá dost agresivní,stříbrných jezdí dost a tak jsem riskl tu černou...doufám,že ji trochu vytukám.dodací -konec ledna.

vubec nevim ja to v aute nikdy nemel ale je to myslim v radu par minut a sedak a operadlo ale fundovanejsi doplni...

to bych radsi ozelil ten sportpaket a dal si bederni operky a vyhrivani - coz jsem vlastne udelal :-D

ta dodaci lhuta je celkem pekna...prodejce mi psal ze se ted objednany objevujou kolem 10ho tydne a bude se to dál posouvat....

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyť to jen říkám můj názor, každýmu sedí něco jiného :) jestli už máš objednáno, tak se určitě dočkáš :);)

Mimochodem takovej malej poznatek, jak který díly jsou žádaný. např. paket špatné cesty moc extra nejede, zrovna jsem koukal na motorizaci 1.9 TDI + paket špatné cesty a podvozek - tlumiče byly vyrobeny pro tento paket 26.11.2008 :) což by logicky mohlo znamenat, dostatečná zásoba tlumičů pro tento paket, no a vedle toho stála obyč. Tourka taky 1.9 TDI, a tlumiče vyrobené cca 25.10.2009 nebo tak nějak, prostě týden nebo dva týdny starý tlumiče :palec2:

Další poznatky ohledně paketu špatné cesty mám v hlavě, koho něco zajímá, tak se ptejte, proměřoval jsem obě auta metrem, jaké jsou rozdíly po obvodu celého auta, o kolik mm je vyšší tam a tam, a ve finále jsem došel k názoru, že paket špatné cesty by pro mně byl zbytečný a místo toho raději navíc výbavu do interiéru..... :palec2:

velká škoda že výška není rovnoměrná, ale je hodně do klínu od zadku po čumák, a v podstatě ztrácí smysl, protože pod motorem máte nakonec menčí světlou výšku s tou ocelovou vanou než s plastovým krytem a bez paketu špatné cesty :aggressive:

Tak já si ho k mojí Tource objednal, vycházel jsem z informací prodejce, že to je fajn věc, pokud jezdím hodně na hory, atp. Je prý od pohledu o dost výš, a lépe se nastupuje-vystupuje, odolnější náhr. díly, vše lépe zakrytováno, a v kombimaci s kombi a většími koly to vypadá hodně dobře. Protože ta cena, myslím 5300 není až tak závratná, objednal jsem si ho. No, uvidíme, určitě až ji budu mít (ještě měsíc, dva měsíce už čekám), tak to nafotím a hodím sem pro představu, kdyby se někdo chtěl rozhodnout. Nějaké další info bych uvítal, nebo myslíš, že bych to měl ještě zrušit, že to nastojí za nic? A koupit si raději třeba tažné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já si ho k mojí Tource objednal, vycházel jsem z informací prodejce, že to je fajn věc, pokud jezdím hodně na hory, atp. Je prý od pohledu o dost výš, a lépe se nastupuje-vystupuje, odolnější náhr. díly, vše lépe zakrytováno, a v kombimaci s kombi a většími koly to vypadá hodně dobře. Protože ta cena, myslím 5300 není až tak závratná, objednal jsem si ho. No, uvidíme, určitě až ji budu mít (ještě měsíc, dva měsíce už čekám), tak to nafotím a hodím sem pro představu, kdyby se někdo chtěl rozhodnout. Nějaké další info bych uvítal, nebo myslíš, že bych to měl ještě zrušit, že to nastojí za nic? A koupit si raději třeba tažné?

Nevím jak vy, ale u nás na šumavě už špatný-prašný cesty nejsou, po poli jezdit asi nebudu, prodejce se Ťukal na čelo a já mu dal celkem zapravdu, že ještě navíc vozit 85kg ocelový plát je docela nápor k váze octávky. Má to určitě i vliv na spotřebu. Jinak jsem si pro ni v pátek došel do salonu, už jsem najel asi 250km, v sobotu mě chytli policajti, kde mám doklady od vozidla, tak jsem musel vysvětlovat. ještě že jsem měl zelenou kartu od pojištění, ale bez značky.

