Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Tak prodej Skody v listopadu o 300ks vic jak v rijnu, podil 34%.

Fabia pokles o cca 100ks na 1255ks (2,4ks Fabie ku 1ks Fusionu), ale:

- Octavia I a II celkem narust o 400ks na 2920ks (2,33ks O na jednu F)

- pritom vyrazne stoupl taky Yeti, hned o polovinu na 450ks, dve tretiny maji nahon na vsechny ctyry

Takze trumf ocividne zabira. Dost by me zajimalo rozdeleni OI a OII v tom celkovym poctu..

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt pěkný, sport paket stojí za to, "bo ja jsem lyžař jak cip", hodil se mi více paket špatné cesty, je opravdu poznat výška nastupování, plech pod motorem, atp.

Možná s tebou se můžu poradit, když už ty naše děvčata jela skoro za sebou na výrobní lince...Trošku mě překvapia síla zavírání dveří kufru, musím s tím docela prásknout, abych to zavřel, a co ty?

Další věc, mírné natočení řadící páky doleva, dnes jsem to mimo jiné ohlásil salonu, prý to mají všechny..., je to prkotina, ale jak jseš na tom ty?

Dotaz směřuje k Masserrovi, díky.

Editováno: , autor: izi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prodej Skody v listopadu o 300ks vic jak v rijnu, podil 34%.

Mám na tebe takový dotaz, jak poznám, že mám v autě ESP, samozřejmně kromě tlačítka deaktivace. Já se totiž v návodu k obsluze dočetl, že ESP při otočením klíčem kontroluje svou činnost a ta se zobrazuje na palubní desce pod symbolem "autíčko se smyky", ale já takový symbol na palubní desce vůbec nemám...??? Dnes jsem navštívil salon, toto mu ukázal, a ten mi řekl, že to je v poho, systém kontroly se zobrazuje pod stejným symbolem jako ASR " trojúhelník s šikou směrem doleva". Vím, že výbava je pod kódy zobrazena v servisní knížce, ale nevím příslušný kód k ESP, ty ano? No prostě to ve mě vzbuzuje pochybnosti, ikdyž tam ten systém nejspíš je, díky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě jednu, dnes jsem se nervnul, jak mi udělali fólie na okna, na zadních oknech a pátých dveřích neštěstí, všude bubliny, že já debil si neobjednal sunset, a to jsem si nechal dělat hodně dobrou firmou!!! Samozřejmně jsem to dnes reklamoval, no uvidíme, ale jinak auto super. Řazení, řízení, motor, spotřeba fakt dobrý, můj problém je externí firma, sakra!

Editováno: , autor: izi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt pěkný, sport paket stojí za to, "bo ja jsem lyžař jak cip", hodil se mi více paket špatné cesty, je opravdu poznat výška nastupování, plech pod motorem, atp.

Možná s tebou se můžu poradit, když už ty naše děvčata jela skoro za sebou na výrobní lince...Trošku mě překvapia síla zavírání dveří kufru, musím s tím docela prásknout, abych to zavřel, a co ty?

Další věc, mírné natočení řadící páky doleva, dnes jsem to mimo jiné ohlásil salonu, prý to mají všechny..., je to prkotina, ale jak jseš na tom ty?

Dotaz směřuje k Masserrovi, díky.

Dotaz nebyl přímo na mě, ale mám 45KT a combik, kufrem musím taky hodně bouchnout aby se zavřel...snad se o ochodí. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bubliny zmizi,aspon teda zalezi kdo a jak to delal a jak sou velky

Pokusím se to vyfotit, ale ty okna mají po krajích takový zdrsněný lem a to je právě tam, kde si to nesedlo, asi se ten vzduch musel více vytlačit, nevím, no vyřešit se to musí, s tím se určitě nespokojím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku mě překvapia síla zavírání dveří kufru, musím s tím docela prásknout, abych to zavřel, a co ty?

Další věc, mírné natočení řadící páky doleva, dnes jsem to mimo jiné ohlásil salonu, prý to mají všechny...

Sice to je teda na nekoho jinyho, ale zamek se usadi a pude to dobre. Dela to tak prvnich par zavreni. Radici pakou slo na te nasi kroutit, takze pri opatrnym zachazeni by to teoreticky mohlo jit taky a upravit podle potreby.

Mám na tebe takový dotaz, jak poznám, že mám v autě ESP, samozřejmně kromě tlačítka deaktivace. Já se totiž v návodu k obsluze dočetl, že ESP při otočením klíčem kontroluje svou činnost a ta se zobrazuje na palubní desce pod symbolem "autíčko se smyky", ale já takový symbol na palubní desce vůbec nemám...??? Dnes jsem navštívil salon, toto mu ukázal, a ten mi řekl, že to je v poho, systém kontroly se zobrazuje pod stejným symbolem jako ASR " trojúhelník s šikou směrem doleva". Vím, že výbava je pod kódy zobrazena v servisní knížce, ale nevím příslušný kód k ESP, ty ano? No prostě to ve mě vzbuzuje pochybnosti, ikdyž tam ten systém nejspíš je, díky?

Kód ESP pro Tour je PFC, ja sem to mel vcetne kodu vypsany na fakture. Nejlepsi je samozrejme ESP vyzkouset na naky kluzny plose a s autem se szit. Funkci si muzes jednoduse overit treba v nejaky sirsi zatacce za vlhka/mokra pri nizsi rychlosti cilenym vyvolanim pretacivyho smyku. Pri zasahu zablika kontrolka a jde citit skubnuti a srovnani auta. Samozrejme delat jenom v rychlostech, kdy by si poradilo auto/ridic se smykem taky. Kontrolka je pro ASR/ESP spolecna.

