Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Jen aby, zatím je klid, doufám stále v zítřek ;)

tak už jim volej, snad ti to slibili do Vanoc ne :-)

Chjo kez by to auto vonelo vevnitr novotou naporad :-D :-D

edit: jo jeste me vadi ten jedenton klaksonu - to je horsi jak u 120ky....doufam ze to jde nejak vymenit za vicetonej,....

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Základ je sice subjektivni, ale nizsi vybava nez na urovni Plusu je podle me dneska uz hodne velkej extrem. Co sem se bavil pri prodeji OI v bazaru s vykupcim, tak o Fabie a Octavie je sice zajem, ale jakmile to nema aspon centralni zamykani, el. vokynka vpredu a hlavne klimatizaci, tak jde cena dolu a doba prodeje se hodne protahuje.

Tak s tímto souhlasím, já už tady ty prvky výbavy považuju taky za standard v dnešních autech ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky pouze mobilem. Příští týden budou lepší :)

:wub:

Kraasa tak bude do vanoc nebo az mezi svatkama?Ty kola moc pekny:) :-)

to all:

Btw jak zjistim co v tom mam za olej tj znacku a specifikaci, co tam dolejt v pripade ubytku?Shell,Mobil bo je to fuk?nikde zadna nalepka,prodejce taky nevedel jen vim ze mam promenlive intervaly a long life :-D ale specifikaci vubec nevim...uz se pomalu asi presunu do topicu O1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a je doma holka :-) pekne voni novotou mnam :-)

Dnes sem hned najel 200km (100 okresky, 100 dalnice - 120kmh) a prumerna spotreba 5,6 - max otacky 2500-2800 :-) a jede nadherne :-), jediny co mi dela problem je preposilovana brzda, ktera se macka skoro tak lehce jak spojka :-D, a pak ten podivuhodny system odemykani a zamykani vicka nadrze :-D,

- zimni gumy od skofinu - Polarisky 2, letni Pirrely :-)

rychlofota:

fotky

Hmm..hezká, hodně šťastných kilometrů... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju :)

Moc pěkná at slouží,od října mám tu samou, chci se zeptat všech nových majitelů Tourek Tdi ,za posledních čtrnáct dní jsem už tříkrat nenastartoval vždy až na pátý šestý pokus a to vždy když auto stojí víc jak 24hod.Pří startování je dost hlučný podávací čerpadlo,nema někdo z vás podobný problém, v pondělí chci navštívit servis tak jsem zvědavej kde udělali soudruzi z NDRchybu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to tour46:

zatim startuje bez problemu. a neni to naftou? treba si natankoval nejakej humus

Tankuju pouze u SHELL a i mně to mrazech chytá a jede perfektně, akorat to nestartuje když auto den a více stojí. Asi bude špatný zpětný ventilek a padá nafta a trochu se to jako zavzdušní ,potom to chytne až na pátý šestý pokus a opět startuje napoprvé.Dnes jsem kontroloval cele potrubí od nádrže až po motor a vše ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus odšroubovat anténu,já jsem ji vymněnil za hladkou a je to OK.

Me prodejce rikal ze nejde odsroubovat :-D ze to je naka novinka ci co kvuli zlodejum a do mycky Ze se ma jen povolit a sklapet....navic to svisteni mi prijde zepredu a ne zezadu nevim :) takze to svisteni je normal jo?:-D

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...