Přemýšlím nad světly pro denní svícení, máte s tím někdo zkušenosti, ty modré diody jsou značně náchylný na přehřátí a tak když jsou zřejmě ve dvou řadách nad sebou, tak brzy odejdou. Je tedy lepší těch 5 diod v jedný řadě? Jinak bych asi koupil tažný, místo paketu, ale určitě to záleží na použití tvého auta, když budeš jezdit po poli, tak by bylo dobré i to tažný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak vy, ale u nás na šumavě už špatný-prašný cesty nejsou, po poli jezdit asi nebudu, prodejce se Ťukal na čelo a já mu dal celkem zapravdu, že ještě navíc vozit 85kg ocelový plát je docela nápor k váze octávky. Má to určitě i vliv na spotřebu. Jinak jsem si pro ni v pátek došel do salonu, už jsem najel asi 250km, v sobotu mě chytli policajti, kde mám doklady od vozidla, tak jsem musel vysvětlovat. ještě že jsem měl zelenou kartu od pojištění, ale bez značky.

Přemýšlím nad světly pro denní svícení, máte s tím někdo zkušenosti, ty modré diody jsou značně náchylný na přehřátí a tak když jsou zřejmě ve dvou řadách nad sebou, tak brzy odejdou. Je tedy lepší těch 5 diod v jedný řadě? Jinak bych asi koupil tažný, místo paketu, ale určitě to záleží na použití tvého auta, když budeš jezdit po poli, tak by bylo dobré i to tažný...

85 kg čeho ???? ten paket obsahuje zakrytování celého podvozku ? já myslel jen plech pod motorem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já si ho k mojí Tource objednal, vycházel jsem z informací prodejce, že to je fajn věc, pokud jezdím hodně na hory, atp. Je prý od pohledu o dost výš, a lépe se nastupuje-vystupuje, odolnější náhr. díly, vše lépe zakrytováno, a v kombimaci s kombi a většími koly to vypadá hodně dobře. Protože ta cena, myslím 5300 není až tak závratná, objednal jsem si ho. No, uvidíme, určitě až ji budu mít (ještě měsíc, dva měsíce už čekám), tak to nafotím a hodím sem pro představu, kdyby se někdo chtěl rozhodnout. Nějaké další info bych uvítal, nebo myslíš, že bych to měl ještě zrušit, že to nastojí za nic? A koupit si raději třeba tažné?

Né to netvrdím že to je vyloženě k ničemu ten paket, to zas né,l rozdíl ve výšce je na pohled patrný. Řeknu ti to takhle, vzal jsem metr a měřil jsem proporce na zadku, špatné cesty vs obyč. V nejvyšším bodě jsem naměřil rozdíl cca 25mm!! Což je pěkný, s tím paketem má oktávka velmi vysoko "zadek", ale jak se jede ke předku tak světlá výška klínovitě velmi klesá, a uplně na předku na nárazníků na nejnižším bodě jsem naměřil rozdíl pouhých cca 5mm paket špatné cesty vs obyč! Pak když se podíváš pod motor tak ten robustní krycí plech je docela vystouplý a ve finále je to níž než obyejná oktávka která má jen plastové zakrytování - mluvím o 1.9TDI páč ta má v sérii komplet kryt motoru v plastu. 1.6 MPI má jen z 1/3 zakrytování.

Jak říkám, je to každého věc a nikoho od toho zrazovat nechci, já jsem prostě jen došel k názoru po tom co jsem si to do podrobna prozkoumal, že bych paket š cesty neupotřebil, a místo toho si raději vzal třeba bederní opěrku a co se týče tažného tak to je jasná věc, bez toho ani ránu.