A ještě jednu, dnes jsem se nervnul, jak mi udělali fólie na okna, na zadních oknech a pátých dveřích neštěstí, všude bubliny, že já debil si neobjednal sunset

Urcite bych trval na odstraneni, skoda toho sunsetu. Ja bych si ho normalne nekupoval, ale u R hodne pomaha vzhledu, na lidi tolik neprazi a treba tolik neoslnujou ani vzadu jedouci ve zpetnem zrcatku. Pritom tema patejma dverma vidi vzadu jedouci auto dopredu pres moje auto a nema omezenej vyhled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info, až spadne trochu sněhu, vyzkouším to na nějakém větším parkovišti. Kolega má P 307 break a vyzkoušel si na mém autě třkrát zavřít a pokaždé v poho, jemu to jde prý ještě hůř a to ho má dva roky. Ty folie mě mrzí, ale více lidí mi už řeklo, že to zmizí samo, uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám na tebe takový dotaz, jak poznám, že mám v autě ESP, samozřejmně kromě tlačítka deaktivace. Já se totiž v návodu k obsluze dočetl, že ESP při otočením klíčem kontroluje svou činnost a ta se zobrazuje na palubní desce pod symbolem "autíčko se smyky", ale já takový symbol na palubní desce vůbec nemám...??? Dnes jsem navštívil salon, toto mu ukázal, a ten mi řekl, že to je v poho, systém kontroly se zobrazuje pod stejným symbolem jako ASR " trojúhelník s šikou směrem doleva". Vím, že výbava je pod kódy zobrazena v servisní knížce, ale nevím příslušný kód k ESP, ty ano? No prostě to ve mě vzbuzuje pochybnosti, ikdyž tam ten systém nejspíš je, díky?

Tak ESP tam určitě bude, ono se během doby změnil symbol z "autíčka ve smyku" na ten trojúhelník! Asi mají zásobu starých návody k obsluze a nechce se jim tisknout nové...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proběhlo zatemnění oken, auto bylo jak výkladní skříň. Najeto 11500 km a spokojenost.

Takže nikde, že by ti folie neseděla až do samého kraje? Já vidím problém v tom vroubkování na krajích po celém obvodu oken. Je to stejné vroubkování, jak na čelním skle, ono ty folie na to asi hůř sedají, ale zavláštní je, že někde to na tom vroubkování sedí dokonale.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prodej Skody v listopadu o 300ks vic jak v rijnu, podil 34%.

Mám na tebe takový dotaz, jak poznám, že mám v autě ESP, samozřejmně kromě tlačítka deaktivace. Já se totiž v návodu k obsluze dočetl, že ESP při otočením klíčem kontroluje svou činnost a ta se zobrazuje na palubní desce pod symbolem "autíčko se smyky", ale já takový symbol na palubní desce vůbec nemám...??? Dnes jsem navštívil salon, toto mu ukázal, a ten mi řekl, že to je v poho, systém kontroly se zobrazuje pod stejným symbolem jako ASR " trojúhelník s šikou směrem doleva". Vím, že výbava je pod kódy zobrazena v servisní knížce, ale nevím příslušný kód k ESP, ty ano? No prostě to ve mě vzbuzuje pochybnosti, ikdyž tam ten systém nejspíš je, díky?

ESP je shodny s ASR .. staci kdyz na mokru poradne vlitnes do zatacky pod plnym plynem a hned poznas praci ESP :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyjo každej si vyzvedl nový káry a tady je to mrtvý :-D už jen já čekám :-( ale už jen 14 dní :help:

Nejsi v tom sám, já taky čekám . Posunuli mě z 50 na 1 týden :-(. Chtěl jsem si ještě přidat ten paket na špatné cesty, ale straší mě, že tím se termín zase posune. A vzhledem k tomu, že už čekám třetí měsíc, tak o další posun vůbec nestojím. Nevíte někdo, jestli se ten paket dá nějak dodatečně dodělat? Jde mi hlavně o ten plechový kryt motoru a ochranu podvozku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsi v tom sám, já taky čekám . Posunuli mě z 50 na 1 týden :-(. Chtěl jsem si ještě přidat ten paket na špatné cesty, ale straší mě, že tím se termín zase posune. A vzhledem k tomu, že už čekám třetí měsíc, tak o další posun vůbec nestojím. Nevíte někdo, jestli se ten paket dá nějak dodatečně dodělat? Jde mi hlavně o ten plechový kryt motoru a ochranu podvozku.

mazec, a kdy si objednaval? Ja to teda nemam 100% potvrzeny ale kdyby to tak nebylo tak se snad ozvou :-D

jestli stojis o ten paket tak si ho doobjednej este mas cas este tri tydny by nemel byt problem si myslim :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ochranu podvozku nevím jak s dodělávkou je, ale plech pod motorem určitě dodělat lze, probíralo se to tu o pár stran dozadu.

Do klubu čekatelů se hlásím taky, ale příští týden by už měla být na světě, pořád sice nemám přený datum výroby, ale výrobní týden 51 platí :) Objednáno máme od 18 října, takže to jsou zatím necelé 2 měsíce, musím pak zjistit, jak se jim to tam podařilo vměstnat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...