Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

To si dělaj p**** ne?? já bych jí měl mít doma taky do 4 týdnů a jestli budou volat že to zase posouvaj tak už se fakt n***** k****!!! :076:fakac:

No...ale nebude mi to nic platný... :feve:

mě prodejce říkal ze se to ted kazdej den hrozne meni ze to muze byt driv i pozdej....presny termin je prej znam cca 2tydny pred vyrobou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a máš sportovní sedačky? vyhřívaný ? připlácel jsit aky za bederní opěry 3000,-kč ? je mi prostě záhadou,že prodejce nabízí sportpaket za 20 litrů - kožený paket,sportovní spoiler vpředu a vzadu,16 kola hliníky,sport.sedáky a když chci výhřev.tak musím připlatit k tomu ještě bederní operky...kupuju vlastně něco co nevidím.

...nojo,co by jsi chtěl za ty peníze...radši prodávaj O 2,na ni maj větší vejvar. ;)

Nemam ani sportovni sedacky ani vyhrivani. Chtel jsem bocni airbagy, proto jsem musel objednat i vyskove nastavitelny sedadla. Ze jsou ve vyskove nastavitelnych sedadlech automaticky i bederni operky jsem si uz nejak nevsimnul. Auto jsem neobjednaval v autosalonu, ale pouze pres internet v konfiguratoru, takze mi nikdo nemohl vysvetlit nebo ukazat, co ze si to vlastne kupuju. Byla to tak trochu koupe naslepo, O1 jsem nikdy predtim neridil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já bych nikdy neudělal. Vždycky když sem vybíral, tak jsme jeli s příplatkama popořadě, tam kde sem neřek jo, tam sem se zeptal prodejce co a jak. Dozvěděl sem se docela zajímavý postřehy. Navíc konfigurátor není v mnoha věcech aktuální, spoustu věcí neuvádí (doteď tam není Magic nebo Duo) a nebo sou tam vyložený nesmysly :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak zrovna nákup z konfigurátoru je fakt odvaha :) Kupovals ve Znojmě nebo v Brně?

neobjednaval ani nekupoval ve Znojme ani v Brne, objednal jsem si ho v konfiguratoru a vyzvedl jsem si ho v zakaznickym centru v Mlady Boleslavi

Auto ma vsechny ctyri kola, motor, vlastne i rezervu, takze konfigurator zadnej problem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná, že to není 85kg, ale prý to dávají na lince dva lidi - tady ve fóru str. 8 Meande

cituji:

Dále, kdybys na takovou tourku narazil, tak se sehni pod motor, a poklepej si na kryt motoru, je tam plech - kotlovina(místo plastu u běžné Tourky)), není to žádnej fórovej plech, který by se vlněl, řeknu ti to jinak, ten plech co kryje motor je tak těžkej a kvalitního kus materiálu, že průměrný člověk ho sotva zvedne! ;) na lince musej tento plech dávat ve dvou, jinak se prostě nečapou, jak je to těžký!!! :palec2: Další věc, ještě v tom paketu to má lepší odolnější stabilizátory! jak říkám, hodně tenhle paket dávaj do Ruska, na ty jejich podmínky a cesty ideální, a sem do ČR bych si ho taky vzal, ono to tu není o moc lepší ;)

Jo to jsem psal já, plech je těžký, ale 85kg opravdu nemá, ono zkus si sám vzít cca 30kg(odhadem) a manipulovat s tím. Zkusím schválně zjistit kolik ten plech má kg :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

az tak? zajimavy..sem ani netusil ze to jde

Kdyz mas znamyho ve skodovce, kterej ti na to da slevu, tak jo.. ale to tady ma asi vetsina lidi nebo jsou rovnou zamestnanci Skoda Auto a.s.

Jinak ten tachometr je fakt haluz, do 120 to jde normalne a pak se to zvojnasobi. Nevim, jak to vysvetlit, z obrazku to bude mozna pochopitelnejsi..

post-15061-1257263746_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemam ani sportovni sedacky ani vyhrivani. Chtel jsem bocni airbagy, proto jsem musel objednat i vyskove nastavitelny sedadla. Ze jsou ve vyskove nastavitelnych sedadlech automaticky i bederni operky jsem si uz nejak nevsimnul. Auto jsem neobjednaval v autosalonu, ale pouze pres internet v konfiguratoru, takze mi nikdo nemohl vysvetlit nebo ukazat, co ze si to vlastne kupuju. Byla to tak trochu koupe naslepo, O1 jsem nikdy predtim neridil ;)

Tak já sice oktu kupoval u prodejce,ale pouze jedno kratší svezení z kterýho stejně moc nepoznáš,každopádně jsem měl TOURANA 1,9 a tutéž motorizaci jsem objednal u octy a nechám taky ch ;) ipnout !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi-ješte jeden takovej asi blbej dotaz

Objednal jsem 16 kola / v sportpaketu / co rezerzva nebude to jiné kolo,myslím menší,abysh s tím dojel...

V základu tam není rezerva žádná, jen sada na opravu jestli se nepletu? V konfigurátoru jde dodat za příplatek plecháč jako rezerva nebo elektron.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto ma vsechny ctyri kola, motor, vlastne i rezervu, takze konfigurator zadnej problem..

Taky moznej zpusob uvazovani o dopravnim prostredku. Muzes mne rict, jakym zpusobem se da objednat auto pres konfigurator? Tak trochu postradam vyhodu delat to po siti a nakonec pak jet do MB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Né to netvrdím že to je vyloženě k ničemu ten paket, to zas né,l rozdíl ve výšce je na pohled patrný. Řeknu ti to takhle, vzal jsem metr a měřil jsem proporce na zadku, špatné cesty vs obyč. V nejvyšším bodě jsem naměřil rozdíl cca 25mm!! Což je

Což o to, v základu je Octa skutečně vysoko, až na drobnosti typu lízátko po předním nárazníkem a olejovou vanu...Se koukněte na nepoměr výšky uprostřed auta a vepředu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odpovídám na dotaz chip.

zvýšení výkonu ze 74 w na 103 kw ! To je slušný a cena mě docela překvapila 5800,-s DPH,ale musím si zjistit o té firmě víc info.toto jsem našel na netu.

www.powertec.cz

tohle mi napsali: Pokud jde o novou Octavii, zalezi na tom, jaka je ve vozidle ridici

jednotka. Pokud je ve vozidle jeste EDC15, ktere se davali k vozum PD

74kW drive, neni uprava problem. Pokud by i do teto Octavie montovali

novou generaci ridicich jednotek montovanych do nekterych vozidel od

05/2009, je mozne ze bude vybavena anti-chiptuningovou ochranou,

kterou v soucasne dobe neni mozne obejit, usilovne vsak pracujeme na

odsraneni teto bezpecnostni pojistky. Bohuzel neni nam znamo co do

vozidel nyni montuji, predpokladame spise starsi variantu, ale muselo

by se to zjistit jedine az z vozu diagnostikou, popr. u dealera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...