Jinak 85kg to má asi těžko, ani omylem, nedokážu přesně říct kolik může mít ten plech pod motorem, ale odhadem tak do 30kg max. Dále to zakrytování spodku - tam se jedná pouze o dva takové plastové kryty které kryjou hadičky na spodku auta, tyto kryty můžou vážit dohromady tak max. 400 gramů, víc ne, páč jsou dlouhé cca po 0.5m a široké cca 6cm, to je vše co je na spodku motoru, dále jsou tam odolnější stabilizátory, což je pravda a je to na první pohled vidět, že mají jiný výlysek, maj v sobě prostě takový profil - žebrování, takže větší tuhost. A tlumiče budou určitě taky lepší odolnější, páč to jsou jiný modely - maj jiný značení. :palec2:

Pokud někdo už má paket špatné cesty objednaný, tak v pohodě a za ty peníze je to dobrý, pokud to jde změnit, nebo ještě nemáte objednáno, šel bych raděj za ty peníze do jiné výbavy, např. tu bederní opěrku, nebo připlatit a vzít tažné, nebo cokoliv jiného.

Ono v základu je oktávka celkem solidně vysoko.

Ale abych tady jen nekritizoval paket špatné cesty, pokud se někdy stane, že byste zůstali někde vyset za břicho s oktávkou a byly opřený třeba o nějaký šutry a nebo kus ledu a vázlo to na tom plechu, tak si můžete být 100% jistý že s motorem se vám nic nestane, protože ten plech je fakt robustní kotlovina která ten předek unese v pohodě, takže zůstanete vyset jen za plech, a někdo vás vyprostí, pohoda, s tím plastovým krytem se můžete rozloučít třeba s vanou. Je to už sice extrém, ale plech je prostě robustní..

Editováno: , autor: Meade
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

85 kg čeho ???? ten paket obsahuje zakrytování celého podvozku ? já myslel jen plech pod motorem...

Možná, že to není 85kg, ale prý to dávají na lince dva lidi - tady ve fóru str. 8 Meande

cituji:

Dále, kdybys na takovou tourku narazil, tak se sehni pod motor, a poklepej si na kryt motoru, je tam plech - kotlovina(místo plastu u běžné Tourky)), není to žádnej fórovej plech, který by se vlněl, řeknu ti to jinak, ten plech co kryje motor je tak těžkej a kvalitního kus materiálu, že průměrný člověk ho sotva zvedne! ;) na lince musej tento plech dávat ve dvou, jinak se prostě nečapou, jak je to těžký!!! :palec2: Další věc, ještě v tom paketu to má lepší odolnější stabilizátory! jak říkám, hodně tenhle paket dávaj do Ruska, na ty jejich podmínky a cesty ideální, a sem do ČR bych si ho taky vzal, ono to tu není o moc lepší ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se dneska dival do auta a zjistil jsem, ze tam ty bederni opery mam taky! ani jsem nevedel, o cem je tu rec :-)

si s tim zkusim pohrat, jestli to bude treba pak nejaky pohodlnejsi cestovani..

a máš sportovní sedačky? vyhřívaný ? připlácel jsit aky za bederní opěry 3000,-kč ? je mi prostě záhadou,že prodejce nabízí sportpaket za 20 litrů - kožený paket,sportovní spoiler vpředu a vzadu,16 kola hliníky,sport.sedáky a když chci výhřev.tak musím připlatit k tomu ještě bederní operky...kupuju vlastně něco co nevidím.

...nojo,co by jsi chtěl za ty peníze...radši prodávaj O 2,na ni maj větší vejvar. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...kupuju vlastně něco co nevidím.

...nojo,co by jsi chtěl za ty peníze...radši prodávaj O 2,na ni maj větší vejvar. ;)

a koukal si kdyz by sis chtel objednat xenony - dejme tomu ze chces xenony a hle ono si k tomu musis dokoupit i mlhovky a i ostrikovace svetel a mas dalsi 4K navic,.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chjo eště 4-5 týdnů :-(

edit: tak sem to zakřikl - dle aktualniho infa eště 7-8týdnů do výroby (52.yden)- to vychází přesně na vánoční svátky....se du už zastřelit :-(

To si dělaj p**** ne?? já bych jí měl mít doma taky do 4 týdnů a jestli budou volat že to zase posouvaj tak už se fakt n***** k****!!! :076:fakac:

No...ale nebude mi to nic platný... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...