Přejít na obsah

Octavia Tour Trumf


George Couser

Doporučené příspěvky

ŠKODA OCTAVIA TOUR

Velké zklamání z kvality laku, na sloupu C pravé strany. Tohle jsem viděl u Dacie Logan, ale ani v nejmenším jsem nedoufal, že je to možné u automobilky Škoda. Nové koupeno říjen 2009, barva šedobéžová metalíza. Již uplatněna reklamace na posunutí volantu vlevo, seřízeno geometrií, ale tohle mně vyrazilo dech. Auto nebylo nikdy na myčce, pouze ruční mytí.

Co vy na to?

post-8790-12751323588348_thumb.jpg

post-8790-12751323813251_thumb.jpg

Editováno: , autor: Vendy Mates
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

posunutí volantu vlevo jsem měl taky, v servisu jsem to už neřešil nechal jsem udělat laserovou geo. jinde nemám chuť se s nima pořád hádat a k tomu laku - dnes jsem auto umýval a na přední kapotě mám taky pěkných pár šrámů po zimě, kdy jsem schytal několikrát spršku té kamené drti co u nás používají jako posyp i sklo mám pokřtěné. Nevím cos viděl u Logana já asi daleko horší věci. A myju taky ručně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív bych chtěl vyjádřit soustrast Rogererovi, jeho octu jsem obdivoval ma moje.auto.cz. Snad se najde, nebo ať to alespoň co nejvíc pokryje pojišťovna. Jsou to ha.zli, za tohle bych zavedl tresty jako ve středověku, useknout ruce a hotovo.

díky, tohle vlákno už přestávám číst akorat se mi z toho chce bulet když čtu ty vaše zážitky s vašimi novými auty :-(.... líto mi taky je že si už novou nemůžu koupit...seženu s iasi jen nějaký asijský ojetý pekáč :-( :-( tak ať vám jezděj a nenechte si je ukrást.....pak se ozvu co paní pojišťovna zaplatila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ŠKODA OCTAVIA TOUR

Velké zklamání z kvality laku, na sloupu C pravé strany. Tohle jsem viděl u Dacie Logan, ale ani v nejmenším jsem nedoufal, že je to možné u automobilky Škoda. Nové koupeno říjen 2009, barva šedobéžová metalíza. Již uplatněna reklamace na posunutí volantu vlevo, seřízeno geometrií, ale tohle mně vyrazilo dech. Auto nebylo nikdy na myčce, pouze ruční mytí.

Co vy na to?

Ved to ti mohol aj kamienok odskocit, mozno z nejakeho nakladiaka, ktory ma priblizne v tej urovni kolesa alebo len tak z ineho auta. Aj ja mam takych zopar na kapote po zime. Kupim ceruzku a zafarbim. To nema nic spolocne s kvalitou laku. To sa ti moze stat aj na mercedese. A s loganom by som to porovnaval vtedy, keby ti to zacalo hrdzaviet.

Editováno: , autor: OJO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme minulý týden taky objednali, datum dodání zatím nejisté... Prodejce si nebyl jistý, jestli se to stihne ještě před závodní dovolenou. Pokud ano, tak by mohla být doma na začátku července :) , pokud ne tak až v srpnu :( , ale co kdo si počká ten se dočká ;)

To velkyrybnik: velké díky za echo z Čech, zabralo na moravského prodejce a nakonec sleva necelých 5% :palec2: Btw taky budu platit hotově.

To izi: zvažovali jsme ještě Kiu a Xsaru, která teď byla (ještě teda stále je) v akci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme minulý týden taky objednali, datum dodání zatím nejisté...

Gratuluju a zavidim!! Tak doufam, ze budou nejaky fotecky!

To izi: zvažovali jsme ještě Kiu a Xsaru, která teď byla (ještě teda stále je) v akci...

Ta Xsara vypada fakt dobre. Zase lety provereny, legendarni auto a za super cenu! Ale nemecka kvalitka je nemecka kvalitka - casto na ty Francouze muze platit prislovy laciny, dvakrat placeny..

Editováno: , autor: velkyrybnik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mehanik na to čučel a kroutil hlavou, že je to divné. V pondělí to rozeberou a uvidí co dál.

V rámci záruky byli kotouče sundané, vyčištěné, provedena prohlídka, bez závad. Prý to není na škodu, vždyť je to jenom Škoda... :) je to prý normální. Po nějakém ježdění to zkontroluju a udělám foto, ale zdá se mi to nějaké lepčí, no uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...