Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

Super diskuze, vahali jsme jeste mezi Fusionem, ale velky kufr, sympatie ke Skodovce a tohle vlakno rozhodlo :).

Dik vsem. Za par dnu si pro ni taky pujdem, Octavie kombi, nafta, sportpacket, packet spatne cesty, alarm, park.asist...

Chtel jsem se zeptat, auti jsme objednavali v listopadu, koncem unora jsem to nevydrzel a volal prodejci jak to vypada

a dozvedel se, ze jde do vyroby a do tydne bude u nich, ale ve velkym technicaku je razitko Skodovky nejake expedice uz ani ne z pulky unora.

Je to standartni, ze to tak dlouho trva k prodejci - jak dlouho to trvalo Vam? To ten technicak orazi jeste nez to projde vsema testama nebo to fakt k prodejci jde 14 dnu kol119

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super diskuze, vahali jsme jeste mezi Fusionem, ale velky kufr, sympatie ke Skodovce a tohle vlakno rozhodlo :).

Dik vsem. Za par dnu si pro ni taky pujdem, Octavie kombi, nafta, sportpacket, packet spatne cesty, alarm, park.asist...

Chtel jsem se zeptat, auti jsme objednavali v listopadu, koncem unora jsem to nevydrzel a volal prodejci jak to vypada

a dozvedel se, ze jde do vyroby a do tydne bude u nich, ale ve velkym technicaku je razitko Skodovky nejake expedice uz ani ne z pulky unora.

Je to standartni, ze to tak dlouho trva k prodejci - jak dlouho to trvalo Vam? To ten technicak orazi jeste nez to projde vsema testama nebo to fakt k prodejci jde 14 dnu kol119

To já jsem objednával 10.února a mělo by být 12 týden, takže na konci března. Mě se to zdá divný. Jen ta dlouhá doba co čekáš, už je divná.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouha cekaci doba je normalni, byli jsme asi v 5ti salonech a vsude nam rikali 3-4 mesice (listopad). Ani bonusy nebo nejakou slevicku moc davat nechteli, asi meli na Tourku dost zajemcu.

Max jsme dostali nabidku na povinnou vybavu a construct. Nakonec jsme pres malou tlacenku dostali nabidku na -5% (cca 18K) a naky kravinky.

Skoda ,ze nam prodejce nedal vedet kdy jde do vyroby nebo co a jak. Vetsina z Vas to tu info melo.

Shoduje se Vam teda datum v technicaku s tydnem vyroby?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panacku23 aby jsi se nakonec nedivil s termínem. Běžná čekací doba ještě nedávno byla 3 měsíce naprosto běžnou

Někteří prodejci mají auta předobjednaný a pak akorát změní před výrobou výbavu kterou zákazník požaduje. Proto ta doba dodání 6 týdnů. Takhle se to běžně dělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panacku23 aby jsi se nakonec nedivil s termínem. Běžná čekací doba ještě nedávno byla 3 měsíce naprosto běžnou

Už je to tady! Objednáno 10. ůnora a včera volal prodejce, že si pro ní mlžu přijít!!!! Takže doba doddání přesně jeden měsíc!!!!!

Mělo to být dvanáctý týden 2010 ale už je připravená 10 týden 2010!!!!!!

Sám tomu nerozumím, když to tady čtu, ale je to tak......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je úroveň, já 27. ledna a auto nikde...co máš za výbavu??Sport paket nebo nejakou holotu?

U mě 10 týden na lince, takže pořád čekám a telefon nosim pořád u sebe! ;)

Je to combi TDI. V příloze zasílám výbavu a je tam ještě centrál na dálku...

Nějak mi to sem nejde vložit.

Takže je tam navíc Tour plus, interier graham, výškově nastavitelné sedadlo spolujezdce, Sun set, malý kožený paket, loketní opěrka, tažné zařízení, plnohodnotné rezervní kolo......

Editováno: , autor: panacek23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nasranej. Dneska mi auto píplo, dívám se o co jde a olej. Máme najeto 4500km a už to chce dolít, samozřejmě je sobota, auto potřebujeme každý den a olej doma nemám, dopr... práce. Nikde jsem ani nenašel jaký olej tam přesně, je, musím se podívat ještě jednou, nebo nedolíval už taky někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nasranej. Dneska mi auto píplo, dívám se o co jde a olej. Máme najeto 4500km a už to chce dolít, samozřejmě je sobota, auto potřebujeme každý den a olej doma nemám, dopr... práce. Nikde jsem ani nenašel jaký olej tam přesně, je, musím se podívat ještě jednou, nebo nedolíval už taky někdo?

Můžeš být v klidu, mám najeto 20000km a motor už sežral 1l Shell LL, vyjádření servisu.....normální !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem nasranej. Dneska mi auto píplo, dívám se o co jde a olej. Máme najeto 4500km a už to chce dolít, samozřejmě je sobota, auto potřebujeme každý den a olej doma nemám, dopr... práce. Nikde jsem ani nenašel jaký olej tam přesně, je, musím se podívat ještě jednou, nebo nedolíval už taky někdo?

:smich: Já to prožil minulý týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já věděl, že budu dolívat olej, ale né že tak brzo, to mě popravdě dost zaskočilo :feve: )

Vašku u tebe vím, že jsi to už taky řešil, ale ty jsi měl najeto tuším už 10000km, že jo? Ještě jsem ti radil s olejem a já nakonec dopadnu úplně stejně :D

Nakonec se mi podařilo v místním autobazaru sehnat 1 litr oleje, navíc mi dal litr kapaliny do ostřikovačů jako bonus a platil jsem 500kč, což ještě celkem jde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...